poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 16:55, azur64 napisał:

Haha, dwa awansy w 1 miesiąc!

No to nie jest jakieś wibitne osiągnięcie ale gratulację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pytanie o status na Starym Forum. Czytaj ze zrozumieniem, proszę...

A co do pytania Wasiziego. Ja doszedłem raptem do Lorda :) I to na 2 dni :P I byłem dosyć krótko. Więc nie wiem dokładnie ile czasu było potrzeba. Ale z tego co wiem, to chyba trochę więcej niż rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:51, Wasizi napisał:

A na starym forum (też byłem :P, jako Giermek) kiedy osiągnięto Własny Status? Czy też w ciągu
zaledwie roku?


Nie, z tego co pamiętam zajmowało to więcej czasu, bo ogólnie na starym forum pisało sie mniej i wszystko biegło innym tempem. Może którys ze starszych użytkowników sie wypowie ile mu to zajęło, ja pisząc dość dużo w kilka miesięcy doszedłem do Hrabiego, ale moje awanse biegły naprawde szybko. Możesz tez odkopać stare staty, chyba na stronce Vilmara tej starej powinny być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:58, Budo napisał:

>/.../> Nie, z tego co pamiętam zajmowało to więcej czasu, bo ogólnie na starym forum pisało sie mniej
i wszystko biegło innym tempem. /.../

Tak, ale końcówka była zdecydowanie szybsza. Własny tytuł miałem w niecały rok - teraz zajmie mi to conajmniej parę miesięcy dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:06, Alexei Kaumanavardze napisał:

Mi na starym forum, po kilku miesiącach doszedłem do Lorda (jako Sir Eustachy Kalosz), ale
na tym stanąłem. CZyżby to była jakaś klątwa??


Z tego co pamietam, to z Lorda na Barona awansowalo mi sie szybciej i latwiej niz z Rycerza na Lorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:23, Alexei Kaumanavardze napisał:

Nie wiem ja jestem od stycznia na tym samym statudie i do niczego mi nie śpieszno:D


Ja na Przodowniku kisiłem się ponad 9 miesięcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 16:57, PolishWerewolf napisał:

A co do pytania Wasiziego. Ja doszedłem raptem do Lorda :) I to na 2 dni :P I byłem dosyć krótko.
Więc nie wiem dokładnie ile czasu było potrzeba. Ale z tego co wiem, to chyba trochę więcej niż rok :)


własny tytuł na forum można było bez problemów zdobyć w mniej niż rok i to sporo mniej. wnioskuję to z moich awansów, bo ja awansowałem dosyć szybko :) pamiętam, że w około pięć miesięcy miałem Księcia czyli dzisiejszego Sekretarza, co prawda nie dane mi było zdobyć własnego tytułu, ale czułem, że byłem blisko, bo Księciem byłem prawie trzy miesiące, podczas gdy na pozostałych tytułach urzędowałem nie dłużej niż miesiąc, a przez cały pobyt na forum pisałem tak samo często. w sumie na starym forum byłem przez prawie 8 miesięcy i jestem przekonany, że gdyby stare forum żyło z miesiąc dłużej to miałbym własny tytuł, ale mi zabrali z przed nosa...
czyli wg mnie w 9 miesięcy na starym forum można było spokojnie osiągnąć własny tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:43, cinus` napisał:

czyli wg mnie w 9 miesięcy na starym forum można było spokojnie osiągnąć własny tytuł :)

Ciekawe czemu CDP teraz tak bardzo wydłużyło ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:50, Abi Dalzim napisał:

Ciekawe czemu CDP teraz tak bardzo wydłużyło ten okres?

Zapewne po to żeby czas czekania był dłuższy. CDP nie planuje chyba resetować tutejszych statusów, więc jakby się zbyt szybko zrobiło własnotytułowców to by nie było takiej zabawy, a tak to czas oczekiwania jest dłuższy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:53, Kukowsky napisał:

CDP nie planuje chyba resetować tutejszych statusów,
więc jakby się zbyt szybko zrobiło własnotytułowców to by nie było takiej zabawy, a tak to
czas oczekiwania jest dłuższy. :)


Wtedy przecież też nie było żadnego restartu, tylko po prostu zrobili gram.pl i forum nowe to trudno, aby każdemu konto oddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:50, Abi Dalzim napisał:

> czyli wg mnie w 9 miesięcy na starym forum można było spokojnie osiągnąć własny tytuł
:)
Ciekawe czemu CDP teraz tak bardzo wydłużyło ten okres?


Aby ten temat mógł kwitnąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:27, Sephirath napisał:

Mam pytanie - od ilu miesięcy istnieje "nowe forum" a "stare" nie? Bo chyba coś mi umknęło
(nowy jestem :P)


nowe forum istnieje od prawie roku, chyba od 6 pazdziernika 2005, stare przestało istnieć kilka dni przed pojawieniem się nowego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:55, Alexei Kaumanavardze napisał:

Musze sie pochwalić, ze po długim okresie bycia brygadzistą zostałem delegatem :D:D:D ( a nie
mówiłem, ze musze być blisko)

No widzisz?! I co, jak sobie poradziłeś z Ponurym?
Koniec reżimu!

Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:55, Alexei Kaumanavardze napisał:

Musze sie pochwalić, ze po długim okresie bycia brygadzistą zostałem delegatem :D:D:D ( a nie
mówiłem, ze musze być blisko)


A jeszcze półtorej godziny temu mówiłeś, że Ci nie śpieszno. Gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:55, Alexei Kaumanavardze napisał:

Musze sie pochwalić, ze po długim okresie bycia brygadzistą zostałem delegatem :D:D:D ( a nie
mówiłem, ze musze być blisko)


Oj stary gratulacje :) świec madrością od tąd jako Delegat
mam nadzieje ze niebawem do ciebie dołącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się