poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 23:01, pawel1990 napisał:

ile trzeba napisać żeby dostać stopień wyższy niż przodownik??


Przewiń pasek na samą górę i przecztaj dwie * * ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:07, pawel1990 napisał:

przeczytałem ale chciałbym się dowiedzic ile napisaliście postów wy żeby awansować


Tu raczej nie ma jakiejś regóły. Zajżyj do statystyk, a zobaczysz, że niektórzy Delegaci mają mniej postów od niektórych Brygadzistów (to tylko przykład). Zwykle dostaje się awans z nienacka, gdy się tego nie spodziewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:07, pawel1990 napisał:

przeczytałem ale chciałbym się dowiedzic ile napisaliście postów wy żeby awansować

Wszystko figuruje w statystykach. Każdy napisał inną ilość postów. Awanse zależą bardziej od regularności postowania, niż samej ilości napisanych wiadomości.

Żeby zobaczyć ile ktoś napisał postów pod danym statusem, musisz wejść w statystyki danego użytkownika. Tu masz na ten przykład moje. Okienko po prawej stronie wszystko pokazuje ;)
http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:07, pawel1990 napisał:

przeczytałem ale chciałbym się dowiedzic ile napisaliście postów wy żeby awansować



Masz napisane! Nie liczy się tylko na posty lecz na to ile ogólnie spędasz czasu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:09, Monastor napisał:

> przeczytałem ale chciałbym się dowiedzic ile napisaliście postów wy żeby awansować
Wszystko figuruje w statystykach. Każdy napisał inną ilość postów. Awanse zależą bardziej od
regularności postowania, niż samej ilości napisanych wiadomości.

Żeby zobaczyć ile ktoś napisał postów pod danym statusem, musisz wejść w statystyki danego
użytkownika. Tu masz na ten przykład moje. Okienko po prawej stronie wszystko pokazuje ;)
http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=177



ty jako przodownik napisałeś 473 posty a ten post jest moim 473 postem więc może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2006 o 23:11, pawel1990 napisał:


ty jako przodownik napisałeś 473 posty a ten post jest moim 473 postem więc może...


To nie ma regóły. jedni napisali 2000 postów, żeby dostać awans, a inni 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:13, BuuBuu napisał:


>
> ty jako przodownik napisałeś 473 posty a ten post jest moim 473 postem więc może...

To nie ma regóły. jedni napisali 2000 postów, żeby dostać awans, a inni 200


wiem. I wiem to że z każdym postem jestem bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:14, pawel1990 napisał:

I wiem to że z każdym postem jestem bliżej niż dalej


No chyba, że piszesz jakieś głupoty nie na temat, to wtedy można się oddalić (ale żadko to się zdaża).

A swoją drogą, dzisiaj mija okrągły rok, od momentu kiedy wszedłem na forum po raz 1 <jupi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:16, BuuBuu napisał:

> I wiem to że z każdym postem jestem bliżej niż dalej

No chyba, że piszesz jakieś głupoty nie na temat, to wtedy można się oddalić (ale żadko to
się zdaża).

A swoją drogą, dzisiaj mija okrągły rok, od momentu kiedy wszedłem na forum po raz 1 <jupi>




Z tego co wiem niekażdy post punktuje;] Bo niewidze innego sensownego rozwiazania aby sapm sie nieliczyl jak pkt post co jakis czas;) Bądz przelicznik posty/h ale tez wtedy neiwszystkie by byly pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 16:40, Ponury Żniwiarz napisał:

Z tego co wiem niekażdy post punktuje;] Bo niewidze innego sensownego rozwiazania
aby sapm sie nieliczyl jak pkt post co jakis czas;) Bądz przelicznik posty/h ale tez wtedy
neiwszystkie by byly pkt


Ale nawet jakby co który post punktował, to kto miałby więcej postów, ten by szybciej dostawał awans, a tak nie jest. Chyba nigdy sie nie dowiemy jak ten system działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 16:46, BuuBuu napisał:

Ale nawet jakby co który post punktował, to kto miałby więcej postów, ten by szybciej dostawał
awans, a tak nie jest. Chyba nigdy sie nie dowiemy jak ten system działa


A po co komu to wiedzieć?:) To czysta magia i tyle. Awans dostaniesz jak piszesz dużo i mądrze, a za co dostaniesz punkty to chyba nie ma znaczenia. Jakby system był jawny to nie brakowałoby napaleńców, którzy postępowali by tak że by jak najszybciej załapać się na awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2006 o 17:30, gaax napisał:

A po co komu to wiedzieć?:) To czysta magia i tyle. Awans dostaniesz jak piszesz dużo i mądrze,
a za co dostaniesz punkty to chyba nie ma znaczenia. Jakby system był jawny to nie brakowałoby
napaleńców, którzy postępowali by tak że by jak najszybciej załapać się na awans.


No widzisz, takich osób jest dużo, jedna wlaśnie do Ciebie pisze :)
Hhe, nie no zartuję tak na serio, to wiemy tyle że system jest analogiczny jak na starym forum, ale szczegółów niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się