poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 14:54, Sephirath napisał:

Czy jak jakiś obywatel napisze "Jestem tu nowy, witam wszystkich!", to czy jak ja mu odpiszę,
że też go witam, to czy mogę zostać zrugany przez moderację? :)


Samo "witam" raczej nic nowemu nie da. Lepiej od razu wkleić link do regulaminu, czy "instrukcji" korzystania z szukajki. Przy okazji można także odpowiedzieć na pytania, jeśli Obywatel jakieś zadał. Krótko mówiąc: trzeba być pomocnym i spełniać założenia tego tematu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:23, TTBoS napisał:

co sie dzieje ze statystykami bo ostatnio coś one zadko sie aktualizują ?


Nic. Zdaje sie że teraz staty będa sie rzadziej aktualizowały- raz, dwa dziennie, żeby zapobiec wyścigowi po posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:23, TTBoS napisał:

co sie dzieje ze statystykami bo ostatnio coś one zadko sie aktualizują ?


Vilmar pracuje na Linuxie, a aktualizacje się robią tylko pod Windą...Więc trzeba czekać...:) Ale po co komu statystyki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:24, Budo napisał:

> co sie dzieje ze statystykami bo ostatnio coś one zadko sie aktualizują ?

Nic. Zdaje sie że teraz staty będa sie rzadziej aktualizowały- raz, dwa dziennie, żeby zapobiec
wyścigowi po posty.


No nie głupi sosob :D:D tylko przynajmiej w własnym profilu mogły by się czesciej aktualizowac ;/ no ale ok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:27, Rafal G napisał:

> co sie dzieje ze statystykami bo ostatnio coś one zadko sie aktualizują ?

Vilmar pracuje na Linuxie, a aktualizacje się robią tylko pod Windą...Więc trzeba czekać...:)
Ale po co komu statystyki??;)


aaaaa taki bajer ;] a po to by sobie sprawdzic czy jeszcze miej wiecej na oko duzo zostało do nastepnego statusu w mojim przyadku powrut na Delegata :D:D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej mieć niespodziankę?? Piszesz sobie, piszesz, niczego się nie spodziewasz, a tu nagle tak ni z gruchy, ni z pietruchy - Delegat?? Tak chyba przyjemniej:P A nie jakieś wykresy, obliczenia, całki, prognozy na następny okres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:37, Rafal G napisał:

A nie lepiej mieć niespodziankę?? Piszesz sobie, piszesz, niczego się nie spodziewasz, a tu
nagle tak ni z gruchy, ni z pietruchy - Delegat?? Tak chyba przyjemniej:P A nie jakieś wykresy,
obliczenia, całki, prognozy na następny okres:D


Tak terz może być ale gdy sobie lukne na saty to jakoś się inaczej robi :> to chyba wynika już z przyzwyczajenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:44, TTBoS napisał:

> A nie lepiej mieć niespodziankę?? Piszesz sobie, piszesz, niczego się nie spodziewasz,
a tu
> nagle tak ni z gruchy, ni z pietruchy - Delegat?? Tak chyba przyjemniej:P A nie jakieś
wykresy,
> obliczenia, całki, prognozy na następny okres:D

Tak terz może być ale gdy sobie lukne na saty to jakoś się inaczej robi :> to chyba wynika
już z przyzwyczajenia ^^


Ja juz niepatrze nas taty bo i tak nic niedaja poza wiedza kto kiedy dołaczył;p Ale dobrze ze sa zawsze mozna sprawdzic czy ktos mial degrada czy kiedy awansowal;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiciałem zapytać co się dzieje że, statystyki są rzadko odświeżane. Wiem, że może chodzić o naukę, lecz czy to jest to jedyny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:17, LuQeMaStEr napisał:

Chiciałem zapytać co się dzieje że, statystyki są rzadko odświeżane. Wiem, że może chodzić
o naukę, lecz czy to jest to jedyny powód?


Poczytaj kilka postów wyżej:) Wszystko było powiedziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:37, Rafal G napisał:

prognozy na następny okres:D

Tego to akurat może się spodziewać tylko mniej więcej połowa populacji na ziemi a na forum to tylko (niestety) niewielki wycinek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć sprawę rang. Otóż moim zdaniem stare rangi były ciekawsze i wogóle bardziej mi się podobały. Jeśli paru z was by się za mną wstawiło to może coś by z tego było. Wiem, że rangi to w sumie nic wielkiego, ale mimo wszystko według mnie stare byłyby lepsze. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, ze były lepsze - ładniejsze i zdecydowanie przyjemniejsze w użyciu - w dodatku uwzględniały płeć.
Ale cóż zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:17, Błoniak napisał:

Jeśli paru z was by się za mną wstawiło to może coś by z tego było.

Paru? Daj spokój,potrzebowałbyś zdecydowanej większości.
>Wiem,

Dnia 31.10.2006 o 18:17, Błoniak napisał:

że rangi to w sumie nic wielkiego, ale mimo wszystko według mnie stare byłyby lepsze. Co wy
o tym sądzicie?

Nie było mnie na starym forum,ale znam te "średniowieczne" rangi. Według mnie były do d...eski.

Wątpie,żeby komuś nagle zachciało się zmieniać rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:19, TYHE napisał:

Też sądzę, ze były lepsze - ładniejsze i zdecydowanie przyjemniejsze w użyciu - w dodatku
uwzględniały płeć.
Ale cóż zrobić....


A jakby jakąś petycje zrobić to nic by to nie dało ? Nie śpieszy się, w wolnej chwili ktoś z CDP by to zrobił, chociaż w tych rangach uwzględnić płeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:48, TYHE napisał:


Eee, temat taki zrobili a tu raczej chodzi o jakieś porządne coś, no chociażby ten mail, bo pismo wysyłać to raczej za mała błahostka.
Sol zawsze taka skora do pomocy, myślę, że jakby coś zaplanować to dałoby się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się