poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 15:51, deih napisał:

Wiadomo ostatnio każdy jest zabiegany :).

Ale ja bardziej ;P A tak na serio to teraz powinienem się uczyć, a siedzę przy komputerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:53, ko?nik napisał:

Ale ja bardziej ;P A tak na serio to teraz powinienem się uczyć, a siedzę przy komputerze


Czego się nie robi dla statusu, nie ???
Fajnie mieć ferie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:57, YahooPL napisał:

Czego się nie robi dla statusu, nie ???

I kto to mówi :P I nie dla statusu, tak dla rozrywki bardziej :D

Dnia 05.02.2008 o 15:57, YahooPL napisał:

Fajnie mieć ferie :P

Co prawda to prawda...tylko, że ja ferii nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:23, ko?nik napisał:

A idźcie wy wszyscy w ch...to znaczy do sekretarza. A ja sobie tutaj posiedzę sam...opuszczony...jedyny...
:P


E no chłopie rozejżyj się! Tylu przewodniczących, a Ty narzekasz, że sam jesteś. Oni wszyscy chcą na Sekretarza, a jakoś nie idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 15:59, Dux napisał:

E no chłopie rozejżyj się! Tylu przewodniczących, a Ty narzekasz, że sam jesteś.

Bo oni sobie pójdą, a ja jakoś nie mogę! :P

Dnia 05.02.2008 o 15:59, Dux napisał:

Oni wszyscy chcą na Sekretarza, a jakoś nie idzie:D

A kto powiedział, że ja chcę? Ja wcale nie chcę, wcale!

Budo:
A to trzeba forsować? Nie można zrobić "ciach" i po sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że spotkałbyś się z dużym sprzeciwem użytkowników, a po zamknięciu znienawidziliby Cię i wylali na Ciebie wiadro żółci. Więc nie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:02, Budo napisał:

...coraz bliżej jestem zaczęcia forsowania pomysłu zamknięcia tego spamowiska...

Ten wątek zawsze należał do tych z deka luźniejszych, więc tu Budo ni ma się co burzyć :P. Najwyżej korzystając ze swojego stanowiska można sprowadzić rozmowę do ontopicu (w sumie to w tym poście zaprezentowałeś ;P) ;D. Chociaż czasami niektórzy tak przeginają pałkę, że i we mnie się gotuje, jak na to patrze...
Btw. A Ty nie na urlopie?! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:05, ko?nik napisał:

A to trzeba forsować? Nie można zrobić "ciach" i po sprawie?


Wiesz, zamykałem już duże wątki i historyjki, ale ten jest największy na forum, poza tym w tak dużych kwestiach wypadałoby się skonsultować z resztą modów i szefostwem... jak pytałem ostatnio odnośnie innego spamowiska, jeszcze gorszego niż to, to mówili żeby zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:09, Budo napisał:

/.../wypadałoby się skonsultować z resztą modów i szefostwem...

Z szefostwem? Czyli z ekipą gram.pl? To pytanie może bardziej do tematu o moderatorach, ale czy zdarza wam się konsultować z "szefostwem" w różnych sprawach?

Dnia 05.02.2008 o 16:09, Budo napisał:

jak pytałem ostatnio odnośnie innego spamowiska, jeszcze gorszego niż to, to mówili żeby
zostawić...

Czyli raczej nie ma szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:02, Budo napisał:


...coraz bliżej jestem zaczęcia forsowania pomysłu zamknięcia tego spamowiska...

gorzej boli, a jest dużo skuteczniejsze --> skasowanie tematu... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:09, Budo napisał:

jak pytałem ostatnio odnośnie innego spamowiska, jeszcze gorszego niż to, to mówili żeby
zostawić...


lepiej pozamykaj kilka gierek na forum, a nie że jest ich więcej niż innych tematów, jedna gra obok drugiej. Jak dla mnie to już kpina. Wchodzi ktoś na to forum pierwszy raz, a tutaj na pierwszej stronie 10 gierek podobnych jak dwie krople wody, wstyd jak na taki "profesjonalny" serwis. Wszystko jedno i to samo, a jest ich od natrzęsienia. Piszą po 3 słowa - spamowiska bez większego sensu i to w jakiej ilości!! A chcesz zamykać ten w miarę fajny luźny temat.
Lepiej bym nie widział że żartujesz w ten sposób po raz kolejny bo stracę chyba szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:09, Budo napisał:


To tak samo jak byś był górnikiem i byś chciał żeby węgla na ziemi nie było ;)
W końcu spam daje Ci pracę :D
Jak by wszyscy byli grzeczni na forum, to by modkowie nie byli potrzebni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:38, Stwór napisał:

Piszą po 3 słowa - spamowiska bez większego sensu i to w jakiej ilości!! A chcesz zamykać
ten w miarę fajny luźny temat.


Zauważ jedną rzecz- gry nie udają niczego, gry to gry. A ten wątek udaje coś więcej, a de facto to kolejny śmietnik, tylko śmiecą w nim sekretarze, którzy niby "nie spamują". I też piszecie po 3 słowa.

Dnia 05.02.2008 o 16:38, Stwór napisał:

Lepiej bym nie widział że żartujesz w ten sposób po raz kolejny bo stracę chyba szacunek.


Moje zdanie było takie od zawsze, zostaje jeszcze opcja ostrzejszego egzekwowania regulaminu, post nie na temat= warn, albo degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 16:51, Rumcajs52 napisał:

W końcu spam daje Ci pracę :D
Jak by wszyscy byli grzeczni na forum, to by modkowie nie byli potrzebni :D

Piszesz tak jakby moderatorzy dostawali za swoją harówkę pieniądze, a tak nie jest.
Ten temat to siedlisko spamu, zawsze miałem takie zdanie. Ludzie nawzajem sobie gratulują, chociaż większość osób w ogóle się nie zna. Chodzi po prostu o to by nabić sobie parę punktów do rangi. A spamem nie można tego nazwać, bo oczywiście "ja tylko mu gratulowałem! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:11, Darkstar181 napisał:

Piszesz tak jakby moderatorzy dostawali za swoją harówkę pieniądze, a tak nie jest.

Wiem, chodzi mi o to że nie mieli by tego zacnego czerwonego napisu pod nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:11, Darkstar181 napisał:

Jak by wszyscy byli grzeczni na forum, to by modkowie nie byli potrzebni :D
Piszesz tak jakby moderatorzy dostawali za swoją harówkę pieniądze, a tak nie jest.
Ten temat to siedlisko spamu, zawsze miałem takie zdanie. Ludzie nawzajem sobie gratulują,
chociaż większość osób w ogóle się nie zna. Chodzi po prostu o to by nabić sobie parę
punktów do rangi. A spamem nie można tego nazwać, bo oczywiście "ja tylko mu gratulowałem!
"

Czyli każda gra,każdy temat z Historyjkami to spam tak ?? To co nie jest spamem ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 20:28, mlynar911 napisał:

Czyli każda gra,każdy temat z Historyjkami to spam tak ??

>To co nie jest spamem ?? ;>
Każdy temat który "nie jest sztuczny". Czyli głównie tematy konkretne. Takie jak te poświęcone grom, filmom, muzyce, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:44, Darkstar181 napisał:

Czyli każda gra,każdy temat z Historyjkami to spam tak ??
>To co nie jest spamem ?? ;>
Każdy temat który "nie jest sztuczny". Czyli głównie tematy konkretne. Takie jak te poświęcone
grom, filmom, muzyce, itp.

Ale takie tematy też są narażone na spam. Wejdzie taki jegomość i napisze "Lubicie Linkin Park?" A temat Jest o LP ;] to już chyba jest spam co?? ;] Po części się zgadzam. Bo to pomaganie innym ale i w takich tematach nie zabraknie spamerów. Czyli spam jest zawsze i wszędzie. Nawet czytając tego posta można pomyśleć ,że jest spamerski;p
Chociaż tematy Historyjkowe to nie zawsze są spamerskie. Jest wyznaczony temat i fabuła i każdy piszę opowiadanko i kreuje nowe rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:08, Budo napisał:

Zauważ jedną rzecz- gry nie udają niczego, gry to gry. A ten wątek udaje coś więcej,
a de facto to kolejny śmietnik, tylko śmiecą w nim sekretarze, którzy niby "nie spamują".
I też piszecie po 3 słowa.


Gry to gry.. Ale nie chodzi mi o sam fakt istnienia gier.. Tylko o ich ilość! Jest wręcz absurdalna. A ten temat to może i śmietnik, ale za razem luźny temat podobnie jak nocne marki. Nie ma drugiego takiego tematu gdzie można tak swobodnie pisać na temat statusów itp. A gierek jest tylko że ręce opadają. Na forum CDP było bardziej egzekwowane prawo, tak mi się jakoś wspomina, ale też i gierek nie było w takich ilościach.

Dnia 05.02.2008 o 17:08, Budo napisał:

Moje zdanie było takie od zawsze, zostaje jeszcze opcja ostrzejszego egzekwowania regulaminu,
post nie na temat= warn, albo degrad.


Tak zauważyłem że nie raz przydało by się bardziej zdecydowane działanie. Popieram choć w granicach rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się