poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 19:51, skyler napisał:

A jak stoi sprawa drugiego statusu dla moderatorów? Ruszyło coś czy trzeba coś oficjalnie napisać?


A mają mieć moderatorzy takie statusy jak "zwykli forumowicze"?? Jeżeli tak to ja popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:11, wdowiakm napisał:

Ciekawi mnie czemu statystyki nie są aktualizowane może ktoś z was wie???

Żeby spamerzy mieli pretekst do napisania posta z zapytaniem: dlaczego? ;)

A tak serio to zależy od Vilmara a on teraz pracuje więcej na linuxie i nie ma możliwości aktualizacji.

P.S. Niektórzy to chyba naprawdę nie wyobrażają już sobie tego forum bez statystyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie:
Czy za załorzenie tematu dostaje się jakieś extra punkty? Bo jak zajrzycie w moje statystyki to zrozumiecie dlaczego pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:17, Błoniak napisał:

Chciałbym poruszyć sprawę rang. Otóż moim zdaniem stare rangi były ciekawsze i wogóle bardziej
mi się podobały. Jeśli paru z was by się za mną wstawiło to może coś by z tego było. Wiem,
że rangi to w sumie nic wielkiego, ale mimo wszystko według mnie stare byłyby lepsze. Co wy
o tym sądzicie?


Ja nie wiem jakie były stare rangi. Mógłbyś przytoczyć? Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:05, paweusz napisał:

> Ja nie wiem jakie były stare rangi. Mógłbyś przytoczyć? Z góry thx
Masz je w poście przypiętym na każdej stronie tego tematu :/ np.Robotnik(nowy) - Giermek(stary)


Aha, przepraszam, myślałem, że to są przytoczone nazwy, by lepiej rozumiało się jaką wartość ma każdy tytuł :P przepraszam, teraz już wiem, też mi się wydaje, że byłyby lepsze, robotnik brzmi tak poniżająco z lekka ( nie chciałem nikogo urazić jakby co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 21:07, Full Wypas napisał:

> > Ja nie wiem jakie były stare rangi. Mógłbyś przytoczyć? Z góry thx
> Masz je w poście przypiętym na każdej stronie tego tematu :/ np.Robotnik(nowy) - Giermek(stary)


Aha, przepraszam, myślałem, że to są przytoczone nazwy, by lepiej rozumiało się jaką wartość
ma każdy tytuł :P przepraszam, teraz już wiem, też mi się wydaje, że byłyby lepsze, robotnik
brzmi tak poniżająco z lekka ( nie chciałem nikogo urazić jakby co).

Moim zdaniem giermek wcale lepiej nie brzmi.Chociaż te stare rangi miały w sobie coś takiego bardziej podobnego do CDP, ponieważ pasuje do gier RPG.A teraz te statusy jakos tak mało podobne do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:55, ko?nik napisał:

A ja mam do was pytanie:
Czy za załorzenie tematu dostaje się jakieś extra punkty? Bo jak zajrzycie w moje statystyki
to zrozumiecie dlaczego pytam :D


Cóż będę szczery:) ... NIE!:) Ja nie mam ani jednego tematu założonego tak jak A-cis!:) A statusiki mówią same za siebie!:) Zamiast robić kolejne głupie tematy na siłę lepiej dopisywać się w tych które są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:27, Stwór napisał:

/.../ Ja nie mam ani jednego tematu założonego tak jak A-cis!:) A statusiki
mówią same za siebie!:) /.../


Zaczynam zauważać, że grupa forumowiczów, którzy do tej pory nie założyli ani jednego tematu, a mają dość wysokie stopnie, jest jakby elitą... Bo, moim zdaniem, duża liczba założonych tematów na koncie trochę świadczy o spamerstwie. Dlatego cieszę się, że nie przychodzą mi do głowy pomysły na nowe tematy. Zawsze sobie tłumaczę, że nie można już wymyśleć czegoś innego... Lecz gdy widzę co niektóre wątki, to wychodzę z siebie - jednak można wymyśleć, nawet i założyć, wątek, który głupotą przerasta 10 innych. Oczywiście pojawiają się tematy mądre, jednak jest ich tak dużo jak wody na pustyni. Te sensowne wątki zostały już dawno opublkowane... Dlatego nadal nie zamierzam założyć własnego tematu. Chcę trzymać się tej "elity". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:39, Bumber napisał:

Dlatego
nadal nie zamierzam założyć własnego tematu. Chcę trzymać się tej "elity". ;)


I tak najlepiej:) Jak kiedyś będzie pomysł na fajny temacik to go założę:) Ale aktualnie nie mam zapotrzebowania na jakiś temacik w którym mi czegoś brakuje gdzie chciałbym sobie o "czymś" pisac:P
Wszystko co mi potrzebne jest tu:) My elita jesteśmy po prostu "wzorowymi" forumowiczami:) heheheheheheheehheheheheehhe (oby nie czytał to ani jeden modek bo jeszcze mi moje błędy będzie wytykać, i narażę siena zbytnią obserwację) ;P buhahahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:39, Bumber napisał:

Zaczynam zauważać, że grupa forumowiczów, którzy do tej pory nie założyli ani jednego tematu,
a mają dość wysokie stopnie, jest jakby elitą... Bo, moim zdaniem, duża liczba założonych tematów
na koncie trochę świadczy o spamerstwie.


Wydaje ci się, to nie ma żadnego związku. Ja np. założyłem 3 tematy. Z czego jeden jest już naprawdę bardzo elitarny. Grono odbiorców jest tak wąskie, że cały topic składa się jedynie z mojej wypowiedzi:D Zresztą wpisz Viva Piniata w wyszukiwarce to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nowy od paru dni :P Ale jak wiadomo, lepsze gratulacje spóźnione, niż żadne ;)

Stwór-> Elita... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:42, shinian napisał:

/.../


Ale przeczytaj uważnie, co napisałem: duża liczba założonych tematów. Podałeś swój przykład, no dobra. Ja na to odpowiem, że wyjątek tylko potwierdza regułę. ;P Tak sobie tylko wymyśliłem tą elitę, no... Dla jajec. ;D
I gratuluję awansu, Sekretarzu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś własćiwie wczoraj minoł rok od kiedy forumuje z wami;] (mialem miesiac spoznienia;] ) Wszystkiego najlepszego;p A przewodniczacego wciaz niemam ale kiedys zdobede obiecuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E, dajcie spokój jaki związek z założonymi tematami ma zaliczenie do forumowej elity? I kto to w ogóle definiuje? Ja na przykład mam 16 założonych tematów a i tak wysoki stopień, to nie ma związku, zresztą dla kogoś elitą może być gość który najszybciej klika w jakiejś zabawie forumowej i zawsze umie dać wyraz który zaczyna sie na literke, na którą poprzedni sie kończył ;]

Stwór----> dziwnie sie zachowujesz, status uderzył do głowy? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się