poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 12:28, spider88 napisał:

Psioczyliście ostatnio jak to było źle więc nie ma .
Trzeba było narzekać ??


Tamte były jakieś takie trochę niedorobione - jakby się kończyły na generale (chodzi mi o zwykłych śmiertelników) to były by całkiem całkiem. A tak jakiś kapitan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:31, Sephirath napisał:

Ja psioczyłem? Ja kwiczałem z radości! :D

Ok mi też się podobały ale 9 na 10 osób narzekała a takie są teraz konsekwencje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam juz brygadziste :D najsmieszniejsze jest to ze sie kiedys o niego bardzo staralem... potem przez miesiac nie wchodzilem na forum wchodze patrze i go mam :D hura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:21, Sephirath napisał:

Czemu nie ma rang specjalnych z okazji tygodnia Gothic III?


może dlatego, że sięostatnio nie sprawdziły te z CoH. Wiele osób na nie narzekało, w tym ja. Dla mnie rangi specjalne sąprzekombinowane trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:21, Sephirath napisał:

Czemu nie ma rang specjalnych z okazji tygodnia Gothic III?


I całe szczęście, że nie ma... Jak dla mnie takie zmiany powodują za dużo zamieszania. Ja sobie chcę tu tylko spokojny żywot na forum prowadzić, a kiedy zmieniają się rangi, budzą się demony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:02, Budo napisał:

> Checie się pośmiać?
> Od 4 dni mam "Robotnika" i dopiero to zauważyłam.
> Zdolna jestem, nie?

Hmmm, czyżby pierwsza osoba, która nie przywiązuje wagi do statusów...?
Może, może...


Na to wygląda. Bo tak naprawdę to co mi daje "status" oprócz napisu pod nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:23, Fumiko napisał:

> Hmmm, czyżby pierwsza osoba, która nie przywiązuje wagi do statusów...?
> Może, może...

Niekoniecznie - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=19173

Dnia 03.11.2006 o 13:23, Fumiko napisał:

Na to wygląda. Bo tak naprawdę to co mi daje "status" oprócz napisu pod nickiem?

Satysfakcję, że ma się aż tyle postów, aż taki staż i że się przestrzega regulaminu. No i fakt, że jak masz > przewodnik to nie mozesz się pytać w "różowym temacie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:25, Sephirath napisał:

> Na to wygląda. Bo tak naprawdę to co mi daje "status" oprócz napisu pod nickiem?
Satysfakcję, że ma się aż tyle postów, aż taki staż i że się przestrzega regulaminu. No i fakt,
że jak masz > przewodnik to nie mozesz się pytać w "różowym temacie" :)

Tia. Tylko jak czasem widzę co takie "przodowniki" i inne wysokie stworzenia wypisują to mam ochotę się pociąć.
Odnoszę nieodparte wrażenie, że niektórzy piszą aby pisać i aby sobie posty nabijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:25, Sephirath napisał:

Niekoniecznie (...)


Hmm.... A kto się dopytywał, kiedy to w końcu zobaczy Brygadzistę pod nickiem, a nie Przodownika? ;) Czyżby Sephirath? Nie, to chyba jednak nie On... A może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awanse chyba nie sa dlawas wazne zeby co chcwile awansowac no nie wkoncu to niejest najwazniejsze....Moim zdaniem.Wazne jest to zeby niespamowac i pisac sensowne posty w tematach ktore nas interesuja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:05, PolishWerewolf napisał:

> Niekoniecznie (...)

Hmm.... A kto się dopytywał, kiedy to w końcu zobaczy Brygadzistę pod nickiem, a nie Przodownika?
;) Czyżby Sephirath? Nie, to chyba jednak nie On... A może? :)


Fakt, że rangi zobaczyłem od robotnika usprawiedliwia moje kolejne ekscesy :P

Poza tym każdy ma swoje czarne chwile, nawet ja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2006 o 14:04, Fumiko napisał:

Tia. Tylko jak czasem widzę co takie "przodowniki" i inne wysokie stworzenia wypisują to mam
ochotę się pociąć.


Się, czy ich? :>

Dnia 03.11.2006 o 14:04, Fumiko napisał:

Odnoszę nieodparte wrażenie, że niektórzy piszą aby pisać i aby sobie posty nabijać...


To niestety prawda, sam tak robię czasem, ale rozumiesz presja jest silna żeby swojego miejsca w statach nie stracić ... :P
btw teraz to sie staty rzadziej aktualizują, ale kiedyś robiły to co jakieś 20 minut, albo nawet częściej, wtedy to był wyścig dopiero. Było kilku zawodników dla których dyshonorem było nie znalezienie sie w top 10 postów :/
I walili po 100 albo 140 dziennie... gorzej że nie zawsze można było im coś zrobić...
A co daje status? Bezpośrednio nic, ale jest jakimś tam wyznacznikiem obycia forumowego, na starym forum własnotytułowcy stanowili taką jakby elitę, może tutaj będzie tak samo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:09, Budo napisał:


> Tia. Tylko jak czasem widzę co takie "przodowniki" i inne wysokie stworzenia wypisują
to mam
> ochotę się pociąć.

Się, czy ich? :>


Ich nie mam jak, mogę co najwyżej zagrozić użyciem myszki jako broni zaczepnej.

Dnia 03.11.2006 o 15:09, Budo napisał:

> Odnoszę nieodparte wrażenie, że niektórzy piszą aby pisać i aby sobie posty nabijać...


To niestety prawda, sam tak robię czasem, ale rozumiesz presja jest silna żeby swojego miejsca
w statach nie stracić ... :P


To chyba jakieś męskie odruchy bo ja takiej presji nie czuję.

Dnia 03.11.2006 o 15:09, Budo napisał:

btw teraz to sie staty rzadziej aktualizują, ale kiedyś robiły to co jakieś 20 minut, albo
nawet częściej, wtedy to był wyścig dopiero. Było kilku zawodników dla których dyshonorem było
nie znalezienie sie w top 10 postów :/


To dobrze że mnie wtedy nie było...

Dnia 03.11.2006 o 15:09, Budo napisał:

I walili po 100 albo 140 dziennie... gorzej że nie zawsze można było im coś zrobić...


Bardzo dobrze, że mnie wtedy nie było, tylko bym niepotrzebnie nerwy traciła...

Dnia 03.11.2006 o 15:09, Budo napisał:

A co daje status? Bezpośrednio nic, ale jest jakimś tam wyznacznikiem obycia forumowego, na
starym forum własnotytułowcy stanowili taką jakby elitę, może tutaj będzie tak samo ;]


A może niech elitę stanowią ci, którzy piszą z sensem a nie ot tak, byle pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:58, Diabolum napisał:

Awanse chyba nie sa dlawas wazne zeby co chcwile awansowac no nie wkoncu to niejest najwazniejsze....Moim
zdaniem.Wazne jest to zeby niespamowac i pisac sensowne posty w tematach ktore nas interesuja!!!!


Tak, awanse to tylko taki dodatek na forum, nie powinno się pisac tylko dla nich, niestety niektórzy postują (piszą posty), nieżadko przy tym spamując, tylko dla wyższej rangi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2006 o 15:13, Fumiko napisał:

A może niech elitę stanowią ci, którzy piszą z sensem a nie ot tak, byle pisać...


Rzecz w tym, że kiedyś własny stopień pokrywał sie z pisaniem z sensem, ale teraz w dobie gierek forumowych to różnie może z tym być... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:16, Budo napisał:

Rzecz w tym, że kiedyś własny stopień pokrywał sie z pisaniem z sensem, ale teraz w dobie gierek
forumowych to różnie może z tym być... :/

Wiele już się o tym napisało ale jeśli to moderatorom nie przeszkadza to cóż my szaraczki możemy poradzić.
Nie pozostaje nam nic innego jak akceptacja obecnej formy pisania przez niektóre osoby w wielu zabawach ,pseudo konkurasach czy Quizach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:18, Sephirath napisał:

Ee, ja tylko w "Słownej Zabawie" się jako tako udzielałem. Lwia częśc postów to CoH temat i
Obywatel temat :)


A czy ja mówię o Tobie? Nie wiem czemu mi odpowiadasz.

btw właśnie ten temat jest najbardziej spamerskim wątkiem-smietnikiem na forum, więc to raczej antyargument że sie tu udzielasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się