poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 16:33, deih napisał:

Wiesz jak to mówią historia lubi się powtarzać i nigdy nie wiadomo kiedy będzie reset
;P. W tym też klątwa powróci znowu do Ciebie.


Niestety ale cię rozczaruję i się powtórzę:) MNIE to już nie dotyczy^_^ Zresztą mi nie musisz wierzyć:P BTW Udanej drogi na sekretarza:):):):):)

WT is coming to me:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P

gram.pl nagradza synów marnotrawnych ;-)

Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Holercia nareszcie jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.

Wiadomo, w końcu trzeba się trochę napracować by na niego wskoczyć :-)

Gratuluję i życzę, żebyś na drodze do Przewa nie napotkał żadnego większego przestoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:41, klaser2 napisał:

czy są jakieś przedziały czasowe np. można awansować raz na miesiąc


Ne. Przeczytaj przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:41, klaser2 napisał:

czy są jakieś przedziały czasowe np. można awansować raz na miesiąc


Nie ma. Awans zależy od aktywności. Rozsądnej oczywiście, bo spamowanie posta za postem nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie
jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.

Przepraszam za spóźnione ale szczere gratulacje. :p ja też sie staram na delegata ale to dopiero go dostane za jakiś miesiąc. Teraz jestem brygadzistą i też sie ciesze ale czuje że delegat do mnie by lepiej pasował. heh... ale to jednak mi brakuje. no to teraz sie musisz starać na przewodniczącego ale to jeszcze długa droga. Ale życze dalszych awansów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie
jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.


Gratulacje. Mam nadzieję, że wkrótce do Ciebie dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie
jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.

Gratuluje ci awansu i życzę wytrwałości w dalszym pisaniu oraz szybkiego awansu na Przewodniczącego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 16:40, Stwór napisał:

BTW Udanej drogi na sekretarza:):):):):)

Hue hue hue :P. Tak prawda też sobię musze poczekać , ale to nie z powodu , że ciąży na mnie jakaś klątwa tylko nie było mnie przez wakacje teraz cierpie ^^.

Dnia 11.02.2008 o 16:40, Stwór napisał:

WT is coming to me:P

Mhm , Miłego czekania. BTW Udanej drogi na WT ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą awansowałem na Przewodnika:) Kurcze nie wiedziałem, że tak szybko uda mi się to zrobić. Niby tylko awans, a morze ucieszyć. Teraz jestem jeszcze bardziej zmotywowany do dalszego pisania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:02, pawlo131 napisał:

Kurcze, po mojej baaaardzo długiej nieobecności na gram.pl po napisaniu kilku postów
wczoraj i dzisiaj... przed chwilą spostrzegłem małą zmianę statusu:P Holercia nareszcie
jestem Delegatem! Chociaż to tylko tytuł ale daje dużo satysfakcji.

Gratki,mam nadzieje że już za niedługi czas ja też wybiorę się w jakąś delegacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 20:46, songohanssj2 napisał:

Przed chwilą awansowałem na Przewodnika:)

O fajnie, a po czym oprowadzasz? Masz odznakę?:P
>Kurcze nie wiedziałem, że tak szybko uda mi się to zrobić
Na "przewodnika" awansuje się szybko. Dopiero teraz zaczną się schody.
>Niby tylko awans, a morze ucieszyć/.../
No cóż, gratulacje i życzę dalszych sukcesów w zawodzie przyrodnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez songohanssj2
> Przed chwilą awansowałem na Przewodnika:) Kurcze nie wiedziałem, że tak szybko uda mi
> się to zrobić. Niby tylko awans, a morze ucieszyć. Teraz jestem jeszcze bardziej zmotywowany
> do dalszego pisania na forum.
Przodownika* Może* :/. Ja bym się bardziej ucieszył, gdybyś pochwycił w dłoń słownik, bo sztuka pisania poprawną polszczyzną, nie mówiąc już w ogóle o odpowiedniej interpunkcji zanika w porażającym tempie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 20:45, deih napisał:

że ciąży
na mnie jakaś klątwa tylko nie było mnie przez wakacje teraz cierpie ^^.


Tak, tak:)

Dnia 11.02.2008 o 20:45, deih napisał:

BTW Udanej drogi na WT ^^.


A dziękuję właśnie się kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje! Mam nadzieję że nie zostanę długo delegatem... oczywiście chodzi o awans w górę , nie żebym narzekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:40, pawlo131 napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacje! Mam nadzieję że nie zostanę długo delegatem... oczywiście
chodzi o awans w górę , nie żebym narzekał...

Tylko cierpliwość i systematyczność mogą doprowadzić Cię do upragnionego awansu :D Postępuj godnie jak na gramowicza przystało a zostanie to na pewno zauważone ;) Wykonuj godnie swoją pracę a będziesz szczęśliwy :p (takie natchnienie mnie wzięło jak nudne to sory :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:48, mlynar911 napisał:

> Dzięki wszystkim za gratulacje! Mam nadzieję że nie zostanę długo delegatem... oczywiście

> chodzi o awans w górę , nie żebym narzekał...
Tylko cierpliwość i systematyczność mogą doprowadzić Cię do upragnionego awansu :D Postępuj
godnie jak na gramowicza przystało a zostanie to na pewno zauważone ;) Wykonuj godnie
swoją pracę a będziesz szczęśliwy :p (takie natchnienie mnie wzięło jak nudne to sory
:D )



Tak zgadzam sie systematycznośc długość czasu na forum to droga do awansu. Wiem bo sam to przechodziłem. Chociaż musze przyznac że nie przestrzegałem tego co teraz mówie jak byłem jeszcze przodownikiem. Nie pisałem reguralnie nie siedziałem regularnie i dlatego na awans czekałem dwa miesiące. Ale teraz już sie poprawiłem i myśle że w marcu dostane kolejny awans ( mam taką małą nadzieje ). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę dość często, a po mimo tego awans na brygadzistę, przyszedł po dwóch miesiącach bez jednego dnia. ;)
PS: Życzę Ci rychłego awansu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:40, pawlo131 napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacje! Mam nadzieję że nie zostanę długo delegatem... oczywiście
chodzi o awans w górę , nie żebym narzekał...


Delegatura jednak trochę trwa więc uzbrój się w cierpliwość, minimum 3 miesiące. :) Anyway powodzenia...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się