poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Pierwszy (poważniejszy) awans, więc wypadało by się pochwalić ;). Po 349 (ogółem) postach zostałem brygadzistą. Jakoś wcześniej nie czułem się zobligowany (czyt.-> upoważniony) do oświadczania wszem i wobec, że oto ja etc. etc. ... no ale teraz :)!

Ps. Jakkolwiek nie patrzeć na kwestię awansów, dla każdego forumowicza to jednak jest radocha, i z pewnością swego rodzaju nobilitacja*.


----------------------------------------------------
*I raczej nikt nie lubi kiedy awans się spóźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:38, Mudra napisał:

Pierwszy (poważniejszy) awans, więc wypadało by się pochwalić ;). Po 349 (ogółem) postach


Też mam coś koło tego, ale wcześniej się nie udzielałem i dużo straciłem na statusie, ale co z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:38, Mudra napisał:

Pierwszy (poważniejszy) awans, więc wypadało by się pochwalić ;). Po 349 (ogółem) postach
zostałem brygadzistą. Jakoś wcześniej nie czułem się zobligowany (czyt.-> upoważniony)
do oświadczania wszem i wobec, że oto ja etc. etc. ... no ale teraz :)!

Ps. Jakkolwiek nie patrzeć na kwestię awansów, dla każdego forumowicza to jednak jest radocha,
i z pewnością swego rodzaju nobilitacja*.


----------------------------------------------------
*I raczej nikt nie lubi kiedy awans się spóźnia ;)


Mudra masz moje gratulacje :D. Ja się męczę na Robotnika. Właściwie to isę nie męczę, bo już mi nie zależy aż tak bardzo na awansach, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie* statystyk:
Czy to "id=12" znaczy, że zarejestrowałem się na forum jako dwunasty?
http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=12
Jeśli tak, to chyba mogę być dumny :P Przecież to witryna miesiąca :)

- - - - - - -
* ew. "odnośnie do", chociaż wydaje mi się, że wystarczy odnośnie :P Była na ten temat dyskusja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa, przepraszam, odpowiedziałem sobie :) NIE, z numerem chyba 3 jest ktoś, kto jest na forum ~280 dni. Chciałbym w takim razie wiedzieć, czy to są losowo dobrane numerki, czy może jednak od czegoś to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:30, JayC napisał:

/.../ a dosłownie otarłem się
o mandat. 200zł to wcale nie mała sumka.

Nie uznaj mandatu i żądaj skierowania sprawy do sądu. Masz duże szanse zostać uniewinnionym, jak dzisiaj pani Zyta Gilowska. W ostateczności przewleczesz sprawę do czasu wyjścia nowej ustawy, albo chociaż się targuj, że zapłacić możesz góra 20 zł. Przejdzie, z regulaminem forum jest gorzej. Tutaj to nie podskoczysz, jak będziesz się targował to z -1 może zrobić się -2 albo i dalej. Jeden zleciał -5 i jeden -4 (chyba, że czegoś nie zauważyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:41, JayC napisał:

bo już mi nie zależy aż tak bardzo na awansach, ale...


Dzięki za gratulacje. Widzisz ze mną tez tak było (choć nie oberwałem degradzikiem), na początku w ogóle nie zwracałem na status uwagi. Dopiero gdy awansowałem na Przodownika uświadomiłem sobie - nie awansując dość długo - że podświadomie liczę już na kolejny szczebelek. A tu co? A tu się ciągnie i ciągnie. Zresztą jak to się dzieje, że ten temat ma już 782 str.? Dopóki problem istnieje dopóty będziem o nim dyskutować. Jak tak piszę, to przypomina mi się pewne zdanko bodajże z "Ziemi Jałowej" T.S. Eliota: "Myślenie o kluczu utwierdza więzienie", więc zamilczmy wszyscy, albo pogódźmy się z istnieniem na forum statusów ... i dyskutujmy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:55, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ a dosłownie otarłem się
> o mandat. 200zł to wcale nie mała sumka.
Nie uznaj mandatu i żądaj skierowania sprawy do sądu. Masz duże szanse zostać uniewinnionym,


no niestety :) ale na uniewinnienie w takim przypadku nie ma co liczyć :) gdyż wykroczenie jest ewidentne :) funkcjonariusze bardzo dokładnie opiszą zdarzenie a przepis wyraźnie mówi iż psa należy wyprowadzać wyłącznie w kagańcu i na smyczy :)

a z modami myślę że można sie dochodzić tylko w 99% przypadków nie ma o co :) jakoś nie zauważyłem by dochodziło na tym forum do naużyć władzy (nie licząc skasowania postu Moonmana przez pracownika CDP ale to długa historia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:18, morthi napisał:

> > /.../
no niestety :) ale na uniewinnienie w takim przypadku nie ma co liczyć :) gdyż wykroczenie
jest ewidentne :) funkcjonariusze bardzo dokładnie opiszą zdarzenie a przepis wyraźnie mówi
iż psa należy wyprowadzać wyłącznie w kagańcu i na smyczy :)

Można liczyć na uniewinnienie, ponieważ nie ma najważniejszego dowodu rzeczowego czyli psa. Wykroczenie nie jest ewidentne, ponieważ przepis stanowi, że psy (liczba mnoga) należy wyprowadzać w kagańcu (liczba pojedyńcza) i na smyczy. Stąd wniosek, że kaganiec odnosi się do osoby wyprowadzającej, która pownna być w kagańcu. A takiego rozmiaru, który by na mnie pasował, nie widziałem. Skoro nie ma kagańca w odpowiednim rozmiarze, jestem niewinny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:39, KrzysztofMarek napisał:

Skoro nie ma kagańca w odpowiednim rozmiarze, jestem niewinny... ;)


ale to nikogo nie interesuje że pies ma niewymiarowy pysk :) skoro zapis wyraźnie mówi iż należy psa prowadzać w kagańcu to znaczy że należy prowadzać psa w kagańcu :) (dla ratlerków nie ma kagańców - ale jakby sie funkcjonariusz uparł i był bardzo ale to bardzo drobiazgowy to mandat może wlepić)

koszty sądowe są zazwyczaj niewspółmiernie wysokie do wysokości mandatu :) lecz najczęściej się to kończy pouczeniem ze strony funkcjonariuszy

a na forum jedyną opłatą którą się ponosi to koszt znaczka i koperty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:20, Abi Dalzim napisał:

A czy zastanawialiście sie kiedyś nad tym, żę CDP może nam zrobić psikusa i przed własnym tytułem
dać jeszcze jeden status po Sekretarzu? :D


Ee, nie ma szans na to. Imo prawdopodobieńśtwo 5%, po co mieliby to robić? Na starym forum było tyle rang i było dobrze przez 3 lata, nie sądze żeby cokolwiek zmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:20, Abi Dalzim napisał:

A czy zastanawialiście sie kiedyś nad tym, żę CDP może nam zrobić psikusa i przed własnym tytułem
dać jeszcze jeden status po Sekretarzu? :D


Ja tak kiedyś myślałem , że za mało jest dla mnie tych statusów , ponieważ chciałem dogonić innych.
Ale nawet to nie był by zły pomysł , bo dla niektórych co status jest najważnieszy , dostają własnytytuł i się nudzą bo zdobyli już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:20, Abi Dalzim napisał:

A czy zastanawialiście sie kiedyś nad tym, żę CDP może nam zrobić psikusa i przed własnym tytułem
dać jeszcze jeden status po Sekretarzu? :D

Co więcej:
Awans Piotrka K. - Przewodniczący -> Moderator +4

Sekretarz +1
Własny tytuł +2
??? +3
Moderator +4

Hym? Może tam, w miejscu pytajników jest Pracownik Cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAk to mówiłem, awans przychodzi niespodziewanie ;). Tak i tym razem sie stało. Jestem Brygadzistą (znów) od dwóch dni, a dopiero teraz to zauważyłem. No jak Oni to robią :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:29, Wasizi napisał:

a dopiero teraz to zauważyłem. No jak Oni to robią :D?


Hehe Miałem tak samo. Na następny dzień zauważyłem że jestem brygadzistą. A teraz patrze uważnie na każdego dodanego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się