poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 16:33, songohanssj2 napisał:

A tobie ile zajął awans na przewodnika?


Wejdź na moje statystyki tam wszystko masz ;) ale na bank szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie spamować, npamiętam jak za pierwszym razem na brygadę pisałem przez 5 miechów i dostałem degrada i był to październik, i znowu trzebało pisać ale nie spamowałem zbytnio, więc za drugim razem zajęło mi 2 miechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przewodnika awansowałeś bardzo szybko:) wolniej na robotnika, a ja na robotnika po 16 postach a na przewodnika czekam mimo że napisałem więcej postów:) Widocznie musze jeszcze pisac i pisac i pisac.
P.S Sory ,że popełniam błędy ale klawiatura mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:42, songohanssj2 napisał:

Na przewodnika awansowałeś bardzo szybko:) wolniej na robotnika, a ja na robotnika po
16 postach a na przewodnika czekam mimo że napisałem więcej postów:) Widocznie musze
jeszcze pisac i pisac i pisac.
P.S Sory ,że popełniam błędy ale klawiatura mi szwankuje.


Praktycznie posty także się liczą ale bardziej liczy się czas spędzany na forum więc ty może za mało tu spędzasz czasu a postów piszesz dużo ale to trzeba i siedziec długo na forum i pisac dużo postów chyba :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jasne czemu tak szybko awansowałem na robotnika (16 postów), bo przez ten tydzień byłem chory i na foróm spędzałem duuużo czasu. Teraz szkoła się zacznie to będę troch miej przesiadywał przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:48, songohanssj2 napisał:

To już jasne czemu tak szybko awansowałem na robotnika (16 postów), bo przez ten tydzień
byłem chory i na foróm spędzałem duuużo czasu.


Dokładnie o to chodzi dlatego ja tak długo awansowałem na Brygadziste ale nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:50, Kizibono napisał:


Dokładnie o to chodzi dlatego ja tak długo awansowałem na Brygadziste ale nadrabiam :)

Ja na swojego Brygadzistę czekałem ponad 5 miesięcy ale właśnie dzisiaj moje czekanie dobiegło końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 17:54, raven91 napisał:

Ja na swojego Brygadzistę czekałem ponad 5 miesięcy ale właśnie dzisiaj moje czekanie
dobiegło końca :-)


No to gratuluje awansu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:42, Bratek196 napisał:

Zobaczcie.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5526&pid=4065
Takie pisanie jest spamem i syndromem "Za statusem !!!!" Niestety ten syndrom mnie złapał....


Ciekawe , ile jeszcze dni takiego pisania? Pewnie już nie wiele , a potem długo nic.Niektóre osoby najwyraźniej muszą otrzymać jakieś "wsparcie" moderatorów , aby troszkę przystopować.A przecież jest wiele miejsc , gdzie można pisać w stylu GG.Po co forum zapychać niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa Stwór się boi bo znowu musiałby czekać tyle na sekretarza :). I ta osławiona klątwa ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak pisze na początku, ja też tak miałem. Tego typu spam popełniają najczęściej Obywatele, Robotnicy oraz oczywiście upadli. Jednak status w przeważającej mierze odzwierciedla więdzę o regulaminie i zasadach panujących na forum. No, jeszcze nie zauważyłem żeby Sekretarz odpowiedział na pytanie użytkownika "Nie wiem". Moje posty poprzednie, które pisałem jako Obywatel i Robotnik były często niezrozumiałe, bezsensowne, przepełnione spamem i brakiem w ortografii. Przodownicy przeważnie zaczynają pisać bardziej z sensem. Prawie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wyciągasz odpowiednie wnioski ;). I rad jestem z tego, że idealnie przestrzegasz zasad ortografii oraz interpunkcji :). Jeszcze tylko nie mów jawnie o tym, że statusy cię rajcują i będzie gitez ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:44, sprite39 napisał:

Każdy tak pisze na początku, ja też tak miałem. Tego typu spam popełniają najczęściej
Obywatele, Robotnicy oraz oczywiście upadli. Jednak status w przeważającej mierze odzwierciedla
więdzę o regulaminie i zasadach panujących na forum. No, jeszcze nie zauważyłem żeby
Sekretarz odpowiedział na pytanie użytkownika "Nie wiem". Moje posty poprzednie, które
pisałem jako Obywatel i Robotnik były często niezrozumiałe, bezsensowne, przepełnione
spamem i brakiem w ortografii. Przodownicy przeważnie zaczynają pisać bardziej z sensem.
Prawie wszyscy...

Ja myślę ,że to przychodzi wraz z awanse ;] takie mądrzejsze pisanie. Bo wtedy działa nasza podświadomość ,że jestem stopień wyżej a to zobowiązuje ;] i dla tego najgorzej jest zrozumieć obywatela. Nie mówie ,że wszyscy tacy są. Tak samo ja wraz z dłuższym pobytem coraz bardziej wczuwałem się w pobyt na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\
Dzięki wszystkim za gratulacje,a co do tego że Przodownik to najnudniejsza z rang to się zgadzam,już nie mogłem na niej wysiedzieć i tak spa.... pisałem że musieli mi dać Brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 18:35, deih napisał:

Aaa Stwór się boi bo znowu musiałby czekać tyle na sekretarza :). I ta osławiona klątwa
;].


To nie ja się boję:) tylko system i coś kręci przy rozdawaniu awansów^_^ I nie wywołuj wilka z lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że statusy mnie rajcują i pewnie nie tylko mnie, ale jawnie o tym faktycznie nie ma co mówić :)

Kolejny spamerski akcent.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&pid=11110
DanekZiom, jeśli w tej chwili tu jesteś to wiedz, że przydałoby się jakieś, chociaż byle krótkie uzasadnienie, skoro już trzeba to było napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się