poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 21:33, smigolx napisał:

Zeby awansować z mego stopnia muszę coś zrobić czy jak bo już długo jestem przewodnikim i ma
to jakiś wpływ jak zamykają me tematu bo już mam takich kilka na koncie


Po pierwsze jestes przodownikiem, a nie przewodnikiem, a po drugie zamykane tematy nie mają wpływu na awans, chyba że za którys złapiesz degrada. I mała rada- nie dubluj tematów to nie będa Ci ich zamykać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:13, Budo napisał:

> Zeby awansować z mego stopnia muszę coś zrobić czy jak bo już długo jestem przewodnikim
i ma
> to jakiś wpływ jak zamykają me tematu bo już mam takich kilka na koncie

Po pierwsze jestes przodownikiem, a nie przewodnikiem, a po drugie zamykane tematy nie mają
wpływu na awans, chyba że za którys złapiesz degrada. I mała rada- nie dubluj tematów to nie
będa Ci ich zamykać ;)


dubelki to jak byłem pierwszy raz na forum a teraz zamkneli według mnie udany temat ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:44, Wasizi napisał:

Tak jest panie Beygadzisto ;). Ja też nie oczekuję Delegata, bo rzadko teraz jestem na forum.
I Ciebie też rzadko widuję.

Bo ja na forum gram tylko w Forumową Mafię i z rzadka udzielam się w innych tematach (głównie w tych dotyczących "LOST"). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:13, Konrades napisał:

Ja czekam na Przodownika ale mi się nie śpieszy ---- mogę czekać :)


Sam sobie odpisuje bo właśnie dostałem Przewodniczącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2006 o 10:29, Konrades napisał:

Sam sobie odpisuje bo właśnie dostałem Przewodniczącego :)


Przodownika raczej, ja mam przewodniczącego :)
Gratulacje, a btw masz fajny awatar ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:30, Budo napisał:

Przodownika raczej, ja mam przewodniczącego :)
Gratulacje, a btw masz fajny awatar ;]


Dzięki. Byłem pod lekkim szokiem i napisałem pierwsze co mi przyszło na P czyli PRzewodniczący. A potem zimna woda na Przodownika. Ale za rok dojde i do Przewodniczącego :)
Ps. Omega odwrócona - fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:30, Konrades napisał:

sorka przodownika (przepraszam za taka ilosc wpisow pod rzad) :(

Radość nieraz powoduje że robimy dziwne rzeczy ale to raczej nie spam więc nieprzepraszaj;p
No i gratulacje;p Jak wykazuje mój status czeka mnie bądż nie przewodniczący ciekawe czy sie będe cieszył;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję i również życzę dalszych sukcesów....
Ja tymczasem wrócę do szukania sekretarza... Pod łóżkiem jeszcze nie sprawdzałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:23, Klimos napisał:

Wreszcie dołączyłem do grona Delegatów :)))


No to gratulacje, niedługo przewodniczący :)


*****************

WorldWar3PL

Dnia 15.10.2006 o 11:23, Klimos napisał:

Ja tymczasem wrócę do szukania sekretarza... Pod łóżkiem jeszcze nie sprawdzałem!


Sekretarza podobno najlepiej szukać w piwnicy lub na strychu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:14, Sephirath napisał:

Te "mity" są pewnie powodowane składem profilów userów w Statystykach Vilmara. Jak tam pisze
ile posty zajmują miejsca, ile znaków na post itp - wniosek - do czegoś to jest potrzebne :P

Akurat te informacje były liczone i dostępne równiez dla starego forum (bez nieznanych nam ulepszeń obecnego forum). Nie były więc potrzebne poza łatwym wyszukiwaniem spamerów (mnóstwo postów i poniżej 50 znaków na post). Poniekąd statystyki również do tego mi służą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacjr. Od jakiegoś tygodnia czułem, że awans jest blisko :)
Przewodniczący to już poważna sprawa. Mam nadzieję, że do urodzin się wyrobie ;)
A tak przy okazji gratulacje dla Abiego za awans na Sekretarza - dopiero teraz zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:38, Klimos napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacjr. Od jakiegoś tygodnia czułem, że awans jest blisko :)

To miałeś lepiej niż ja, bo się nieźle zdziwiłem, jak zobaczyłem ten napis pod nickiem...

Dnia 15.10.2006 o 12:38, Klimos napisał:

Przewodniczący to już poważna sprawa. Mam nadzieję, że do urodzin się wyrobie ;)

Dopiero co awansowałeś, a już na Przewodniczącego czekasz? Zachłanność nie popłaca... ;)

Dnia 15.10.2006 o 12:38, Klimos napisał:

A tak przy okazji gratulacje dla Abiego za awans na Sekretarza - dopiero teraz zauważyłem.

Ja dopiero zauważyłem Twój awans. Gratulacje! ;) Chyba na dobre zacząłeś piąć się w góre, co? Bo na Przodowniku nieźle się kisiłeś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:38, Klimos napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacjr. Od jakiegoś tygodnia czułem, że awans jest blisko :)
Przewodniczący to już poważna sprawa. Mam nadzieję, że do urodzin się wyrobie ;)
A tak przy okazji gratulacje dla Abiego za awans na Sekretarza - dopiero teraz zauważyłem.

gratuluję ja dopiero co na brygadzistę awansowałem więc na delegata sobie troche poczekam ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się