poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 19:36, Igor FCBayern napisał:

Racja, nie miałem Ciebie na myśli :P Mówiłem tak ogólnie. Ale faktycznie, Tobie trochę
się przeciągnęła Delegatura... ;)


Widze, że skromne określenia są Twoim specjałem, że tak powiem. Teraz w sumie żałuję tego czasu co straciłem w czasie przerwy. Gdyby nie te smutne rzeczy, które mnie spotkały na pewno lepiej bym spożytkował czas i może już bym był Własnotytułowcem. Póki co staram się odnowić stare znajomoci. Co najbardziej mnie dziwi ? Że wiele osób mnie pamiętało pomimo upływu tak długiego czasu. Fajne uczucie ;)

Dnia 19.03.2008 o 19:36, Igor FCBayern napisał:

To swoją drogą :P Sekretarz akurat podobał mi się najbardziej już od samego początku
jego ujawnienia.


Ja dopiero przy przodowniku dowiedziałem się o spisie rang i trafiłem do tego tematu, ale z tego co pamiętam to delegat podobał mi sie najbardziej.

Dnia 19.03.2008 o 19:36, Igor FCBayern napisał:

Nie, a co? Czyżby kolejna ofiara FS? :>


Póki co oszczedze chłopa bo może coś z niego będzie. A i jeszcze nie daje pokazów typowych dla Forumowego Strzału więc w sumie nie ma się do czego przyczepić.

Dnia 19.03.2008 o 19:36, Igor FCBayern napisał:

Edit: Widzę, że podrasowałeś nieco avka ;) Nice!


Znalazłem lepszego jakościowo i ten wyciągnięty jęzor jest bardziej klimatyczny. Cholernie spostrzegawczy jesteś muszę przyznać bo ja na Twoim miejscu bym tego nie zauważył ale dzięki ;)

Dekerinho6 ---> Spójrz na trzy ostatnie strony tego topicu i zobacz kto sie na siłę dopisuje do każdego posta a dowiesz się co mnie denerwuje. Przystopuj trochę a wszystko bedzie OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:12, YahooPL napisał:

> Racja, nie miałem Ciebie na myśli :P Mówiłem tak ogólnie. Ale faktycznie, Tobie
trochę
> się przeciągnęła Delegatura... ;)

Widze, że skromne określenia są Twoim specjałem, że tak powiem. Teraz w sumie żałuję
tego czasu co straciłem w czasie przerwy. Gdyby nie te smutne rzeczy, które mnie spotkały
na pewno lepiej bym spożytkował czas i może już bym był Własnotytułowcem. Póki co staram
się odnowić stare znajomoci. Co najbardziej mnie dziwi ? Że wiele osób mnie pamiętało
pomimo upływu tak długiego czasu. Fajne uczucie ;)

> To swoją drogą :P Sekretarz akurat podobał mi się najbardziej już od samego początku

> jego ujawnienia.

Ja dopiero przy przodowniku dowiedziałem się o spisie rang i trafiłem do tego tematu,
ale z tego co pamiętam to delegat podobał mi sie najbardziej.

> Nie, a co? Czyżby kolejna ofiara FS? :>

Póki co oszczedze chłopa bo może coś z niego będzie. A i jeszcze nie daje pokazów typowych
dla Forumowego Strzału więc w sumie nie ma się do czego przyczepić.

> Edit: Widzę, że podrasowałeś nieco avka ;) Nice!

Znalazłem lepszego jakościowo i ten wyciągnięty jęzor jest bardziej klimatyczny. Cholernie
spostrzegawczy jesteś muszę przyznać bo ja na Twoim miejscu bym tego nie zauważył ale
dzięki ;)

Dekerinho6 ---> Spójrz na trzy ostatnie strony tego topicu i zobacz kto sie
na siłę dopisuje do każdego posta a dowiesz się co mnie denerwuje. Przystopuj trochę
a wszystko bedzie OK...

no ok postaram sie :P ale jak juz zaczne sie dopisywać to przecież o tym rozmawiam czy to coś złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:16, Dekerinho6 napisał:

sory za nieścięcie posta :)

Masz przecież opcje edytowania posta...

Tak sie przyglądam temu tematowi, i wkurzasz nie tylko YahooPL... Musisz odpisywać na każdego jednego posta? Pisałeś coś o tym że teraz nie spamujesz. A pisanie w tym temacie o czymś innym niż rangach, awansach, to spam. Piszesz byleby pospamić i podenerwowac ludzi którzy chcą spokojnie korzystać z forum, a przez takich jak ty wyszukiwarka nie chce działać bo wszędzie jest pełno spamu... I nie odpisuj na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:43, Ryan Kam napisał:

Ty na sekretarza narzekasz ,a ja tu siedze jak delegat . Z jednym degradem na Brygadziste
( kurde Wiktoria !!!!:) i potem odzyskanym delagcie siedze i pisze . degrad mnie tak
czegos nauczył: pisac poprawnie .

Degrad właśnie od tego jest - żeby dać nauczkę ,a jednocześnie szanse na poprawę ;) Poza tym jakim prawem porównujesz Sekretarza do Przewodniczącego?! Przecież to niebo, a Ziemia xD :P

Dnia 19.03.2008 o 18:43, Ryan Kam napisał:

awanse zdobywałem w temacie z Company of heroes :) trzba go wiec odwiedzic i napisac
cos mądrego :)

Ja już nawet nie pamiętam gdzie ostatnio awansowałem... :( Widzisz jak ze mną źle ^^ A tak na poważnie, to o awansie na Przewodniczącego zostałem poinformowany na gg :D Dopiero potem tutaj wchodzę, i widzę jak plotkują na mój temat ;] :P

YahooPL
Twój avek... co z nim? ;( Nie ładnie pokazywać język :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:51, Kris_bla napisał:

Nareszcie koniec delegatury ;-D Jestem przewodniczacym :-D

I jak się czujesz? Fajnie zobaczyć taki długi napis pod swoim nickiem, nie? :] Gratulacje no i witam w naszym gronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:51, Kris_bla napisał:

Nareszcie koniec delegatury ;-D Jestem przewodniczacym :-D

O zwolniło sie miejsce delegata :P gratuluje awansu i życzę dalszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:29, Artvr 4 napisał:

NOWY AWANS NA PRZODOWNIKA

NAWET NIE WIEM KIEDY

No to szczere gratulacje awanse przychodzą niespodziewanie :P No to o ile sie nie mylę to kolejny cel to Brygadzista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:29, Artvr 4 napisał:

NOWY AWANS NA PRZODOWNIKA
NAWET NIE WIEM KIEDY

1. Sprawdź sobie w statystykach lub po swoich ostatnich postach (poziomu Posty i Komentarze z GramSajta swego) (wtedy dokładniej)
2. Wyłącz Caps Locka, bo jeszcze sie nie obudziłem a ty już sie wydzierasz (O.o)
3. Żeby nie było to gz

@Deker...
Wiem ze chcesz awansowaqć ale istnieje cos takiego jak EDYCJA, najjeżdżasz na swój post i kliasz EDYTUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:12, Kris_bla napisał:

A czuje sie cudownie... bo delegatem bylem chyba rok... albo cos kolo tego ;-D

Moje gratulacje ;p i szykujcie miejsce dla mnie bo spodziewam się awansu nawet na dniach ;p. W najgorszym wypadku będę czekał jeszcze miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sie ciesza to moze ja ponarzekam , ja juz od dawna awnasu nie mialem i chyba bedzie ciezko go zdobyc .Nic to , trzeba zacisnac zeby i walczyc dalej , moze go w koncu dostane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:43, spider88 napisał:

Wszyscy sie ciesza to moze ja ponarzekam , ja juz od dawna awnasu nie mialem i chyba
bedzie ciezko go zdobyc .Nic to , trzeba zacisnac zeby i walczyc dalej , moze go w koncu
dostane ;p

Ty już raczej awansu nie dostaniesz przecież jesteś WT. Wielu by chciało być no tej randze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:43, spider88 napisał:

Wszyscy sie ciesza to moze ja ponarzekam , ja juz od dawna awnasu nie mialem i chyba
bedzie ciezko go zdobyc .Nic to , trzeba zacisnac zeby i walczyc dalej , moze go w koncu
dostane ;p

Walcz Spider, walcz. Pamietaj nie myśl o nim a sam przyjdzie. Na razie musisz zyc z tym WT, kurcze jaki to cieżki stopnień jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się