poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 20:50, PolishWerewolf napisał:

O kim mówisz? O WorldWarze? :) [Jeśli przekręciłem nick to przepraszam bardzo :) ]

O TOBIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na awans jak pisałem wcześniej mam szansę co najwcześniej (jak bardzo dobrze pójdzie) w grudniu, nie wcześniej.

Ale dzięki za wiarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:55, ko?nik napisał:

tylko czekać na jakiegoś własnotytułowca, być może pierwszy będzie HumanGhost. a co wy na ten
temat myślicie??

Pewine 1 będzie Human,ciekawe,jaki sobie da tytuł?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:57, Grzyb8 napisał:

> tylko czekać na jakiegoś własnotytułowca, być może pierwszy będzie HumanGhost. a co wy
na ten
> temat myślicie??
Pewine 1 będzie Human,ciekawe,jaki sobie da tytuł?;)


hmm ...<myśli> może LUDZKI DUCH. a tak mi się napisało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko przyjrzeć się datom awansu by stwierdzić, że Human nie będzie pierwszym własnotytułowcem. Zdecydowanie prowadzącą dwójką są KrzysztofMarek i A-cis i to zapewne wśród nich jest przyszły pierwszy własnotytułowiec. Human musiał by chyba ze stoperem w ręku siedzieć 24h na dobę żeby udało mu się zostać własnotytułowcem jako pierwszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to avans na Sektretarza zajął mu pół roku, podobnie A-cis''owi. Czyli proporcjonalnie licząc mogą poczekać do połowy przyszłego roku. Czyli jeszcze długo. Co do tego posiadania własnego tytułu, to wybiera się, jaki chce mieć? Np. "Elemelek". Po avansie wpisujesz gdzieś i przez cały czas masz taki? Rozumiem, że na starym forum już taki osiągano, więc tu powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:18, Liqid napisał:

Co do tego posiadania
własnego tytułu, to wybiera się, jaki chce mieć? Np. "Elemelek". Po avansie wpisujesz gdzieś
i przez cały czas masz taki?

Własny tytuł na starym forum można było dowolnie zmieniać. Czyli nie był jeden na stałe. Najprawdopodobniej gdzieś w Ustawieniach pojawi się opcja Twój tytuł, którą będziesz mógł zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:20, gloody napisał:

Ups ale gafa ^^ Trzeba chyba częściej forum odwiedzać ;) Nie co gdybać, oni się jeszcze sekretarzem
pewnie nie nacieszyli ;)


<zatrzymuje stoper>
nie jest źle, tylko ze dwa tygodnie opóźnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:06, Abi Dalzim napisał:

Myślę, że na własny tytuł każdy z Sekretarzy będzie musiał "pościć" przez 8-10 m-cy.


Znając ciebie krócej bo jesteś cudotwórcą co i na szczudłach do tyłu chodzi;] Ja obstawiam 4 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:13, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja obstawiam 4 miechy.


Średnio 3 miechy to się czeka na Przewodniczącego. Na Sekretarza już wiecej. A między Sekretarzem a Własnym Tytułem, pewnie jest o wiele większa przepaść niż między Przewodniczącym a Sekretarzem. Tak jak było to na starym forum. Na Własny tytuł obstawiam... styczeń - marzec dla A - cisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:32, krzysiek253 napisał:

a na brygadzistę ile się czeka???


A różnie, zależy ile piesz, nie ?
Wejdź sobie najlepiej w statystki i popatrz na różnych ludzi ile czekali. Ale niedługo, ze 2 - 3 tygodni myslę, bo na Delegata równo miesiąc czekałem, pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 09:52, Abi Dalzim napisał:

> Ja obstawiam 4 miechy.
Mission Impossible :)


Wierze że beziesz jak Tom Cruise i podołasz ale twarda logika Vaxinara ma wieksze szamse tutaj;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się