Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge nie było jeszcze tak blisko rzeczywistości

19 postów w tym temacie

Nie.Nie nie tylko autor newsa, nabrał ochoty do kolejnego przejścia gry.No nie powiem.Naprawdę świetnie zrobione.Należą się wielkie brawa tej ekipie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, tylko jak na to patrzę, to aż mi słabo :)
Gdyby tak jakiś parapet nie wytrzymał, albo któryś gzyms się oderwał, mielibyśmy film o samobójcy. Ała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przeczytałem zacząłem oglądać filmik.
Kurdę....To prawdziwe życie? Czy to gra? Ale gra nie może mieć chyba aż taką grafikę o_O oglądam dalej, no niby prawdziwe życie ale wygląda trochę sztucznie momentami. Przeczytałem komentarze.....aha to prawdziwe życie -_- wiedziałem że to z byt piękne żeby gra miała taką grafikę.
Ale wyczyn masakryczny : P. Mi to się nogi nie chcą ruszyć jak jestem obok przepaści i niema się czego złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Własnie sobie uświadomiłem, jak wielkie jaja trzeba mieć, żeby się w to bawić.

Powiedz to Faith...

BTW: Uwielbiam tytułowe zdjęcie, teraz wiem co widzą kobiety patrząc w dół xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 19:59, Pigway napisał:

Uwielbiam tytułowe zdjęcie, teraz wiem co widzą kobiety patrząc w dół xD


Mam nadzieję, że chociaż w drugiej części po spojrzeniu w dół będzie można zobaczyć dekolt bohaterki. Wiecie, immersja i te sprawy... ;)

Super film, tylko szkoda, że taki krótki. Chętnie obejrzałbym dłuższy "spacer" po dachach.
Co nie zmienia faktu, że gość ma jaja i należą mu się brawa za umiejętności. Sam chciałbym umieć tak kicać po dachach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obejrzał jakiś "sfabularyzowany" spacer po dachach i z muzyką z gry, a nie instrumentalem piosnki ją reklamującej, ale tak czy siak bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować