poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

>Wielu by chciało być no tej randze

Dnia 20.03.2008 o 09:45, Dekerinho6 napisał:

:(

Wielu nie znaczy że wszyscy. Ja tam nawet nie wiedziałem jaki tytuł sobie wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie patrzeć to sam sobie możesz zrobić awans..zrobić własne rangi, i według tego jak twierdzisz (czy już czas) dać sobie awans na lepszą wg Ciebie rangę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artvr 4 ----> gratuluję awansu :), BTW awansowałeś właśnie odpisując na mojego posta w temacie " Jak oni śpiewają :P"

Dekerinho6 ----> ale z ciebie bystrzak ;D, PS. znowu będziesz odpisywał na każdego posta w tym temacie ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:45, Dekerinho6 napisał:

Ty już raczej awansu nie dostaniesz przecież jesteś WT.


I coraz bardziej mnie korci , aby cos przeskrobac .

>Wielu by chciało być no tej randze

Dnia 20.03.2008 o 09:45, Dekerinho6 napisał:

:(


Kazdy moze , tylko wytwalosci potrzeba i nie przejmowac sie ewentualnym degradem bo kazdemu sie moze zdarzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:46, Darkstar181 napisał:

>Wielu by chciało być no tej randze
> :(
Wielu nie znaczy że wszyscy. Ja tam nawet nie wiedziałem jaki tytuł sobie wpisać.

No a ja mam na odwrót już bym chciał mieć WT też nie wiem jakbym sie nazwał ale to już jest najmniej ważne :)
NuGGet----> Nom przeczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:46, Darkstar181 napisał:

Wielu nie znaczy że wszyscy. Ja tam nawet nie wiedziałem jaki tytuł sobie wpisać.

Hehe, jeszcze jakieś trzy miesiące temu miałem dla siebie co najmniej kilka propozycji mimo, że jestem dopiero przewodniczącym. A teraz piszę na forum średnio co tydzień i przestałem nakręcać się awansami. Wpływ na to ma z pewnością fakt, że poznałem pewną dziewczynę... ;-D ale skutek jest ten sam: coraz mniej ciągnie mnie tego forum, internetu i komputera w ogóle. I założę się, że wyjdzie mi to tylko na zdrowie :-) życzę więc wszystkim szybkich awansów, a sam idę biegać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spider nie załamuj się, już niedługo awansujesz przecież. Może miesiąc, dwa... Bądź cierpliwy.

@mlynar911 ---> Musisz ciągle nawijać o tym kiedy dostaniesz awans? O.o Te Twoja spekulacje już nudne się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie... Ty to masz przekopane... Zatrzymać się na jakimś dziwnym awansie, który nie dość, że można zmienić w każdej chwili to jeszcze idzie się załamać dostając degrada ;P Cóż, mamy tutaj przykład tego jak ciężka praca nie zawsze jest opłacalna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to jeszcze idzie się załamać dostając degrada

Wrecz przeciwnie , mnie cos kolacze po glowie aby sie zdegradowac .Posiadanie WT jest zdecydowanie przereklamowanie .Sama mania posiadania szybciutko mija a brak motywacji spada do zera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:48, spider88 napisał:

> Ty już raczej awansu nie dostaniesz przecież jesteś WT.

I coraz bardziej mnie korci , aby cos przeskrobac .


I narzeka ten, kto codziennie może "awansować" na inną rangę. :D Wiesz, ustaw sobie "mega sekretarz" i raduj się z nami, że jesteś ponad WT. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:30, mefiperes napisał:

I narzeka ten, kto codziennie może "awansować" na inną rangę. :D Wiesz, ustaw sobie "mega
sekretarz" i raduj się z nami, że jesteś ponad WT. :p


Ale to jest kiepska zabawa , zreszta ani razu nie zmienialem swojego tytulu , bo i po co ? Jak mozesz sam to juz nie za bardzo jest zabawne ;p
Ja nie narzekam , tylko tak sobie chcialem pomarudzic , odkad prysla klatwa Budo i Stwora to jakos nikt tu nie narzekal , wiec chcialem rozruszac temat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Że co?! Chcesz się zdgradować? :P Po co? :D Skoro jest przereklamowane, to po co wszyscy nadal do tego dążą? Dlaczego spędzają dni przed komputerem pisząc posty,pełni nadziei ,że kiedyś awansują? ;P Choć może masz racje, to już zależy od usera, jak do tego wszystkiego podchodzi ;)

mefiperes
Mega Sekretarz? Hmm... lepszy jest Jożin z Bazin xDD A tak na poważnie, to ciekawe czy można napisać Modelator :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 10:55, boduczek napisał:


Że co?! Chcesz się zdgradować? :P Po co? :D Skoro jest przereklamowane, to po co wszyscy
nadal do tego dążą? Dlaczego spędzają dni przed komputerem pisząc posty,pełni nadziei
,że kiedyś awansują? ;P Choć może masz racje, to już zależy od usera, jak do tego wszystkiego
podchodzi ;)


Jak juz masz wszystko ( jesli chodzi o status ) to mozna rozpoczac zabawe jeszcze raz .

Dnia 20.03.2008 o 10:55, boduczek napisał:

mefiperes
Mega Sekretarz? Hmm... lepszy jest Jożin z Bazin xDD A tak na poważnie, to ciekawe czy
można napisać Modelator :P ?


Nie , moderator nie mozna wpisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 10:59, spider88 napisał:

Jak juz masz wszystko ( jesli chodzi o status ) to mozna rozpoczac zabawe jeszcze raz

Tylko pytanie, czy z nowym kontem, czy na starym po przez degrada :D

Dnia 20.03.2008 o 10:59, spider88 napisał:

Nie , moderator nie mozna wpisac .

Hehe ;D Właśnie o to chodziło w tej literówce xD Na pierwszy rzut oka zdziwienia, ale dopiero kiedy się przyjrzymy to zobaczymy tą ''''niewielką'''' różnicę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to jest właśnie mój sześciotysięczny post... :]
Wydaje się, że tak niedawno pierwszy raz zalogowałem się na forum gram.pl a tu już ponad dwa lata sukknęły :)
Teraz forum jest dosłownie częścią mojego codziennego życia i ciężko byłoby mi się od niego oderwać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:22, Deejay napisał:

Heh to jest właśnie mój sześciotysięczny post... :]
Wydaje się, że tak niedawno pierwszy raz zalogowałem się na forum gram.pl a tu już ponad
dwa lata sukknęły :)
Teraz forum jest dosłownie częścią mojego codziennego życia i ciężko byłoby mi się od
niego oderwać ;D



Mi za nie długo mi stuknie 500 dni,a dla mnie dzień bez gram.pl to dzień stracony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:22, Deejay napisał:

Heh to jest właśnie mój sześciotysięczny post... :]

Mi zaś z ranka 2800 :P. Nie ma co, mała różnica ;D.

Dnia 20.03.2008 o 12:22, Deejay napisał:

Wydaje się, że tak niedawno pierwszy raz zalogowałem się na forum gram.pl a tu już ponad
dwa lata sukknęły :)

Ano. 3 dni temu licznik wybił mi 600 dzień na gramie i też mam takie dziwne uczucie, jakbym był tu dopiero od wczoraj ;P.

Dnia 20.03.2008 o 12:22, Deejay napisał:

Teraz forum jest dosłownie częścią mojego codziennego życia i ciężko byłoby mi się od
niego oderwać ;D

Heh, mi też bez forum i irca ciężko byłoby się teraz obejść. Zaglądam tu codziennie, a przez ostatnie miesiące nawet czynnie i regularnie się udzielam ;P. Co nie znaczy, że wcześniej tego nie robiłem ;). Po prostu leń zatriumfował i moja aktywność była mocno upośledzona ;D.

A tak w ogóle, to chyba czujesz już w powietrzu WT, czyż nie ;)?
/Chociaż może i nie. Po zajrzeniu w staty doszedłem do wniosku, że jeszcze trochę Ci postów brakuje ;P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się