poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

a także posty > Diabolum i Rafała G - Pozdrawiam :]

Dnia 01.11.2006 o 22:44, Vaxinar napisał:

> Przepraszam bardzo, ale chciałbym co nieco dowiedzieć się o systemie statusów ( przynajmniej

> to co forumowicz wiedzieć musi ) obowiązującym na forum.
Zacznijmy od początku. Za posty dostajesz punkty, kiedy uzbierasz dostateczną liczbę punktów
to awansujesz. Zrozumiałeś ? Świetnie, jedziemy dalej. :)
Nie każdy post liczy się do punktacji, liczą się te jedynie dodane co godzina. Np. dodałeś
post o 8.10 i on się liczy, dodałeś drugi o 8.54 i on się nie liczy, ponieważ nie minęła
godzina. Dodałeś trzeciego posta o 9.12 i on się już liczy, ponieważ minęła godzina od ostatniego
zaliczonego posta.
To nie wszystko. Nawet posty dodane co godzine nie liczą się tak, że jeden post = jeden punkt.
Za pierwszy dostaniesz punkt, ale drugi punkt dostaniesz dopiero za 3 posty napisane w odstępach
godziny, 3 punkty to 8 czy 9 postów, a aby mieć 4 punkty musisz napisać 12 postów każdy co
godzina. Jakoś tak to leciało, mogłem się pomylic co do dokładnej liczby postów na daną punktację,
ale system Ci wyjaśniłem, a przynajmiej mam taką nadzieję.

> Chciałbym od razu zaznaczyć, że kilka razy pod rząd musiałem wpisać kilka postów naraz,
jeden
> za drugim
Każdemu się to nieraz zdarza.


Dziękuję, myślę, że teraz jest to dla mnie jaśniejsze niż Antares ;)
( oczywiście rozumiem także, że nabijanie statystyk nie powinno być celem przebywania na forum { w końcu to nie World of Warcraft ;D } - choć one także coś znaczą - np. reputację ( lub brak jej ) - podpadanie moderatorom i innym użytkownikom ).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 00:56, L. Morty napisał:

Dziękuję, myślę, że teraz jest to dla mnie jaśniejsze niż Antares ;)


Rozjaśnie Ci jeszcze pojęcie "cięcia cytatów".
To jest właśnie to co ja zrobiłem z Twoją wypowiedzią, jest to tutaj bardzo mile widziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buha Ha Ha Ha *smieje sie demonicznie*

Zostałem Przewodniczącym... coraz blizej do własno tytułowca...


No dobra, teraz 20 osob może nabić sobie bezsensownego posta gratulujac mi... nie zeby ten był z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:45, Night Elf napisał:

No dobra, teraz 20 osob może nabić sobie bezsensownego posta gratulujac mi... nie zeby ten
był z sensem.


Co? Już? A, tak... Gdzie ta kartka... Dobra, mam.
Pierwszy! No więc gratulacje ble ble ble szybkiego awansu ble ble ble sto lat!
Chyba tyle... (nie ma to jak sensowny i niespamerski post) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:03, PolishWerewolf napisał:

Ekhem.... Ja tam widzę u Ciebie Brygadzistę... ;)


LOL :D

Pisałem jednocześnie dwa posty, ten zatwierdziłem później i... Ale cyrk. Cieszę się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.11.2006 o 18:05, Sephirath napisał:

Pisałem jednocześnie dwa posty, ten zatwierdziłem później i... Ale cyrk. Cieszę się! :D

Potym poscie na moja odpowiedź zostaleś Brygadzistą!!

Gratuluje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:19, Calvaron napisał:

Mam pytanie jak można zmienic ludzika w normalny obrazek (chodzi mi o te grafiki obok nika)?


Wejdź sobie w moje konto (tam gdzie dostępna jest również opcja wyloguj). Wybierz awatarka (przeglądaj) i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:19, Calvaron napisał:

Mam pytanie jak można zmienic ludzika w normalny obrazek (chodzi mi o te grafiki obok nika)?

Takie pytania powinieneś kierować do http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=3201
W prawym górnym roku strony znajduje się ,,Moje konto". Klikasz na nie, a potem na ,,Mój A watar". Potem zostaje ci wstawienie obrazka. Try this!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:19, Calvaron napisał:

Mam pytanie jak można zmienic ludzika w normalny obrazek (chodzi mi o te grafiki obok nika)?

Takie pytania powinieneś kierować do http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=3201
W prawym górnym roku strony znajduje się ,,Moje konto". Klikasz na nie, a potem na ,,Mój A watar". Potem zostaje ci wstawienie obrazka. Try this!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:05, Sephirath napisał:

LOL :D
Pisałem jednocześnie dwa posty, ten zatwierdziłem później i... Ale cyrk. Cieszę się! :D


Czekał, czekał i doczekał się. ;P Gratuluję. Teraz najlepiej zapomnieć o nowym statusie. Wtedy Delegat przyjdzie jeszcze szybciej. ;) Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz najlepiej zapomnieć o nowym statusie. Wtedy Delegat przyjdzie jeszcze szybciej. ;)

To ja też z tej rady skorzystam, bo jestem chyba 3 czy 4 dni Brygadzistą, a raczej za szybko to ja awansu nie dostaną, ale co tam nie o status tu chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz przede mną delegat? Kurczę, to już prawie Sekretarz! A jak będę miał Sekretarza to normalnie parę chwil i Własny Tytuł! Tak, to się nazywa skrajny optymizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się