poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

no to niezle czternaście dni i juz zostalem przodownikiem niezły szok
nawet fajnie ze tak szybko myslałem ze to potrwa z lekka dłużej po prostu super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:46, manet napisał:

no to niezle czternaście dni i juz zostalem przodownikiem niezły szok
nawet fajnie ze tak szybko myslałem ze to potrwa z lekka dłużej po prostu super;)



Czternaście dni? Ja przodownika robie w 3 :) Teraz czekam na brygadzistę, już chyba od 2 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:57, Full Wypas napisał:

Czternaście dni? Ja przodownika robie w 3 :) Teraz czekam na brygadzistę, już chyba od 2 tygodni...

Żebyś się czasem nie zdziwił. Na brygadzistę w 2 tygodnie ?! Czy to możliwe ?! Chyba, że siedzisz 24h/dobę tutaj i piszesz po 50 postów/na dzień. Tylko do czego to zmierza ? Zdobywanie następneych rang, to nie wyścig, ale efekt pewnej działalności i regularności. Korzystanie z forum powinno wynikać z potrzeby, a nie z chęci zdobywania jakichś "osiągnięć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2006 o 12:00, paweusz napisał:

Żebyś się czasem nie zdziwił. Na brygadzistę w 2 tygodnie ?! Czy to możliwe ?! Chyba, że siedzisz
24h/dobę tutaj i piszesz po 50 postów/na dzień. Tylko do czego to zmierza ? Zdobywanie następneych
rang, to nie wyścig, ale efekt pewnej działalności i regularności. Korzystanie z forum powinno
wynikać z potrzeby, a nie z chęci zdobywania jakichś "osiągnięć".


Wiem, czy ja powiedziałem, że chcę coś osiągnąć? Po prostu fajnie mieć jak najwyższy status, ale to nie jest mój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:03, Full Wypas napisał:

Wiem, czy ja powiedziałem, że chcę coś osiągnąć? Po prostu fajnie mieć jak najwyższy status,
ale to nie jest mój cel.


Na brygadzistę poczekasz sobie jeszcze mniej więcej 1,5 - 2 miesięcy (oczywiście, jeśli będziesz regularnie pisał i nie chodzi mi tu o 50 postów dziennie, tylko o pisanie w odpowiednich odstępach czasowych). Pamiętaj jednak, że forum to miejsce, gdzie prowadzisz konwersacje z innymi ludźmi, potwierdzasz swoje stanowisko w jakimś temacie, bądź też rozszerzasz swoje horyzonty. Oczywiście poznajesz również nowych ludzi ;-)
Owszem stopnie dają jakąś satysfakcję, lecz nieważne czy jesteś obywatelem czy masz własny tytuł - twoje zdanie jest tak samo ważne!
Pozdrawiam i życzę kolejnego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 09:52, Abi Dalzim napisał:

Mission Impossible :)


Zgadza się Abi :) W filmie zostało to wykonane, dobro zatriumfowało, dobrze to odniosłeś bo dla chcącego nic trudnego :) Jednak można miec uszczerbek na zdrowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 09:52, Abi Dalzim napisał:

Mission Impossible :)


Też mi się tak wydaje... Chyba 5-6 miesięcy to taka dolna granica. Chociaż nikt nie poznał możliwości A-cisa... Pewnie znowu nas zaskoczy. Wolałbym jednak się z nikim nie zakładać, bo znając to forum... Może być duża niespodziewanka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:00, gaax napisał:

Na Brygadzistę to już czekam ponad miesiąc, ale polubiłem już tytuł przodownika :)

Ponad miesiąc <hmmm> to sobie poczekam jeszcze troche :( na awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też poczekasz tak długo, to kwestia magii naszego systemu. Czekam długo pewnie dlatego, że nie siedze długo na forum. Owszem piszę sporo, ale rzadko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:00, gaax napisał:

Na Brygadzistę to już czekam ponad miesiąc, ale polubiłem już tytuł przodownika :)


Ot uroki systemu naliczania punktów. Z tego co widzę jesteś nader aktywnym użytkownikiem forum, a mimo wszystko .... no cóz, cierpliwość to ważna cnota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, zobacz moje statystyki - mam sporo postów pisanych codziennie przez mniej więcej dwie godziny i przodownika od miecha (a nawet lekko ponad). Jednak czas się liczy. A tego mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spokojnie panowie, awanse przychodzą z czasem, jak o nich zapomnicie o przyjda szybciej niż sie spodziewacie :)
Co do samego stopnia i tak nie jest on wyznacznikiem w zasadzie niczego, mamy już na forum spamerów przewodniczących grających w więcej gierek forumowych niż byście sie spodziewali ;]
Więc spokojnie, prase wyrabia sie postami a nie statusem :)
Ale przecież dobrze o tym wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że granie w forumówki jest przysłowiowe :P Ja mam poza tym przyzwyczajenia z innych forów, póki nie zdobyłem gdzieś tak drugiej czy trzeciej rangi nikt nie chciał mnie słuchać "bom noob" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, imo granie w giery forumowe to czysty spam i śmiecenie, gorsze od tego w moim wydaniu (śmiecę, nie powiem), ale do statusu daje tyle samo co każde inne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:14, gaax napisał:

Racja Towarzyszu Przewodniczący! Zgodnie z zasadą pracuj, pracuj a garb Ci sam wyrośnie ;)


Taa, można tak powiedzieć, jeno jednym rośnie szybciej innym wolniej, choćby pracowali więcej ;]
To chyba uwarunkowane genetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:15, Budo napisał:

No cóż, imo granie w giery forumowe to czysty spam i śmiecenie, gorsze od tego w moim wydaniu
(śmiecę, nie powiem), ale do statusu daje tyle samo co każde inne posty.


Nie wszystkie gry forumowe to siedlisko spamu, te gry w których trzeba mysleć powoli upadają, ale to już inna historia. Czy napiszesz posta w jakiejś forumowej grze, lub w jakim kolwiek innym wątku, liczy się on tak samo.

Dnia 25.10.2006 o 16:15, Budo napisał:

Co do samego stopnia i tak nie jest on wyznacznikiem w zasadzie niczego, mamy już na forum spamerów
przewodniczących grających w więcej gierek forumowych niż byście sie spodziewali ;]


W zasadzie tak, forumowy stopień o niczym nie świadczy, to co widze ostatnio na forum (a róźne rzeczy widze)jeszcze bardziej mnie do tego stwierdzenia przekonuje...
Co to spamerów-przewodniczących to mogę się zgodzić, nawet się do nich... zaliczam w jakimś (raczej małym) stopniu i nie ukrywam tego :) Wyjaśnij mi jeszcze to stwierdzenie "...grających w więcej gierek forumowych niż byście się spodzewali", co tak dokładnie miałeś na myśli? Odczułem jakby to było(w jakimś stopniu) kierowane do mnie, choć pewnie się mylę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się