poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2006 o 13:03, Dark Demon napisał:

A czy zna ktoś jakiś dobry sposób na szybki awans??? :P (pisać posty i często tu bywać???)
:P

to zależy od CDP ;) ale jak będizesz bezsensu nabijał posty to możesz spodziewać się degrada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:03, Vytrix napisał:

Coś nie wydaje mi się, żeby na Delegata trzeba długo czekać... :)


Wiesz... To zależy od wielu czynników. Ja awansowałem w trochę ponad miesiąc, jednak postów napisałem sporo. Poświęciłem także dużo czasu na forumowanie. Ktoś inny może na Delegacie siedzieć nawet pół roku i dłużej. Trzeba to rozpatrywać dla każdego indywidualnie, nie można uogólniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja muszę jeszcze poczekać na Przewodniczący ale czuje że się zbliża wielkimi krokami :) [przynajmiej tak myślę i przynajmiej by tak z tego wynikało :> ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:03, Dark Demon napisał:

A czy zna ktoś jakiś dobry sposób na szybki awans??? :P (pisać posty i często tu bywać???)
:P


Jest sposób na szybki awans. Pisz dużo postów i w dodatku rozkładaj je odpowiednio w ciągu dnia. Jak wiadomo posty przekładane sa na punkty, ale na kolejne punkty potrzeba więcej postów w dodatku oddalonych od siebie o więcej niż godzinę (prawdopodobnnie). Pewne jest to, że częstsze wizity tutaj w ciągu całej doby zapewniają szybszy awans ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 09:41, Budo napisał:

To wygląda jak chwalenie się, a w zasadzie to powinieneś sie tego wstydzić... niestety degrady
i niski status nie są niczym godnym pochwały, pomijając juz dwa konta ;[

No wiesz, nie chwalę się tylko próbuję wyjaśnic, że nie ma powodu do załamwywania. Jak widać dalej nie przeczytałeś tego:
''''Miałem konto na cdprojekt.info juz 3 lata temu i byłem bardzo szczęśliwym posiadaczem gry ToCa Race Driver 2. Gdy weszłem na tą stronke by pooglądać sobie gierki i klinknąłem info gry niespodziewanie wyskoczyła mi strona gram.pl i było wyświetlone: zaloguj się lub zarejestruj. Od razu załozyłem nowe konto - speedraid. Gdy na temacie o wPLN wchodżcie tu napisałem, że nei dostałem pln za trzy gry w wydaniu premierowym forumowicz slave, któremu jestem niezmiernie wdzięczny podał mi link do napisania na odpowiedni adres. Napisałem, a oni na to, że ma pan dwa konta. Jak wiecie hasła na cdprojekt.info były przydzielane automatycznei i składały się z 7 znaków. Oczywiscie, że nei pamietałem, gdyż nei zaglądałem tam prawie rok. Wpisywałem wszystkie adresy e-mail aby wreszcie wysłano to przypomnienie. Wreszcie doszło na jakieś stare konto, ale znowu nei pamietałem hasła poczty. Jakoś do tego doszłem ale nei bedę się rozpisywał i teraz mam dwa konta, a piszę z obydwu, gdyż nadmierne pisanie jednym kontem nei przyspieszy mi awansu, więc przy okazji piszę z drugiego aby podnieść go :P I to na tyle.
Jeszcze tylko dodam, ze to moje pierwsze forum i jak weszłem to nie przeczytałem regulaminu..byłem spamuący gdy pokazały się statystyki i chciałem być najwyżej. głupie, nie? No i tak to w dwa tygodnei 2 degrady...''''.

Może nei jest napisane perfekcyjnie i bezbłędnie, ale powinno przekazać cel jego umieszczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:58, Vaxinar napisał:

Ja mam proste pytanie - dlaczego forum nie działało ? :)

Ja mam proste pytanie - co to ma wspólnego z tym wątkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:00, TYHE napisał:

Ja mam proste pytanie - co to ma wspólnego z tym wątkiem? :P


No nie wiem, tak mi się zdawało, że tu będzie najlepiej. :( Przepraszam.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2006 o 23:00, TYHE napisał:

Ja mam proste pytanie - co to ma wspólnego z tym wątkiem? :P


To wie tylko Vaxinar :P

A a''propos wątku coś mało sekretarzy, coraz wolniej i wolniej to idzie. Ja już o sobie nie mówię, bo przez mój incydencik mam niezłe opóźnienie, ale chyba trochę szybciej powinno sie to wlec do przodu. Chociaż z drugiej strony do przewidzenia było że liderzy zwiększają dystans a każdy kolejny status jeszcze pogłębia ich prowadzenie. Dobra kończe te głupoty bo już sam nie wiem co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:23, Budo napisał:

Dobra kończe te głupoty bo już sam nie wiem co piszę :)


Jakie głupoty ? Co tu mówisz ? :D
A nawet nie licząc incydentu, to normalne, że różnica między Tobą a pierwszymi Skeretarzami się powiększyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2006 o 23:29, Vaxinar napisał:

A nawet nie licząc incydentu, to normalne, że różnica między Tobą a pierwszymi Skeretarzami
się powiększyła. :)


Dlaczego? Może do Humana tak, chociaż zawsze wyprzedzał mnie o ok 1000 postów, ale w te wakacje z racji tego że miałem tylko kilka krótkich wyjazdów to siedziałem na forum całymi dniami i spamowałem ile wlazło, więc raczej coś nadrobiłem niż straciłem. Ale degrad i zerowanie licznika niestety sprawiło że jestem teraz daleko w tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:35, Budo napisał:

Dlaczego? Może do Humana tak, chociaż zawsze wyprzedzał mnie o ok 1000 postów, ale w te wakacje
z racji tego że miałem tylko kilka krótkich wyjazdów to siedziałem na forum całymi dniami i
spamowałem ile wlazło, więc raczej coś nadrobiłem niż straciłem. Ale degrad i zerowanie licznika
niestety sprawiło że jestem teraz daleko w tyle ;]


Twoja szczerość bardziej powala niż moja srkomność w niektórych wątkach. :)
Dlaczego się powiększyło moim zdaniem ? Zauważ, że granica między moim np awansem na Delegata i KM to był miej więcej tydzień, a na Przewodniczącego już miesiąc, z czego i ja i KM pisaliśmy tak samo i tyle samo. :) Po prostu z każdym "stopniem" to się powiększa. :]
A jak już jesteśmy to kiedy Ty odzyskałeś Przewodniczącego to nie dali Ci tyle punktów ile miałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2006 o 23:56, Vaxinar napisał:

Twoja szczerość bardziej powala niż moja srkomność w niektórych wątkach. :)


Moja szczerość to tylko jedna z wielu moich zalet (skromny też jestem ;])

Dnia 15.10.2006 o 23:56, Vaxinar napisał:

A jak już jesteśmy to kiedy Ty odzyskałeś Przewodniczącego to nie dali Ci tyle punktów ile
miałeś ?


Niestety, zaliczyłem zerowanie licznika, czyli zaczałem zbierac punkty jakbym dopiero co zdobył przewodniczącego. Czyli ok 1700 postów poszło w diabły jesli chodzi o punkty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:23, Budo napisał:

A a''propos wątku coś mało sekretarzy, coraz wolniej i wolniej to idzie.


Wiesz wakacje były^^ Ja miałem to szczęście przebywać sporo w górach a tam z dostępem do internetu ciężko więc i przewaga się powiększyła. Abi ostatnio awansował, widać albo siedział w domu, albo rozbijał się po bardziej cywilizowanych polskich regionach, innych krajach gdzie łatwiej o hotspot:) Teraz też bym sobie popisał, ale na angielskim nam normalne gestapo robią. Już chociaż z uwagi na profil (biolchem) powinni nam troszeczkę odpuścić. Eh byle na akademię medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 00:00, Budo napisał:

Moja szczerość to tylko jedna z wielu moich zalet (skromny też jestem ;])


Ja mam podobnie i też tak uważam. ;) <sztama> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:43, Bumber napisał:

Dopiero co awansowałeś, a już na Przewodniczącego czekasz? Zachłanność nie popłaca... ;)

Trzeba patrzeć przyszłościowo. Co będę się oglądał za siebie?

Dnia 15.10.2006 o 12:43, Bumber napisał:

Ja dopiero zauważyłem Twój awans. Gratulacje! ;) Chyba na dobre zacząłeś piąć się w góre, co?

Dzięki. Mam nadzieję

Dnia 15.10.2006 o 12:43, Bumber napisał:

Bo na Przodowniku nieźle się kisiłeś... :)

Miałem przerwę w zaglądaniu na forum. Od czasu do czasu tylko jakieś komentarze do newsów pisałem, ale dość rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się