poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 09:33, WorldWar3PL napisał:

No to masz prawo wypić szampana razem z gram.pl, ot co! :)
Ja również gratuluję Evil Khan''owi, należało mu się.

Dziękuje wszytkim za "Gratki" :)

Gratuluje gmx Przewodniczącego :)

PS: Dlaczego statystyki są aktualizaowane dopiero po zakończonym dniu ?
Kiedyś były na bierząco...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 08:50, Abi Dalzim napisał:

Jeszcze ok. miesiąc :)

Jak jeszcze miesiąc to niedługo :)

Dnia 10.10.2006 o 08:50, Abi Dalzim napisał:

A prezent sobie zrobiłeś jakiś? ;)

Syn siedzi z lemoniadą i torcikiem a tatuś piwko pije i zastanawia się nad zamówieniem sobie Gothica III jako takiego bonusowego prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:41, Evil Khan napisał:

> No to masz prawo wypić szampana razem z gram.pl, ot co! :)
> Ja również gratuluję Evil Khan''owi, należało mu się.
>
Dziękuje wszytkim za "Gratki" :)

Gratuluje gmx Przewodniczącego :)

PS: Dlaczego statystyki są aktualizaowane dopiero po zakończonym dniu ?
Kiedyś były na bierząco...chyba



Gratuluje:) Wiesz pewnie zwiekszajaca sie liczba userów powoduje ze aktualizacje nie są mozliwe tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 12:43, darth 16 napisał:

> jest. wlasnie awansowalen na brygadziste :D
gratuluję ja jeszcze muszę poczekać ;)

dzieki:)
ale u ciebie awans napewno lada chwila nadejdzie :)
glowa do gory. napisales juz kupe postow wiec napewno niedlugo sie z awansujesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:02, Mr.Boom napisał:

> > jest. wlasnie awansowalen na brygadziste :D
> gratuluję ja jeszcze muszę poczekać ;)
dzieki:)
ale u ciebie awans napewno lada chwila nadejdzie :)
glowa do gory. napisales juz kupe postow wiec napewno niedlugo sie z awansujesz xD

skąd wiesz sprawdałes w statystykach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:19, Mr.Boom napisał:

no...z ciekawosci:))) chcialem zobaczyc ile postow jako przodownik juz napisales :D

lol ;) ale dizęki że minie troche pocieszyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:41, Evil Khan napisał:

PS: Dlaczego statystyki są aktualizaowane dopiero po zakończonym dniu ?
Kiedyś były na bierząco...chyba

Teraz też są aktualizowane na biżąco, np ostatnia aktualizacja jest z 13:29. Wwszystko zależy kiedy Vilmar włączy program, który pobierze świeże dane z serwera gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam system operacyjny, dlatego czasem statystyki nie są aktualizowane. Jak przepiszę program pod linuksową konsolę wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratluacje dla Evila i gmx. Dwa pożądne awnasy w jednym dniu, to nie byle co. ;)

Vilmar ------> Jak dla mnie, to, bez urazy, statów w ogóle mogłoby nie być. Nawet tam nie zaglądam... Miły dodatek, poprostu. Nie to, że nie doceniam Twojej pracy... Innym staty na pewno się przydają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:58, Bumber napisał:

Vilmar ------> Jak dla mnie, to, bez urazy, statów w ogóle mogłoby nie być. Nawet tam nie
zaglądam... Miły dodatek, poprostu.


Nie ma mowy u urazie, szanuję Twoje zdanie i wiem, że wiele osób myśli podobnie (mój ojciec na przykład). Sam zaglądam tam bardzo rzadko, jednak czego się nauczyłem i co zyskałem robiąc je, to moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:30, Vilmar napisał:

Nie ma mowy u urazie, szanuję Twoje zdanie i wiem, że wiele osób myśli podobnie (mój ojciec
na przykład). Sam zaglądam tam bardzo rzadko, jednak czego się nauczyłem i co zyskałem robiąc
je, to moje :)


Cóż... Miło, że ktoś szanuje moje zdanie. ;) Sam fakt, że Twoja praca została doceniona i staty przeszły pod logo gram.pl, już o Tobie świadczy. Niemniej liczy się także doświadczenie, co sam napisałeś. Korzystając z okazji gratuluję osiągnięcia i kunsztu programistycznego. ;) Oby tak dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 15:58, Bumber napisał:

jak dla mnie, to, bez urazy, statów w ogóle mogłoby nie być. Nawet tam nie
zaglądam... Miły dodatek, poprostu.


hmm.. może dla nas, starszych (wiekiem) forumowiczów to tylko miły dodatek i nie przywiązujemy do tego zbyt wielkiej wagi - rośnie bo rośnie... ale pomyśl co by było gdyby nie można było postraszyć 13-15-latków degradem? to juz wogóle czuliby się bezkarni i spamowali na umór. wiem że można takiego zbanować ale jakby banować każdego nowego to by się forum wogóle nie rozrastało. dlatego dobrze mieć asa w rękawie i móc takiego delikwenta zdegradować. taki młody forumowicz na pewno sie bardzo czymś takim przejmie i nie będzie więcej takich błędów robił :) dlatego popieram pracę Vilmara i uważam że jest bardzo przydatna :]
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki być powinny, a przynajmniej dla większości użytkowników są "siłą napędową". Nie twierdzę,że to powód do dumy ale co zrobić- jesteśmy tak zaprogramowani by piąć się coraz wyżej i wyżej i...wyżej... Bądź co bądź czasem fajnie podpatrzeć ile się tych postów naskrobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Statystyk nie zaglądam przesadnie często, ale zdecydowanie uważam je za pożyteczne! Nie ma tam zbędnych informacji, wszystko jest w jakiś sposób "do przydania się"-więc bardzo dobrze, iż są. Tym bardziej, że przecież nie wciskają się na widok, są w całkiem dyskretnym miejscu, ale też ulokowane tak, by nie trzeba było marnować na ich znalezienie mnóstwa czasu :) .

A same statusy-to dla każdego Forum rzecz bardzo istotna, a Deejay rację ma-degrad nadaje się do straszenia. Choć nie powiedziałbym "13-15-latków". Raczej: "tych, którzy łamią Regulamin, spamują itd.". :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...ale pomyśl co by było gdyby nie można było postraszyć 13-15-latków degradem?

Proszę nie uzywaj ram wiekowych w takich wypowiedziach. Sam juz jestem poza tym przedziałem, ale wiem, ze zawsze denerwowało mnie, gdy ktoś uzywał wieku jako wyznacznika dojrzałości lub niedojrzałości. Sporo zależy od wieku, ale imo nie jest on najważniejszy. Jak ktoś, mając 13-15 lat umie się ogólnie zachować to zazwyczaj umie tez na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się