poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2006 o 20:39, Deejay napisał:

o co chodzi z ta zmiana statusów...? nie mowie ze to zly pomysl... nawet tak lepiej ale dlaczego
tylko na tydzien?

Bo to jest tydzień z grą Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza że nawet z przypiętym postem mam problemy kto jest kim, kto ma jaki status... Ale dobra. Minie niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za co degrada dostałeś??Tak wogóle to ciekawe kiedy awansuję na Chorążego/Delgata??:D:D:DMam nadzieję że nie bedzie trwać długo:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:31, Vilmar napisał:

Wcale nie jest to takie logiczne. Jeszcze tydzień temu żadnemu z nas nie przyszłoby do głowy,
że zmiana na tydzień statusów w celu promocji gry jest w ogóle możliwa.


Logiczne, że prawdopodobnie może sie tak zdażyć :P

Dnia 28.09.2006 o 20:31, Vilmar napisał:

Skąd wniosek, że taka
akcja się kiedykolwiek jeszcze powtórzy?


Ja nie wnioskuję, tylko mam takie przypuszczenia, które mogą, choc nie muszą, sie sprawdzić.

Dnia 28.09.2006 o 20:31, Vilmar napisał:

Szczerze mówiąc wątpię, żeby przy okazji premiery
Gothica 3 coś takiego jak "tydzień z ..." się powtórzyło.


Skoro przy okazji premiery CoH, wcześniej Titan Quest był "tydzień z...", więc niby czemu nie ma byc tego przy Gothic''u 3. Przy TQ nie było zmiany statów na forum, zmiany są teraz przy CoH. Może być to znakiem, że od teraz będą się takie zmiany stopni na forum odbywać.

Dnia 28.09.2006 o 20:31, Vilmar napisał:

Może prędzej przy Neverwinter Nights
2 (choć też nie sądzę)?


Jakby akcja ta nie powtórzyła się przy premierze G3, to czemu miałaby się powtórzyć przy NWN2? Ja bym powiedział, że G3 jest ździebko bardziej oczekiwany niż NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:10, hunter22 napisał:

Skoro przy okazji premiery CoH, wcześniej Titan Quest był "tydzień z...", więc niby czemu nie
ma byc tego przy Gothic''u 3.


Bo, według mojej wiedzy, wielkich akcji marketingowych nie inicjuje się dlatego, że towarowi "się należy", ale dlatego, by kupiło ten towar jak najwięcej osób. Ty już (wnioskuję tak z Twoich wypowiedzi) wiesz, że Gothica 3 na pewno kupisz, więc po co CDP miałoby choćby próbować Cię do tego przekonywać? Mogę się mylić, nie mam danych ani nie jestem ekspertem, ale mam wrażenie, że jakaś gigantyczna promocja Gothica 3 może się nie opłacić.

Dnia 28.09.2006 o 21:10, hunter22 napisał:

Jakby akcja ta nie powtórzyła się przy premierze G3, to czemu miałaby się powtórzyć przy NWN2?
Ja bym powiedział, że G3 jest ździebko bardziej oczekiwany niż NWN2.


A ja wręcz przeciwnie, ale nie rozstrzygniemy, kto ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 23:10, tymuś napisał:

po co statusy na modłę wojskową?? ja się z brygadzisty bardzo cieszyłem, model socjalistyczny
czynił to forum wyjątkowym...:D


To tylko na tydzień w ramach tygodnia Company of Heroes.

lukasz11111---> spam to najogólniej śmiecenie- dodawanie niepotrzebnych wypowiedzi, pisanie nie na temat, dodawanie kilku takich samych postów jeden pod drugim itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam takie pytanie ( z gory uprzedzam, ze nie przebranlem przez 860 stron tego watku:)

Czy zalozenie tematu przyspiesza awans? Jestem tu nowy i jakos nie chce wyskakiwac z tematami, ale tez nie chcialbym byc przez rok tylko szeregowco-giermkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 22:20, lukasz11111 napisał:

Pytanko do A-cisa . Co złego jest w graniu na kunkty. jeżeli ktoś chce niech gra.

Nie wiem co to jest gra "na kunkty". Nigdy o takiej grze nie słyszałem, a więc jej nie potępiałem.
Całkowicie się z Tobą zgadzam: jeżeli ktoś chce, to niech sobie gra (byle nie w moim mieszkaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:

Czy zalozenie tematu przyspiesza awans? Jestem tu nowy i jakos nie chce wyskakiwac z tematami,
ale tez nie chcialbym byc przez rok tylko szeregowco-giermkiem :)

Nie, ilość tematów nie wpływa na szybkość awansu. Te [awanse] następują tylko za sprawą dodawania postów (nie mówie oczywiście o wyjątkach, bo i takie są, ale to nic więcej jak ciekawostki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:

Czy zalozenie tematu przyspiesza awans?

Absolutnie nie ma to żadnego związku. Założenie tematu liczy się tak samo jak pojedynczy post. Jednak jak będziesz za dużo niepotrzebnych a zwłaszcza dublujących się tematów zakładał, to efekt będzie przeciwny.

Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:

Jestem tu nowy

Witamy w jednostce Szeregowy.

Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:

i jakos nie chce wyskakiwac z tematami,

i słusznie szeregowy, nie ma po co.

Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:

ale tez nie chcialbym byc przez rok tylko szeregowco-giermkiem :)

Jeżeli już to szeregowco-paziem, albo szeregowco-obwatelem jak wolisz. Bez obaw Szeregowy, piszcie systematycznie i do rzeczy, ponieważ jesteście nowi to przeczytajcie na wszelki wypadek jeszcze raz regulamin i co najważniejsze - stosujcie się do niego a awans przyjdzie sam szybciej niż myślicie.

Spocznij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:


Mam takie pytanie ( z gory uprzedzam, ze nie przebranlem przez 860 stron tego watku:)


Ja Ci pomogę bo wiem gdzie czego szukać

Dnia 29.09.2006 o 00:51, Yaneg napisał:

Czy zalozenie tematu przyspiesza awans? Jestem tu nowy i jakos nie chce wyskakiwac z tematami,
ale tez nie chcialbym byc przez rok tylko szeregowco-giermkiem :)


Oczywiście i nie słuchaj samozwańczych śierżaciuniów-znawców oni mają chrapkę na chorążego (chyba że sierżant jest wyżej.

Odsyłam do "poradnika młodego rekruta" który szybko i bezpiecznie pomoże Ci bezboleśnie awansować na wyższą rangę ze spokojną świadomością dobrze wykonanego obowiązku

oto link do wiedzy tajemnej- też byłem kiedyś hmm najniżej i wiem jak człowiek sie czuje=- mi nikt niestety nie pomógł ale popytałem - pownioskowałem i dla potomności zapisałem, więc czytaj i pnij się po szczeblach kariery:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=3653

kompedium porpostu jestem genialny:)

a i nie dziękuj - wiem jak to jest:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tu czegoś dlaczego tylko na tydzień jest zmiana statusów i z poprzednich postów wyczytałem że co tydzień bedzie zmiana statusów z innej gry.Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić?Bo nie rozumiem tego czy nie można złóżmy zmienić statusów załóżmy na 6 miesięcy potem znowu przekształcić na inne statusy na 6 miesięcy itd..Ja zaproponowałem kilka propozycji ale paweusz uświadomił mi że pracownicy CDP sami zmieniliby statusy gdyby chcieli.Dlaczego?Jeśli pracownicy CDP widzą że jest dużo propozycji to powinni(ale nie muszą) coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zmiana będzie chyba jednorazowa z okazji tygodnia CoH. Potem wszystko wróci do normy. Bez sensu byłyby zmiany z okazji premier, bo w końcu wszyscy byśmy sie pogubili :)

btw mody powinni mieć tytuł Żandarmeria Wojskowa, a nie Marszałek!!!
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się