poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Weź nie przypominaj o takich userach, akurat ten regularnie uprzykrza życie wielu forumowiczom w jednym temacie, choć trzeba przyznać, że się poprawił.

Uważam, że nie wszyscy zaczynają od spamowania, niektórym wystarczyło 20-30 postów do awansu. Nie spamowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dla wielu użytowników gram.pl jest pierwszym forum i są trochę nieobeznani z zasadami. Gramowicze zarejestrowani już wcześniej na innych forach mają pewne doświadczenie i dlatego nawet w randze choćby Obywatela - nie spamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 20:58, Stwór napisał:

To nie ja się boję:) tylko system i coś kręci przy rozdawaniu awansów^_^ I nie wywołuj
wilka z lasu.

No a ostatnie zdanie? :> Jednak jakieś obawy są :P. Ale jesteś twardy człek/nieczłek to przeżyłbys to na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podeprę się moimi początkami - forum.gram.pl to moje pierwsze forum, a na nim nie spamowałem. Znam tu też takich, dla których to forum też jest pierwsze. Jakoś nie spamowali. To zależy od człowieka. Mnie się wydaje, że to forumowicze, którzy zostali zbanowani i chcą odzyskać status na innym koncie. Oczywiście jest to mniejszość. Takich o których ty mówisz jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i takie sytuacje się zdarzają. To faktycznie zależy od człowieka m. in. czy zwraca uwagę na ortografię, czy dla każdego stara się być miły, czy lubi emitikony, czy lubi udzielać pomocy... Ja nie byłem taki na początku, ale awanse trochę mnie odmieniły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że każdego odmieniają. Ludzie zaczynają pisać rzadziej w okresie Brygadzista - Przewodniczący, Wybierają tylko kilka tematów, które odwiedzają. Czuje się, że jesteś tu ważniejszy, gdy masz takiego Brygadzistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:29, sprite39 napisał:


Ja kiedyś nie zwracałem uwagi na przecinki, kropki, polskie znaki itp.
A teraz jak mi chociaż jedną rzecz na czerwono podkreśli, to od razu poprawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak z każdym jest praktycznie :) Mimo wszystko, choć to tylko Internet, ładniej wyglądają posty pisane poprawnie, nie ''na szybko'', z dbałością o interpunkcję itp. I to nawet już nie tyle, że o Tobie dobrze świadczy co wręcz jest ukłonem, okazaniem szacunku współforumowiczom, przecież to także dla ich wygody, nie?

Kurczę, gadam jak prawdziwy sekretarz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:44, Sephirath napisał:

Kurczę, gadam jak prawdziwy sekretarz ;P


wazelina mode on? :)

Mnie np. denerwuje jak ktoś robi byki, zero interpunkcji i się tłumaczy że jemu to nie przeszkadza, że nie jest to zakazane.

Macie szczęście że nie jestem modem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:47, Rumcajs52 napisał:

> Kurczę, gadam jak prawdziwy sekretarz ;P

wazelina mode on? :)

Mnie np. denerwuje jak ktoś robi byki, zero interpunkcji i się tłumaczy że jemu to nie
przeszkadza, że nie jest to zakazane.

Hmm to są osoby które mają 3 naciągane z polskiego ;] ale do czego prowadzi godzinami siedzenie przed kompem?? Do tego ,że zamiast mój jegomość pisze mUj ... To są przypadki większość pisze poprawnie. Kiedyż za to ,że napisałem na poprzednim forum karzdy zamiast każdy (raz jedyny się zdarzył) to dostałem bana bo z kolesiem się kłóciłem. Tak się tego uparł. Coś okropnego prawda? ;p

Dnia 10.02.2008 o 21:47, Rumcajs52 napisał:

Macie szczęście że nie jestem modem ;)

A gdybyś był to ?? Każdy by się trząsł ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/bzyt/
Wszyscy poza dyslektykami-kretynami mają takie same odczucia jak Ty. Dawniej miałem moda na jednej grze bbmmorpg (znaczy moda mam nadal, ale nie gram już czynnie ;p) to dobrze i dogłębnie poznałem ludków wysyłających mi SKANY (wtf sic!) swoich zaświadczeń o dysleksji :-P I tak im sprzedawałem mute''a na IRC albo coś podobnego, nie ma bata. Przecież to nie pasuje, żeby ktoś powyżej Obywatela się tak zachowywał =_=

No, ale okej, eot bym sugerował, troszkę nie wstrzeliwujemy się w temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:04, Rumcajs52 napisał:

> A gdybyś był to ?? Każdy by się trząsł ?? :]
Błędy ortograficzne były by karalne ;)


Szczerze mówiąc to niczego innego bardziej nie pragnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:04, Rumcajs52 napisał:

> A gdybyś był to ?? Każdy by się trząsł ?? :]
Błędy ortograficzne były by karalne ;)

Tiaaa, zbanował by CDP ^^
Falconer>>> Hmm, a miliona dolców?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie
jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.


No to gratuluje awansu ;) i rzeczywiście to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:16, deih napisał:

No a ostatnie zdanie? :> Jednak jakieś obawy są :P


To był żart:) --->Joke<--- Nie mam żadnych obaw:)

Dnia 10.02.2008 o 21:16, deih napisał:

Ale jesteś twardy człek/nieczłek
to przeżyłbys to na nowo.


To już mnie nie dotyczy:) teraz ten ciężar dotyczy kogoś innego^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie
jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.

Gratulacje i powodzenia w dalszym pisaniu ;] Słyszałem ,że wyjeżdżasz do Bratysławy w delegacje ;p. Wsiego naj naj i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 16:12, Stwór napisał:

To był żart:) --->Joke<--- Nie mam żadnych obaw:)

O,Rly? :>

Dnia 11.02.2008 o 16:12, Stwór napisał:

To już mnie nie dotyczy:) teraz ten ciężar dotyczy kogoś innego^^

Wiesz jak to mówią historia lubi się powtarzać i nigdy nie wiadomo kiedy będzie reset ;P. W tym też klątwa powróci znowu do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to wiemy kto zajął fotel delegata po YahooPL :>
Gratuluję i jako stary wyjadacz witam wśród grona Delegatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się