poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 19:56, Budo napisał:

Zdaję sie, że tytuły typu pracownik cdprojekt, albo moderator sa zablokowane, chyba kiedyś
tak było. Nie można ich sobie ustawić- ale głowy nie daję, bo wt nie mam ;P

Nie zdegradujecie mnie jeśli po osiągnięciu rangi Własny Tytuł dla testu ustawię sobie takie rangi? Sprawdziłbym czy są zablokowane. Oczywiście wszystko w celach eksperymentalnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:40, Kukowsky napisał:

Nie zdegradujecie mnie jeśli po osiągnięciu rangi Własny Tytuł dla testu ustawię sobie takie
rangi? Sprawdziłbym czy są zablokowane. Oczywiście wszystko w celach eksperymentalnych. :P

Jak widzę szykujesz się do awansu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś co mozna zrobic zeby jakos przyspieszyc awans np. jak bede miał duzą liczbe odwiedzin na gramsajcie to pomoże mi w awansie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:07, Flimi napisał:

Czy wie ktoś co mozna zrobic zeby jakos przyspieszyc awans np. jak bede miał duzą liczbe odwiedzin
na gramsajcie to pomoże mi w awansie??

Nie, nic nie przyśpiesza awansu... Szczerze mówiąc to bardziej liczy sie czas na forum niż liczba postów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:07, Flimi napisał:

Czy wie ktoś co mozna zrobic zeby jakos przyspieszyc awans np. jak bede miał duzą liczbe odwiedzin
na gramsajcie to pomoże mi w awansie??

nie ma szans, ale jak będziesz pomagał innym to chyba troche przyspieszysz,
P.S. podstawa to - Nie SPAMUJ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:11, PRINCE JANEK napisał:

Wszyscy tak mówią ale jakbym siedział na forum 3 lata i napisał 10 postów to czy bym dostał
awans???

Nie, musisz pisać regularnie, w miarę często. No po 3 posty codziennie i masz przewodniczącego, jestem pewien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:18, Obi-wan Kenobii napisał:

> Wszyscy tak mówią ale jakbym siedział na forum 3 lata i napisał 10 postów to czy bym dostał

> awans???
Nie, musisz pisać regularnie, w miarę często. No po 3 posty codziennie i masz przewodniczącego,
jestem pewien ;]

zgadza sie tylko jeszcze te 3 posty w godzinnych odstępach,
a i oczywiście na temat i nie spamerskie ;]
takie chyba nie pomogą. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:25, bezimienny15 napisał:

zgadza sie tylko jeszcze te 3 posty w godzinnych odstępach,


A czemu muszą to być godzinne odstępy?? Nie mozna po kolei kilka postów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:35, Thalanthas napisał:

A czemu muszą to być godzinne odstępy?? Nie mozna po kolei kilka postów??

Ano nie, forumowiczom myślą (ja również) że w dzień można zdobyć określoną ilość punktów - nie wiecej, nawet jakbyś napisał 1000 postów to nic to nie da... Aby zdobyć maksimum punktów na dzień myślę że nalezy pisać jednego posta co godz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:09, Obi-wan Kenobii napisał:

> Czy wie ktoś co mozna zrobic zeby jakos przyspieszyc awans np. jak bede miał duzą liczbe
odwiedzin
> na gramsajcie to pomoże mi w awansie??
Nie, nic nie przyśpiesza awansu... Szczerze mówiąc to bardziej liczy sie czas na forum niż
liczba postów ;]

Kłamstwo! Ja jestem żywym przykładem że się mylisz ;] Prawie rok czekałem na awans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przypominać sobie o nowych rangach w chwili awansu, bo te zawsze przychodzą niespodziewanie. A przez ten czas pomagać innym na forum, dzielić się swoimi doświadczeniami czy pisać mądrze i na temat. Każdy chciałby awansować, ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 00:06, Sand Wraith napisał:

Kłamstwo!

Spokojnie towarzyszu Sand Wraith, niech towarysz usiadzie i posłucha ;].

Dnia 29.07.2007 o 00:06, Sand Wraith napisał:

Ja jestem żywym przykładem że się mylisz ;] Prawie rok czekałem na awans ...

W czym się mylę? Na forum jesteś praktycznie od początku ale postów jako delegat mało naskrobał towarzysz więc awans szybko przyjść nie mógł. Czas na forum liczy się przede wszystkim, dobrym przykładem jestem choćby ja i Ty, mam 3 razy więcej napisanych postów niż towarzysz a ranka dwa stopnie niższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ostatnio znów zaczęło zastanawiać czy nadal jest ten system naliczania punktów czy się zmienił jak z cdprojekt.info ?

Było to tak dokładnie:

Każda osoba, wraz z udzielaniem się na forum zdobywa punkty i zdobywa coraz lepsze tytułu. Osoby z bardzo dużą liczbą punktów, będą mogły ustawić sobie dowolny tytuł własnego pomysłu a nawet (to szczególnie osoby, których sylwetki bardzo pozytywnie zarysują się na forum) otrzymać "pasowanie" na bardzo ekskluzywny tytuł, niedostępny w żaden inny, obok "pasowania", sposób. Osobom takim mogą zostać nawet przydzielone prawa moderatora.
Każda z osób postujących może codziennie otrzymać do 4 punktów, zależnie od liczby postów dodanych danego dnia. Schemat to następująco:
1-2 posty - 1 punkt
3-5 postów - 2 punkty
6-11 postów - 3 punkty
12+ postów - 4 punkty

UWAGA 1: Liczone są wyłącznie posty oddalone od siebie o co najmniej godzinę. W momencie dodania pierwszego posta w danym dniu na forum, kolejne posty, które zostaną dodane przez najbliższe 60 minut nie są brane pod uwagę. Dopiero post dodany po upłynięciu tego czasu zostanie zliczony i uznany jako drugi w danym dni, oraz rozpocznie się kolejny 60 minutowy czas nie liczenia postów....itd.

Dodatkowo, co jakiś czas, wśród osób najbardziej pozytywnie wyróżniających się na forum, rozdzielane będą dodatkowe punkty. Natomiast wśród osób, których zachowanie będzie bardzo negatywne i niepoprawne, rozdzielane będą punkty karne, które - przy ich większej liczbie - będą mogły doprowadzić to spadnięcia na niższy poziom a nawet poniżej tytułu paź (na status ujemny).

Jeszcze pytanie co do kar to np. za ostrzeżenia są minusowe punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 10:33, BzyQacz napisał:

(...) bo napisałem troszkę więcej postów, a pisze mi, że napisałem dopiero 2....

Tiaa... Przecież statystyki aktualizowane są co 5 minut ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się