poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 18:27, Bartek 93 napisał:

eee... ja? System już dawno opisywano. Nalicza punkt za post jeżeli przesiedzimy po jego
napisaniu na forum jeszcze godzine.

I TYLKO wtedy? :o (może jestem laikiem, ale przez problemy z netem długo nie pisałem na forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:46, Mściwój napisał:

Niee, ja to obstawiam 15 min - 30 min, godzina to stanowczo za długo... Kto siedzi na
forum 2 godziny?

Ja swego czasu spędzałem na forum przynajmniej 6 godzin :P Poza tym piszę posty średnio co godzinę i jestem jednym z szybciej awansujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:32, Mściwój napisał:

> eee... ja? System już dawno opisywano. Nalicza punkt za post jeżeli przesiedzimy
po jego
> napisaniu na forum jeszcze godzine.
I TYLKO wtedy? :o (może jestem laikiem, ale przez problemy z netem długo nie pisałem
na forum).

tak, tylko wtedy, dlatego ja po prosu nie wyłączam przeglądarki z załadowanym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:19, sodolis napisał:

Hehe zostałem Sekretarzem :-) rok mi to zajęło ;-D

Gratulacje się należą więc gratuluję :).
Z tempa zdobywania kolejnych tytułów wynika, że teraz to już z górki do własnego tytułu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:27, Bartek 93 napisał:

eee... ja? System już dawno opisywano. Nalicza punkt za post jeżeli przesiedzimy po jego napisaniu na forum jeszcze godzine.

Z tego co ja zrozumiałem, punkty liczy się za posty pisane w minimum godzinnych odstępach czasu. Pierwsze słyszę, że przez tą godzinę trzeba być on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:36, Jarys napisał:

> Hehe zostałem Sekretarzem :-) rok mi to zajęło ;-D
Gratulacje się należą więc gratuluję :).

A dziękuje, dziękuję :-)

Dnia 16.07.2008 o 20:36, Jarys napisał:

Z tempa zdobywania kolejnych tytułów wynika, że teraz to już z górki do własnego tytułu
;-)

I vice versa :-) z tym, że Tobie przyjdzie on o wiele szybciej ;-) No to teraz mam pewnie ponad rok, na wymyślenie jakiegoś chwytliwego Własnego Tytułu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 20:04, Bartek 93 napisał:

> > eee... ja? System już dawno opisywano. Nalicza punkt za post jeżeli przesiedzimy

> po jego
> > napisaniu na forum jeszcze godzine.
> I TYLKO wtedy? :o (może jestem laikiem, ale przez problemy z netem długo nie pisałem

> na forum).
tak, tylko wtedy, dlatego ja po prosu nie wyłączam przeglądarki z załadowanym forum


Skąd niby masz takie dziwne informacje? Zgodnie z tym, co mówisz, ja dalej byłbym obywatelem o_O Po napisaniu posta od razu wychodzę z forum, chyba, że mam jeszcze coś do napisania. Liczy się regularność pisania postów, a nie reguła czasowa od napisania posta :/ W takiej sytuacji 60% forumowiczów pozostałoby na poziomie obywatela. Z niektórymi Sekretarzami i WT na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:44, Fanzin napisał:

Jestem ciekawy jak sie naliczają punkty :)

A przeczytaj łaskawie całą tą stronę to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:23, sodolis napisał:

(...) z tym, że Tobie przyjdzie on o wiele szybciej ;-)

Taaa, zwłaszcza z moją porażającą średnią postów na miesiąc ;-) W takim tempie to będę go miał za 4 lata.
No ale są też plusy, jeśli cztery lata poświęcę na wymyślenie własnego tytułu, to będzie on powodował na czytających mniej więcej taki efekt jak wynalazek Jana Baptysty Grenouille`a.
Zmiana pracy jednak dobiła moje życie forumowe :/ Dobrze, że mam chociaż czas wyjechać na wczasy ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 23:51, Tokix napisał:

Hm, a co w przypadku gdy napisze posta, wejde na gramsajta, po czym wróce znowu na forum
?
Naliczy punkty, czy potraktuje jako spam ?


Gramsajty tu nie mają nic do rzeczy i punkty zostaną Ci na pewno naliczone. No chyba że ten napisany post był nie na temat, ale to już jest sprawa oczywista. Aha, jeszcze jedno... Jak chcesz awansować stosunkowo szybko to nie pisz więcej niż jednego posta w ciągu godziny, bo za nie już żadnych punktów podobno się nie dostaje. To że międzyczasie sie wylogowałeś tutaj chyba nie ma żadnego znaczenia. Oczywiście czym wyższy stopień tym oczekiwanie na awans jest dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jakby tu powiedzieć. Opuszczam grono Sekretarzy... Sad, but true.
A teraz witam grono WT. 11 miesięcy i coś blisko 700 postów zajęło mi dojście do najwyższego stopnia na tym forum.
Nareszcie mogę przestać pisać posty co godzinę. :P Hehe.

Right. Tutaj jest ciągle sekretarz, ale nie ustawiłem nowego "stopnia". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,proszę kolejny WT,ależ ich teraz przybywa... ;D
Awansowałeś dopiero po 11 miesiącach to strasznie długo czekałeś,ale zawsze sie opłaca czekać na WT.
Mi jeszcze troszeczkę brakuje,ale kiedyś tam na pewno dojdę !!
Przy Okazji GRATULACJE !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;]
Ustaw sobie jakis fajny status z TopGear. Jak ten kierowca w białym kostiumie ... Kurde skleroza już zapomniałem jak go nazywali.... ooo już wiem Stig ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:05, Dekerinho6 napisał:

Awansowałeś dopiero po 11 miesiącach to strasznie długo czekałeś,ale zawsze sie opłaca czekać na WT.

Ja powiem tak. Jakiś czas temu stało mi się zupełnie obojętne ile czasu mi to zajmie. Ale ostatnio zacząłem się zastanawiać kiedy awansuje i zacząłem odruchowo wchodzić na GS po napisaniu posta sprawdzając czy przypadkiem nie awansowałem. Opłaciło to się dopiero dzisiaj.

Dnia 17.07.2008 o 09:05, Dekerinho6 napisał:

Mi jeszcze troszeczkę brakuje,ale kiedyś tam na pewno dojdę !!

Powodzenia. :)

Dnia 17.07.2008 o 09:05, Dekerinho6 napisał:

Przy Okazji GRATULACJE !!! :P

Thx. :)

mlynar911
Thx very much too.
Ja i STIG? Nie. Odpada, bo nie spędziłem 1000 i jednej nocy na Nordschleife. Pozostanę przy "Jezza". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 06:57, Jarys napisał:

No ale są też plusy, jeśli cztery lata poświęcę na wymyślenie własnego tytułu, to będzie
on powodował na czytających mniej więcej taki efekt jak wynalazek Jana Baptysty Grenouille`a.


Z tego co mi wiadomo to własny tytuł można sobie zmienić w każdej chwili i tyle razy ile tylko będziesz chciał. Nie jest to więc tak że jak już sobie coś wymyślisz to będziesz to miał przypisane na stałe. Teraz masz już spokój, bo nie musisz już od dzisiaj sie nad tym zastanawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:22, hunter22 napisał:

No to gratuluję, coraz więcej was jest ;)

Dzięki. Powoli WT będzie się mnożyć i mnożyć. ;)
Teraz najważniejsze pytanie: kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:05, Dekerinho6 napisał:

No,proszę kolejny WT,ależ ich teraz przybywa... ;D
Awansowałeś dopiero po 11 miesiącach to strasznie długo czekałeś,ale zawsze sie opłaca
czekać na WT.
Mi jeszcze troszeczkę brakuje,ale kiedyś tam na pewno dojdę !!
Przy Okazji GRATULACJE !!! :P

Mi te troche brakuje, jak na razie siedze na przewodniczacym 2 miesiace, ale jestem tu czesto i na dodatek pisaem w ten dzien co kazdy dosta 10%wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się