poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 09:14, DJ Szlafrok napisał:

Nigdy nie byłeś na ''innych forach'', albo spędziłeś tam zbyt krótki czas. To zjawisko
powtarza się wszędzie, wyłączając faktycznie fora mniejsze. Piętnastoosobowe.

To zależy jakie fora. Te ogólnotematyczne są zawsze pełne spamu i troli ale takie poświęcone jednemu tematowi(seria gier, autor książek, anime) są najczęściej od tego wolne. Owszem trafiaja się czasem jakieś odosobnione przypadki ale osoby które się już wypowiadają robią to z sensem, a nie na ilość postów dla rangi(dlatego na większości for jej nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZytam sobie pierwszy post i tam jest "destro napisał" Pisze , że dodano jakieś ulepszenia so systemu ze stopniami. Jakie to są luepszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:38, Heterko napisał:

CZytam sobie pierwszy post i tam jest "destro napisał" Pisze , że dodano jakieś ulepszenia
so systemu ze stopniami. Jakie to są luepszenia?

Jakby były do wzglądu to by były napisane. System jest tajny więc jest tajny, proste. A co do podpisu to: muahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:21, Jaki Ganh1 napisał:

Zapewnia Cię, że byłem i to na wielu, ale nigdy nie widziałem tworzenia na siłę tematów
czy większego spamu, prawda, pojedyncze wybryki się zdarzały, ale od czasu do czasu.
A tutaj dzień w dzień ktoś tworzy dublujący temat czy kogoś obraża.

To może byłeś na forum kilkunasto albo kilkudziesięcio osobowym więc się nie dziw ;] tutaj jest kilka tysięcy użytkowników więc ... widzisz różnice ;]

I proszę przestań już tak filozofować i udowadniać jak to Ci się oczy otworzyły ... Przestań przeżywać. Spam był, spam jest i spam będzie zawsze ;] nie zmienisz tego.

Peace ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:38, Heterko napisał:

CZytam sobie pierwszy post i tam jest "destro napisał" Pisze , że dodano jakieś ulepszenia
so systemu ze stopniami. Jakie to są luepszenia?

Będziesz regularnie pisał to 2 tygodnie powinny wystarczyć na awans lecz na następne będzie coraz dłużej zresztą to tylko taki bajer każdy człowiek równy człowiekowi a te stopnie to jak wspomniałem bajer jednak fajnie było by mieć już brygada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:15, Młody miro napisał:

Będziesz regularnie pisał to 2 tygodnie powinny wystarczyć na awans lecz na następne
będzie coraz dłużej zresztą to tylko taki bajer każdy człowiek równy człowiekowi a te
stopnie to jak wspomniałem bajer jednak fajnie było by mieć już brygada;)


Jak napisałeś, że to tylko taki bajer to po co dopisujesz, że fajnie byłoby mieć już brygadzistę?
To zaprzecza jednemu i drugiemu. To tak jakbym ja napisał status nie jest dla mnie najważniejszy ale fajnie byłoby mieć już Własny Tytuł :D
Nie mogę was zrozumieć czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:38, Młody miro napisał:

No bo to tylko bajer ale fajnie było by mieć już brygadzistę, według mnie nie zaprzecza
jedno drugiemu ale może i masz rację!



Ma rację. Gdyby to był według ciebie tylko bajer to byś nie mówił że fajnie by mieć brygadziste. Jak się postarasz to będzie a jak nie to poczekasz trochę. Nie rozumiem co jest takiego podniecającego w tych statusach. Owszem,przyjemnie jest zobaczyć awans ale żeby tak się srać z tego powodu jak to zrobił Hererko w podpisie to po prostu żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że przyjemnie jest zobaczyć plus 1 przy statusie! Ale to tylko bajer! Był taki na forum kolega który pouczył mnie że nie wart pisać na forum Hura w końcu awans bo to nic nie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 14:15, Młody miro napisał:

Będziesz regularnie pisał to 2 tygodnie powinny wystarczyć na awans lecz na następne
będzie coraz dłużej zresztą to tylko taki bajer każdy człowiek równy człowiekowi a te
stopnie to jak wspomniałem bajer jednak fajnie było by mieć już brygada;)

Dobra, połapałem się już trochę w awansach na inne nazwy pod nickiem, ale przecież nie o to mi chodziło. Wcale pytania o awans nie zadałem. Chodzi mi o to jakie zostały dodane ulepszenia do tego systemu punktowego w porównaniu do starego forum na którym nigdy nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 09:03, Jaki Ganh1 napisał:

Święta racja, ale dziwi mnie dlaczego na gram.pl tak wiele użytkowników dąży do zdobycia
wyższego tytułu, nie zwracając uwagi na regulamin czy uwagi innych użytkowników, a na
mniejszych forach jakoś tego nie widać, tam nikomu nie zależy na statusie czy na awatarze,
niekiedy użytkownik z 1 tys. postów nie ma awatara ;) A u nas? Ciągle ktoś chce jakoś
zabłysnąć, najczęściej jako spadająca gwiazda (-1 do statusu, powiedzonko by TYHE ^^).
I nieraz mnie dziwi, że niektórzy są, przepraszam, tacy... niezbyt mądrzy, raczej nie
piszą postów z sensem a szybko awansują O_o Znam taki przypadek, gość kompletny bałwan,
wszędzie każdy poprawiał jego mądrości, np. GeForce FX5200 jest o wiele wydajniejsza
od GeForce 6600GT i inne bzdury, tylko niepotrzebnie mylił innych, a w mgnieniu oka nabił
tym, jakbym to ujął, bezsensownym spamem rangę Przewodniczącego, bodajże obecnie również
takową posiada. I niektórzy twierdzą, że zmorą forum są dzieci. Najczęściej, nie zawsze.
Podam przykład. Mam brata, 10 lat, kompleeetny kretyn, jak po instalacji sterowników
rozdzielczość pulpitu zmniejszyła się z 1024x768 na 800x600 wpadł w taki szał, zaczął
płakać, że komputer się popsuł i inne herezje, kompletnie boi się czegokolwiek na komputerze
otworzyć poza idiotycznymi grami, w które z natury i tak nie potrafi grać. Znam zaś drugiego
gościa, 9 lat, i po prostu szok. Normalnie z nim rozmawiałem, w ogóle żadnych oznak głupoty,
miał problem bo uszkodził plik w Windowsie, bezproblemowo po tym jak mu wytłumaczyłem
co i jak to zrobił, a ten mój... eh, kuzyn, bo to brat cioteczny nawet bałby się włożyć
płytę z Windowsem do napędu, od razu by z płaczem do mamy, że komputer się popsuł. Eh,
ale po co ja to opowiadam, w każdym razie, nie do końca zmorą forum są dzieci, bo niekiedy
i starsi kompletnie nie wiedzą jak się zachować. Myślą, że skoro są (prawie, bo nie do
końca mają rację) w pełni anonimowi przez internet mogą do woli wyzywać, używać wulgaryzmów
czy innych obelg i nikt im za to nic nie zrobi. No niestety, mylą się, i to bardzo...
No nic, to koniec ;) C.D.N. :P


Dobrze mówisz. Nie tylko młodsze osoby zachowują się nieodpowiednio. Są również osoby starsze. Zresztą mądrości i inteligencji po wieku się nie określa.

Co do tego, że się bał, iż komputer się popsuł. Być może się na tym nie zna, i nie wie, o co biega. Dlatego się tak denerwuje, ale to nie znaczy, że jest zaraz głupi. Bo nie każdy musi się na komputerach znać :] Chociaż ta histeria jest już dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:38, Młody miro napisał:

To wie tylko Vilmar i firma! zmień podpis bo wyśmiewają cie!

Można go zmienić? Kto mnie wyśmiewa? Nie widzę tego i w komentarzach też nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:43, Heterko napisał:

> To wie tylko Vilmar i firma! zmień podpis bo wyśmiewają cie!
>
Można go zmienić? Kto mnie wyśmiewa? Nie widzę tego i w komentarzach też nic nie mam.

przeczytaj parę postów wyżej! W końcu awans nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:47, Młody miro napisał:

> > To wie tylko Vilmar i firma! zmień podpis bo wyśmiewają cie!
> >
> Można go zmienić? Kto mnie wyśmiewa? Nie widzę tego i w komentarzach też nic nie
mam.
przeczytaj parę postów wyżej! W końcu awans nie?

No widzę post Thalanthas-a. A ,aż tak bardzo się nie cieszę i wcale "nie sram" się( co to w kgóle znaczy?) (jego słowa). Przecież lepiej jest być przodownikiem niż robotnikiem, prawda. Jak dla mnie, jego krytyka nie jest wcale obiektywna. A podpisu nie miałem takiego aby móc wywnioskować, że cię cieszę z robotnika. On to tak odbierał. Było napisane "kiedy przodownik, plisss"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:31, wdowiakm napisał:

Nie mogę was zrozumieć czasami :P

A ja podejrzewam, że nie zrozumiałeś tego posta. Przecież to, że fajnie jest coś mieć nie znaczy, że to coś jest dla nas najważniejsze! Np. dla mnie fajnie by było dostać 5 z matematyki z jutrzejszego sprawdzianu, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Nie potnę się żyletką tylko dlatego, że dostanę np. 4 (nieskromnie powiem, że gorszej oceny się nie spodziewam). Wiesz mnie tam status rybka co nie znaczy, że nie ucieszyłabym się z awansu. Co, ma sie smucić? Ma napisać, że niefajnie jest awansować? Awans to awans - powinien cieszyć, choćby na forum. Nie znaczy to jednak, że jest to cel nr 1 w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:44, mała16 napisał:

A ja podejrzewam, że nie zrozumiałeś tego posta.


To źle podejrzewasz, zobacz co dałem na końcu tego zdania i wszystko powinno być jasne. Wszystko zrozumiałem i rozumiem, wyrażam jedynie swoje zdanie...

Dnia 14.09.2008 o 21:44, mała16 napisał:

Przecież to, że fajnie jest coś mieć nie znaczy, że to coś jest dla nas najważniejsze! Np. dla mnie fajnie by
było dostać 5 z matematyki z jutrzejszego sprawdzianu, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Nie
potnę się żyletką tylko dlatego, że dostanę np. 4 (nieskromnie powiem, że gorszej oceny
się nie spodziewam). Wiesz mnie tam status rybka co nie znaczy, że nie ucieszyłabym się
z awansu. Co, ma sie smucić? Ma napisać, że niefajnie jest awansować? Awans to awans
- powinien cieszyć, choćby na forum. Nie znaczy to jednak, że jest to cel nr 1 w życiu.

Tak zgadza się ja tylko zaznaczyłem iż awans tutaj nie jest najważniejszy. Poza tym ja mam to w nosie czy awansuje czy nie. Czy będę się z niego cieszył? Wątpię, mam inne problemy i inne cele nie związane z forum. Nie bronie przecież nikomu się cieszyć z awansu nawet za to nie ganię tyko wyrażam swoja opinię :)
Życzę byś dostała tą piątkę chociaż to mnie nie powinno obchodzić ale życzę tego Tobie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:39, wdowiakm napisał:

Tak zgadza się ja tylko zaznaczyłem iż awans tutaj nie jest najważniejszy.

A czy on pisał, że jest najważniejszy? Nie, a zganiłeś go jakby sie normalnie ciął przez to, że nie awansuje. Awans jest z pewnością miłym wydarzeniem, ale nie najważniejszym. On nigdzie nie pisał, że jest to jakoś szczególnie istotne. Pisał tylko, iż fajnie jest awansować. To wcale nie jest sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:45, mała16 napisał:

A czy on pisał, że jest najważniejszy? Nie, a zganiłeś go jakby sie normalnie ciął przez
to, że nie awansuje. Awans jest z pewnością miłym wydarzeniem, ale nie najważniejszym.
On nigdzie nie pisał, że jest to jakoś szczególnie istotne. Pisał tylko, iż fajnie jest
awansować. To wcale nie jest sprzeczne.


Ja go zganiłem? Dobre sobie haha... Dziewczyno ja nikogo nie ganię, nikomu nic nie zabraniam każdy niech robi co chce! Czy fajnie jest awansować? Nie sądzę przynajmniej nie na forum bo w pracy tak to coś fajnego dla mnie akurat awans na forum nie ma znaczenia i nie jest fajny, bo nic nie wnosi dalej masz te same możliwości a w pracy dostajesz większą pensję i masz troszkę więcej obowiązków. Powtarzam nie zganiłem go i nic mu nie zabroniłem, przeczytaj ze zrozumieniem bo widać nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się