poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 16:20, Młody miro napisał:

A są tacy?

Ano są ... sprawdzenie tego w statystykach na forum naprawdę nie jest trudne ...
>o lol! np. kto?
Tak od razu bez namysłu wymieniłbym KrzysztofaMarka ( choć tu nie jestem pewien ale sprawdzać mi się nie chce :P ) oraz Budo - znanego spamera ;D < no offence ;) >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:27, KŁEJK napisał:

> A są tacy?
Ano są ... sprawdzenie tego w statystykach na forum naprawdę nie jest trudne ...
>o lol! np. kto?
Tak od razu bez namysłu wymieniłbym KrzysztofaMarka ( choć tu nie jestem pewien ale sprawdzać
mi się nie chce :P ) oraz Budo - znanego spamera ;D < no offence ;) >.


na głównej stronie pisze że cytuje ,,maleńka mam 9000 postów-budo'''' a żeby to sprawdzić trzeba znać nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:26, Budo napisał:

> A są tacy? o lol! np. kto?

Dwóch takich co ukradło Księżyc ;]
link do statów masz w przypiętym poście.

O rany BUDO ile ty te posty pisałeś? 18000 kurde ja mam tylko 888 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:37, Młody miro napisał:

na głównej stronie pisze że cytuje ,,maleńka mam 9000 postów-budo'''' a żeby to sprawdzić
trzeba znać nicka


yy na głównej stronie czego? skąd ten cytat wytrzasnąłeś? xD
9000 postów to ja miałem... 9000 postów temu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:55, Budo napisał:

> na głównej stronie pisze że cytuje ,,maleńka mam 9000 postów-budo'''' a żeby to
sprawdzić
> trzeba znać nicka

yy na głównej stronie czego? skąd ten cytat wytrzasnąłeś? xD
9000 postów to ja miałem... 9000 postów temu xD

Jak się wchodzi na gram.pl to na głównej stronie jest taka belka gdzie pisze konsulat, forum, gramsajty i gram.irc to właśnie było na gram.irc powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:02, Młody miro napisał:

forum, gramsajty i gram.irc to właśnie było na gram.irc powiedziane


Nie na gram.irc, tylko na graszu. Luknij sobie kiedy te słowa zostały dodane do cytatów, apotem najlepiej statystyki. Czasem sprawdzić zamiast gadać głupotki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:34, Budo napisał:


ahaha, pamiętam już xD
to było na ircu, gdy opracowałem metodę podrywu na ilość postów ;]
Stare czasy ^^

I co skuteczna metoda podryw na ilość postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:36, Młody miro napisał:

I co skuteczna metoda podryw na ilość postów?


Nie wiem, nie wypróbowałem jeszcze :P
Dajcie mi tu jakąś pannę to przetestujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, ile trzeba zadać postów i ile trzeba czekać, żeby z przodownika stać się Delegatem ? Zadałem już jako przodownik 333 posty i jestem już przodownikiem 3 miesiące... Co mam jeszcze zrobić, żeby wreszcie awansować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo co z obywatela na robotnika czy z robotnika na przodownika tylko że dłużej i więcej... :] Nie ma lekko, musisz czekać :) Żeby awansować musisz zdobyć określoną ilość punktów (nikt nie wie ile konkretnie, dla każdego inna liczba). Jeden punkt to jeden post, ale jak napiszesz jednego to następny liczy się po godzinie więc spamowanie w grach masz czy nie masz nie ma sensu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:18, Qbasmok007 napisał:

Witam mam pytanie, ile trzeba zadać postów i ile trzeba czekać, żeby z przodownika stać
się Delegatem ? Zadałem już jako przodownik 333 posty i jestem już przodownikiem 3 miesiące...
Co mam jeszcze zrobić, żeby wreszcie awansować ?

Pisać ja mam 900 postów i nie awansowałem jeszcze nic od razu nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przeczytaj przypięty post.
2. Musisz pisać regularnie, i z sensem.
3. A co Ci do da, że będziesz miał status brygadzisty?
4. I nic Ci to nie da, jak napiszesz 100 postów w godzinę, bo będzie to przez system traktowane jako 1 post...Chodzi mi tu o punktację, a nie o statystyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam pytanie, ile trzeba zadać postów i ile trzeba czekać, żeby z przodownika stać
> się Delegatem ? Zadałem już jako przodownik 333 posty i jestem już przodownikiem 3 miesiące...
> Co mam jeszcze zrobić, żeby wreszcie awansować ?

Pozwolę sobie rozwinąć rady jakie dał Ci Baluk25... Przede wszystkim dane odnośnie twojej liczby punktów i liczbie potrzebnej na awans są niejawne nawet dla Ciebie. I to pisze w przyczepionym poście

System tego forum jest dość skomplikowany i w pełni rozumieją go pewnie tylko Ci którzy, go stworzyli, ale kilka faktów jest o nim znane.
Tak jak napisał Baluk w ptk.4. Punkty przypisywane za post są przyznawane co jakiś czas (bodajże godzinę od ostatniego posta). Więc pisząc co pół godziny post i naklepując ich 48 dostaniesz za dzień tylko jeden punkt. Natomiast pisząc po poście na godzine i naklepiesz ich 12 to masz chyba 5ptk i jest to niby max na dzień. Pamiętam, że Budo kiedyś to rozpisywał, jego post powinien być gdzieś w śród tych 2553 stron. :D
- jednak nie gwarantuje poprawności tego schematu. Jak już napisałem to Budo umieszczał dokładniejszą rozpiskę, a było to w zeszłym roku. Mógł on(system punktacji) ulec zmianom.

Ja osobiście nabiłem ponad 500 postów zanim awansowałem z przewodnika.
Natomiast wystarczyło niecałe 300 by awansować na mój obecny stopień oO.
Dlatego jak możesz zauważyć sama liczba postów nie wpływa na awans co jest fajne bo odstrasza nabijaczy statusów, a osoby, które mają coś konkretnego do napisania i są "wierni" naszemu community, ale nie pisze 50 postów na godzinę może osiągnąć najwyższy status. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, kolejny WT doszedł, a tu cisza? Gratulacje dla Master_Matroxa! :) No i doczekał się sławy... teraz prasa, telewizja, radio... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:02, WorldWar3PL napisał:

Kurczę, kolejny WT doszedł, a tu cisza? Gratulacje dla Master_Matroxa! :) No i doczekał
się sławy... teraz prasa, telewizja, radio... :p


Nawet nie przyszedł tutaj i sam się nie pochwalił co to ma być xD
Oczywiście graty dla nowego WT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, a czym się chwalić, hehe ;-)

Pierwszy post jako Własnotytułowiec. Prawdę mówiąc, to gdy dostałem wiadomość od Zagula na Gadu-Gadu "Gratki awansu!" to nieźle się zdziwiłem. Nie spodziewałem się zupełnie, że awans nastąpi aż tak szybko. Sekretarza otrzymałem w marcu, więc nie minęło nawet 7 miesięcy. Jestem tym faktem zaskoczony, tym bardziej że na 37 tysięcy osób tylko 40 posiada ten status.

Mail od Gramu of korz przyszedł, bardzo fajny zresztą ;-)

Dzięki za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, witam nowego Własnotytułowca :)
Naprawdę gratulacje, że tak szybko. I co ty teraz zrobisz? dalej będziesz tak wiele pisał, czy sie opuścisz, bo już nie masz do czego dążyć? :P
Pewnie teraz masz sprzeczne uczucia, bo z jednaj strony radość, z drugiej smutek, że już więcej nic nie ma? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się