poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

chcesz? to masz :P

Stopień -3 wygnaniec
Stopień -2 więzień kolonii
Stopień -1 wrzód
Stopień 0 ochotnik
Stopień 1 adept
Stopień 2 strażnik
Stopień 3 najemnik
Stopień 4 łowca smoków
Stopień 5 paladyn
Stopień 6 mroczny mag
Stopień 7 Własny tytuł :)

na poczekaniu, ale zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2006 o 17:36, janosikPL napisał:

na poczekaniu, ale zawsze :P


Całkiem niezłe Ci to wyszło - gratuluje :)
Można też coś wymyślić odnośnie władcy pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nowych pomysłów statusów:

-3 Niewolnik
-2 Farmer
-1 Chłop
0 Człowiek
1 Sługa Króla
2 Rycerz
3 Kawalerzysta
4 Czempion
5 Wojownik
6 Legendarny Wojownik
7 Własny Tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:09, Budo napisał:

prosiłem jakiś czas temu o jedną sensowną, mozliwą do wprwadzenia liste tytułów z gothica.. jakoś nikt sie nie
podjał więc skończcie z głupotami :)

No to może ja spróbuję coś stworzyć. :P Moje nazwy statusów są wzorowane na nazwach i sile jednostek. :)

-3 Chrząszcz
-2 Krwiopijca (ta nazwa bardzo pasuje do negatywnej rangi :D)
-1 Kretoszczur
0 Ścierwojad (według mnie nie może go zabraknąć :P)
1 Goblin
2 Bagienny Wąż
3 Ork
4 Golem
5 Cieniostwór
6 Smok
Własny tytuł
Jak Wam się to podoba? ;) Oczywiście możnaby też stworzyć listy na podstawie NPC-ów lub stopni w gildiach. Ja podałem tylko jedną z możliwości. :) Chociaż nie wiem, czy coś takiego jest dobre. Dla osób, które nie znają Gothika, Ork może być negatywną rangą. No ale wszystkim trudno dogodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA!!! Nareszcie! Po napisaniu tego posta zostałem Sierżantem (Brygadzistą)! Jest to temat o statusach, więc ten post jest absolutnie na miejscu. :P Proszę mnie nie posądzać o spamerstwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że te wymyślanie rang jest zbędne i trochę tu zaśmieca. Tym bardziej, że pracoiwnicy CDP i tak nie ulegną "presji" i jeżeliby chcieli zmieniać statusy (małoprawdopodobne), to sami by je wymyślili.
=>Paweł321 czym się różni chłop od farmera - w zamyśle i ten jest rolnikiem, i drugi. Poza tym od kiedy zwykły wojownik jest wyżej od szlachetnie urodzonego, prawego rycerza ?! :D
*nie przemądrzam się i nie czepiam, nawiasem mówiąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

xD o rany, naprawde wyobrażasz sobie jak na początku kariery forumowej nowy ochoczo nastawiony gracz widzi pod swoim nickiem radosny napis "ścierwojad"????? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:50, Budo napisał:

xD o rany, naprawde wyobrażasz sobie jak na początku kariery forumowej nowy ochoczo nastawiony
gracz widzi pod swoim nickiem radosny napis "ścierwojad"????? xD


Ork na 3 poziomie też nie jest zbyt pochleby chyba... Nie chciałbym awansować na orka;) Zresztą co to za awans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:50, Budo napisał:

xD o rany, naprawde wyobrażasz sobie jak na początku kariery forumowej nowy ochoczo nastawiony
gracz widzi pod swoim nickiem radosny napis "ścierwojad"????? xD

Albo zaczynać jako "człowiek" - bo i taka propozycja padła :D Choć chyba lepiej być człowiekiem, niż dzierżyć miano ścierwojada.
Tia, niedługo padnie może propozycja zaczynania od pierwotniaka, a kończąć na nadczłowieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz dużo racji w tym co piszesz,że pracownicy CDP sami wymyśliliby nowe statusy ale zawsze poddać pomysł zawsze można.Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:50, Budo napisał:

xD o rany, naprawde wyobrażasz sobie jak na początku kariery forumowej nowy ochoczo nastawiony
gracz widzi pod swoim nickiem radosny napis "ścierwojad"????? xD


Zdecydowanie propozycje janosikaPL jakoś lepiej się prezentują. Chociaż ten "mroczny mag" jako Sekretarz mało mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 17:54, Paweł 321 napisał:

Chyba masz dużo racji w tym co piszesz,że pracownicy CDP sami wymyśliliby nowe statusy ale
zawsze poddać pomysł zawsze można.Prawda?

Ja niczego nie mogę zabronić przecież - nie jestem moderatorem (ew. pracownikiem CDP) - dopuki im nie przeszkadza taka "akcja" w tym temacie, to jest pełna swoboda. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie.
*jeżeli już ktoś daje swoje propozycje, to niech nie pierwaj przemyśli wcześniej, bo czasem wychodza z tego dziwne i śmieszne rzeczy z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wydadzą DOW DC mam przynajmiej taką nadzieje :)
dlatego to moja nowa propozycia statusów wersja 2.0

Stopień -2 Ork
Stopień -1 Imperialny
Stopień 0 Warrior
Stopień 1 Pariahs
Stopień 2 Immortals
Stopień 3 Wraiths
Stopień 4 Destroyers
Stopień 5 Heavy Destroyers
Stopień 6 Necron Lord
Stopień 7 Własny tytuł
Pracownik Cenegi
Moderatorzy - Monolith
CDP -C''Tan

nie czepiać się trudo zrobić hrierarchie na Necronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie dlatego mówię, że takie statusy mogą się komuś nie spodobać. :D A na listę statusów złożoną z pozycji w gildiach jest zbyt mało nazw. No chyba że by się połączyło nazwy z wszystkich gildii. :) Ale przez to Magowie, Paladyni albo Łowcy Smoków mogliby się obrazić. :) A jakby się zrobiło imiona NPC-ów jako nazwy statusów, to też by było źle, bo komuś się nie podoba Gorn albo Xardas albo jeszcze ktoś inny i nie będzie chciał na niego awansować.
Według mnie może być kłopot ze zrobieniem nazw statusów z Gothika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O TAK!!! Statusy jak pvp ranki w WoW przed premierą BC! Tylko, że ranków jest 14 (i do tego osobne dla ally i horde, więc w sumie 28) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. W wojsku sa określone stopnie. A w Gothicu czegoś takiego nie znajdziesz. Jak mówisz można to by było jakoś podzielić na Łowców, Wojowników itp. Ale to nie to samo ;) I jak można porównać, np. Kapitana z Zabójca Smoków, czy Przewodniczącego z Arcymagiem. ;) Według mnei jest to niemożliwe, bo nie da się określić stopni na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś nie grał i nie zamierza grać w Gothica? Statusy wojskowe mają tę zaletę, że są uniwersalne i funkcjonują układając się w rzeczywistą hierarchię, a tytuły wzięte z jakiejś gry fantasy byłyby miłe tylko dla wąskiego grona forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się