poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie


Zazwyczaj dla zasady (prawie) nikomu tutaj nie gratuluje , ale myślę że mogę zrobić wyjątek. :) Graty awansu ''''Delegatko'''' (swoją drogą fajnie to brzmi :D). ;)

A wbrew panującym tutaj zwyczajom , nie będę marudził na swój własny awans. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 08:41, wdowiakm napisał:

Ja go zganiłem? Dobre sobie haha... Dziewczyno ja nikogo nie ganię, nikomu nic nie zabraniam
każdy niech robi co chce!

Nie krzycz na mnie, dobrze? Widziałam wyraźnie. I nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałeś, że jeśli ktoś się cieszy z awansu to znaczy, że jest to dla niego najważniejsze, a to nie jest prawda. Napisałam Ci tylko, że to, że ktoś się cieszy z awansu, nie znaczy, że jest dla niego najważniejszy.

Dnia 15.09.2008 o 08:41, wdowiakm napisał:

Czy fajnie jest awansować? Nie sądzę

Heh ja akurat zauważyłam, że większość się z awansu cieszy. Niektórzy go nawet na swój sposób świętują. Zresztą... nie musisz udawać takiego obojętnego na awans, sam mi kiedyś na gg pisałeś, że chcesz dojść do WT :D

Dnia 15.09.2008 o 08:41, wdowiakm napisał:

i masz troszkę więcej obowiązków. Powtarzam nie zganiłem go i nic mu nie zabroniłem,
przeczytaj ze zrozumieniem bo widać nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi...

Ja zrozumiałam. Nie twierdze, że mu czegoś zabraniasz, ale sam pisałeś:
>To tak jakbym ja napisał status nie jest dla mnie najważniejszy ale fajnie byłoby mieć już Własny Tytuł :D
Potem napisałeś, że jedno przeczy drugiemu. Czy na pewno? Mnie cieszy awans, ale czy to znaczy, że jest to cel nr jeden w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście się rozpisali;) Ja miałem na myśli że awans to taki bajer, ale fajnie jest awansować! Ale nie zależy od tego nic! Oczywiście fajnie być wyżej ale to nie jest najważniejsze i co do mojej rozmowy z Wowiakm to dalej sądzę że jedno nie przeczy drugiemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:42, Młody miro napisał:

i co do mojej rozmowy z Wowiakm to dalej sądzę że jedno nie przeczy drugiemu!

Ano pewnie, że nie przeczy. Przecież raczej każdy jak tu jest to się cieszy z awansu. No, napiszę inaczej - nie widziałam kogoś, kto by się smucił. Owszem, niektórzy przesadzają (nie rozumiem dawania np. w podpisie "ja chcę Sekretarza!!!" albo tego podobnego) i są tacy, co po degradzie się załamują, ale nie ulega wątpliwości, że awans to raczej coś pozytywnego niż negatywnego.
A co do dyskusji z Wdowiakmem - po prostu prezentujemy odmienne stanowiska - ja się tylko dołączyłam do dyskusji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:24, mała16 napisał:

Nie krzycz na mnie, dobrze?


Dobrze pod warunkiem, że Ty nie będziesz krzyczała na mnie.

Dnia 15.09.2008 o 15:24, mała16 napisał:

Widziałam wyraźnie. I nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem.
Napisałeś, że jeśli ktoś się cieszy z awansu to znaczy, że jest to dla niego najważniejsze,
a to nie jest prawda. Napisałam Ci tylko, że to, że ktoś się cieszy z awansu, nie znaczy,
że jest dla niego najważniejszy.


Tak tyle, że nie widzisz co daje na końcu zdania jaka buźkę. Proszę skończmy się oskarżać o co kol wiek to do niczego dobrego nie prowadzi.

Dnia 15.09.2008 o 15:24, mała16 napisał:

Heh ja akurat zauważyłam, że większość się z awansu cieszy. Niektórzy go nawet na swój
sposób świętują. Zresztą... nie musisz udawać takiego obojętnego na awans, sam mi kiedyś
na gg pisałeś, że chcesz dojść do WT :D


Magda to co pisałem kiedyś to kiedyś teraz wiele spraw się pozmieniało. tak chce dojść do WT ale cieszyć się nie będę przynajmniej tak bardzo jak kiedyś to chciałem :)

Dnia 15.09.2008 o 15:24, mała16 napisał:

Ja zrozumiałam. Nie twierdze, że mu czegoś zabraniasz, ale sam pisałeś:


Wiem co napisałem i wiem co co znaczy :)

Dnia 15.09.2008 o 15:24, mała16 napisał:

Potem napisałeś, że jedno przeczy drugiemu. Czy na pewno? Mnie cieszy awans, ale czy
to znaczy, że jest to cel nr jeden w życiu?


Nie pod warunkiem, że nie piszesz w podpisie "Hura awans albo coś w tym stylu" o to mi chodziło :)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja dodam swoje 3 grosze ;p chociaż nie wiem czy na temat ale zaryzykuje ;p
Awans i reakcja po jego osiągnięciu/utracie to jest to kwestia osobista. Jednemu na tym zależy bardziej a innemu mniej. Jeden będzie tutaj tylko aby osiągnąć wyższy status/level a inny będzie się udzielał w tematach i korzystał z forum jak przystało na forumowicza. Więc moim zdaniem jest to kwestia osobista.
Spotykałem się z wieloma sytuacjami. Raz pewien jegomość wypowiadał się tutaj i co kilka postów pisał" kiedy dostanę awans?!" Oczywiście inni na niego naskakiwali ,że to jest niepotrzebne ,że tak go nie dostanie itp. itd. Jedni tylko na początku się upominają o awans a potem wciągają się w forum i o tym nie myślą ,a inni po prostu do głowy nie biorą.
Głównie awans to taki bonus, takie urozmaicenie bo każde forum owy ranking posiada. Ale otrzymanie go to coś miłego. Ja to porównuje z usłyszeniem komplementu na swój temat. Ot w jednej chwili jest to fajne ale potem już nas to mało obchodzi.

Uwaga standardowy tekst tego forum więc jak ktoś tego nie lubi niech nie czyta ;p

Kiedyś zależało mi bardziej na statusie. Ale jak zdobywałem coraz wyższy i wyższy coraz mniej mnie to bawiło. A w tej chwili już mi to zwisa czy jestem obywatelem,bumelantem czy WT ...

Reasumując moje wypociny to jak dana osoba reaguje na awans,status,bycie na forum jest to kwestia indywidualna i osobista ;]

Dziękuje i Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:06, wdowiakm napisał:

Tak tyle, że nie widzisz co daje na końcu zdania jaka buźkę. Proszę skończmy się oskarżać
o co kol wiek to do niczego dobrego nie prowadzi.

Ja Cię o cokolwiek oskarżam? Jesteś przewrażliwiony, ja się tylko odnoszę do Twojego posta :D

Dnia 15.09.2008 o 17:06, wdowiakm napisał:

tak chce dojść
do WT ale cieszyć się nie będę przynajmniej tak bardzo jak kiedyś to chciałem :)

Jak możesz czegoś chcieć, ale nie cieszyć się z tego? xD Sam przyznajesz, że cieszyłbyś się. A Młodemu Miro napisałeś, że to tak samo jakbyś uznał, że jest to dla Ciebie najważniejsze. Zmienny jesteś - to jak, cieszylbyś się, czy nie? Bo zdanie Ci się zmienia jak humor kobiet.

Dnia 15.09.2008 o 17:06, wdowiakm napisał:

Nie pod warunkiem, że nie piszesz w podpisie "Hura awans albo coś w tym stylu" o to mi
chodziło :)

A czy Młody Miro pisał o czymś takim? Nie, jemu chodziło o to samo o co chodzi mnie (zresztą sam widzisz posta w którym pisze, ze ma podobne zdanie do mojego) - to, że cieszysz się z awansu nie oznacza iż jest dla Ciebie sprawą pierwszorzędną. A to, że ktoś daje takie opisy to przesada (choć znam takie przypadki, że ludzie wołali w podpisach o Sekretarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:15, mała16 napisał:

Ja Cię o cokolwiek oskarżam? Jesteś przewrażliwiony, ja się tylko odnoszę do Twojego
posta :D


Magda spójrzmy wprawdzie w oczy gdybym napisał całkiem inny post to również byś mnie zganiła...

Dnia 15.09.2008 o 17:15, mała16 napisał:

Jak możesz czegoś chcieć, ale nie cieszyć się z tego? xD Sam przyznajesz, że cieszyłbyś
się. A Młodemu Miro napisałeś, że to tak samo jakbyś uznał, że jest to dla Ciebie najważniejsze.
Zmienny jesteś - to jak, cieszylbyś się, czy nie? Bo zdanie Ci się zmienia jak humor
kobiet.


Magda widzisz nie czytasz uważnie napisałem, że kiedyś to bym się cieszył nawet bardzo ale teraz gdy awansuje to nie zauważysz tego po mnie napisze sobie coś i będzie to raczej na zawsze :)
Humor to Ty mi zostaw bo od wczoraj mam kiepski niestety :(

Dnia 15.09.2008 o 17:15, mała16 napisał:

A czy Młody Miro pisał o czymś takim? Nie, jemu chodziło o to samo o co chodzi mnie (zresztą
sam widzisz posta w którym pisze, ze ma podobne zdanie do mojego) - to, że cieszysz się
z awansu nie oznacza iż jest dla Ciebie sprawą pierwszorzędną. A to, że ktoś daje takie
opisy to przesada (choć znam takie przypadki, że ludzie wołali w podpisach o Sekretarza).


Wiem, że bywały takie przypadki i tutaj mi bardziej chodziło o takie przypadki no ale znów wyszło jak wyszło :)
Masz rację ale w wielu rzeczach nie doczytałaś o co mi chodziło i może ja to za słabo zaznaczyłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:06, wdowiakm napisał:

Nie pod warunkiem, że nie piszesz w podpisie "Hura awans albo coś w tym stylu" o to mi
chodziło :)
Pozdrawiam :)
A czy ja napisałem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:25, wdowiakm napisał:

Magda spójrzmy wprawdzie w oczy gdybym napisał całkiem inny post to również byś mnie
zganiła...

Heh... nie zabraniaj mi proszę pisania swojego zdania, dobrze? Ciągle tylko piszesz, że Cię ganię, a przecież mam prawo odnieść się do każdego posta. Szczególnie wtedy, gdy mam inne zdanie i chcę je wyrazić. I ja Cię nie ganię, tylko piszę co myślę. Więc skończ już z tym. Po prostu nie możesz zrozumieć, że ktoś ma inne zdanie i ma na nie argumenty.

Dnia 15.09.2008 o 17:25, wdowiakm napisał:

ale teraz gdy awansuje to nie zauważysz tego po mnie napisze sobie coś i będzie to raczej
na zawsze :)

A mnie to guzik obchodzi jak zareagujesz po swoim awansie (o ile takowy będzie). Tylko raz piszesz, że Ciebie awans nie ucieszy a potem, że jednak ucieszy, ale nie tak jakby ucieszył wcześniej. Zmienny jesteś.

Dnia 15.09.2008 o 17:25, wdowiakm napisał:

Wiem, że bywały takie przypadki i tutaj mi bardziej chodziło o takie przypadki no ale
znów wyszło jak wyszło :)

No bywały. Znam nawet taki jeden. I Ty z pewnością też :D
Tu chodzi o rozróżnienie reakcji normalnej od przesadnej. To Ty nie zrozumiałeś tego, co napisał Miro a nie ja nie zrozumiałam Ciebie.

Dnia 15.09.2008 o 17:25, wdowiakm napisał:

Masz rację ale w wielu rzeczach nie doczytałaś o co mi chodziło

Czytać umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:36, mała16 napisał:

Heh... nie zabraniaj mi proszę pisania swojego zdania, dobrze?


Nie zabraniam Ci tego i dobrze o tym wiesz :)

Dnia 15.09.2008 o 17:36, mała16 napisał:

A mnie to guzik obchodzi jak zareagujesz po swoim awansie (o ile takowy będzie). Tylko
raz piszesz, że Ciebie awans nie ucieszy a potem, że jednak ucieszy, ale nie tak jakby
ucieszył wcześniej. Zmienny jesteś.


Nie jestem zmienny jestem cały czas taki sam :)
Przynajmniej aj tego nie zauważyłem, że jestem zmienny :D

Dnia 15.09.2008 o 17:36, mała16 napisał:

No bywały. Znam nawet taki jeden. I Ty z pewnością też :D
Tu chodzi o rozróżnienie reakcji normalnej od przesadnej. To Ty nie zrozumiałeś tego,
co napisał Miro a nie ja nie zrozumiałam Ciebie.


Bywały też znam. Ale zauważ, że człowiek się zmienia, jestem już dość długo na tym forum i zmieniłem nastawienie do tego wszystkiego. To prawda kiedyś awans miał dla mnie bardzo duże znaczenie, ale teraz już nie. Widzisz lubię sobie porozmawiać masz przykład w temacie: Damska szowinistyczna loża szyderczyń" tam mogę pisać swobodniej i często tam bywam pisząc różne rzeczy co akurat przyniesie myśl moja czy kogoś innego :)

Dnia 15.09.2008 o 17:36, mała16 napisał:

Czytać umiem.


Nie twierdzę, że nie umiesz czytać tylko czasami mnie nie rozumiesz co miałem na myśli coś pisząc ale nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:42, wdowiakm napisał:

Nie zabraniam Ci tego i dobrze o tym wiesz :)

No to nie lamentuj, że Cię ganię, bo to jest dziecinne i żałosne i nie przystoi dorosłemu facetowi.

Dnia 15.09.2008 o 17:42, wdowiakm napisał:

Nie jestem zmienny jestem cały czas taki sam :)

Nie? Proszę:

Dnia 15.09.2008 o 17:42, wdowiakm napisał:

Czy będę się z niego cieszył? Wątpię,

to jedna Twoja wypowiedź

Dnia 15.09.2008 o 17:42, wdowiakm napisał:

tak chce dojść do WT ale cieszyć się nie będę przynajmniej tak bardzo jak kiedyś to chciałem :)


Heh... dalej twierdzisz, że nie czytam ze zrozumieniem? :D Bo ja widzę, że Ty sobie przeczysz xD

Dnia 15.09.2008 o 17:42, wdowiakm napisał:

Nie twierdzę, że nie umiesz czytać tylko czasami mnie nie rozumiesz co miałem na myśli
coś pisząc ale nie ważne.

Taaaa? Argument powyżej wskazuje na coś innego.

Jeśli chodzi o moje zdanie w kwestii awansów. Nie wydaje mi się, by był to powód do robienia wpisów na gramsajcie, czy dawania lamentów w podpisie "ja chce Sekretarza!!!". Z drugiej strony jest to jednak sympatyczna sprawa i uśmiech zwykle się pojawia. Ale nie jest to okazja do oblewania itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:54, mała16 napisał:

Ale nie jest to okazja do oblewania itd :P

Madziu...nie? ;D Ci 13-15latkowie z tekstami "Słuchajcie po 2tygodniach spamowania na forum dostałem awans (reszta oczywiście: O_O) więc chodźcie na browca, popijemy (reszta: o gratulacje, idziemy)" a za 2 miesiace to samo. nie wyobrażasz sobie takiego scenariusza? Skad wiesz czy nie jest on już tu popularny wśród tej "młodzieży"? Wszystkim o których wypowiedzialem sie prawdziwie sczerze współczuję i żal mi was ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie przyznaje przy kumplach ze sie wypowiadam na gram.pl...
Taki scenariusz to raczej tylko 2-3 klasa podstawowki i zamiast browca soczek pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jeszcze nigdy nie rozmawiałem z kumplami o tym kto na jakim forum się udziela,a tym bardziej nie oblewałem niczyjego awansu... Chyba ułańska fantazja cię poniosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:54, mała16 napisał:

No to nie lamentuj, że Cię ganię, bo to jest dziecinne i żałosne i nie przystoi dorosłemu
facetowi.


Maga nie lamentuje jedynie zwracam fakt na jedną sprawę odpisujesz na mojego posta jedynie wtedy gdy się z nim nie zgadzasz a jak się zgadzasz to siedzisz cicho i nie staniesz po mojej stronie by to komuś innemu wytłumaczyć... Zresztą to nie temat na tego typu rozmowę...

Dnia 15.09.2008 o 17:54, mała16 napisał:

Nie? Proszę:
to jedna Twoja wypowiedź


Proszę nie cytuj moich wypowiedzi dla mnie bo wiem co piszę.

Dnia 15.09.2008 o 17:54, mała16 napisał:

Heh... dalej twierdzisz, że nie czytam ze zrozumieniem? :D Bo ja widzę, że Ty sobie przeczysz xD


Dalej nie rozumiesz co miałem na myśli chodzi mi o to, że nie będę o tym pisał na forum chwaląc się, że dostałem awans jedynie sobie powiem fajnie doszedłem do końca awansów. Ale nie będę o tym pisał na forum, gramsajcie czy innym serwisie. O to mi chodziło. Ale Tobie wytłumaczyć to trzeba prosto i na temat... (Bez obrazy)

Dnia 15.09.2008 o 17:54, mała16 napisał:

Taaaa? Argument powyżej wskazuje na coś innego.


Rzucasz argumentami na lewo i prawo ale nigdy się nie przyznałaś, że możesz się mylić, że jednak gość ma rację może po części ale ma.

Dnia 15.09.2008 o 17:54, mała16 napisał:

Jeśli chodzi o moje zdanie w kwestii awansów. Nie wydaje mi się, by był to powód do robienia
wpisów na gramsajcie, czy dawania lamentów w podpisie "ja chce Sekretarza!!!". Z drugiej
strony jest to jednak sympatyczna sprawa i uśmiech zwykle się pojawia. Ale nie jest to
okazja do oblewania itd :P


Co do oblewania to nie widzę w tym sensu oczywiście jak dostane awans w pracy to czemu nie ale nie awans na forum to by było dziwne, że z tego powodu robię imprezę xD
Mamy podobne zdanie i po co tyle wymiany zdań?

Ja uważam dyskusję za zakończoną, dla mnie ona nie ma sensu. jeśli chcesz to daj jeszcze jakieś argumenty albo nie wiem co napisz i tak już nie odpiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:19, HunterO7 napisał:

Jakoś jeszcze nigdy nie rozmawiałem z kumplami o tym kto na jakim forum się udziela,a
tym bardziej nie oblewałem niczyjego awansu... Chyba ułańska fantazja cię poniosła :)

Ludzie nie bijcie :P Przecież wiadomo ze fantazjowałem, bo szczerze to na pewno nie było, a pozatym wtedy to by rzucali we mnie kamieniami. Cytat o nieoblewaniu wzięty od małej + niektórych komentarze dot. awansu jak to super, jak to pięknie, jak to fajnie no cóż, a jeszcze patrząc na średnią wieku spożywania alkoholu to wniosek nasunął się taki nie inny. Przecież nawet jeżeli byłaby to prawda to przecież było nie do wszystkich tylko o przypadkach :)
P.S Chyba właśnie mam po minusie u wszystkich 13-15latków. Nieee! T_T

@Rga
Przeczytaj odp. do Huntera i serio nie ma się co bulwersować, chyba że....ok nie kroczę tą ścieżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się