Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tequatl Rising, nowy dodatek do Guild Wars 2, z datą wydania i porcją materiałów

20 postów w tym temacie

Tytuł newsa jak i jego treść wprowadzają w błąd, na razie nie wychodzi żaden dodatek. Wpis na siłę, autor zdaje się nie wiedzieć, o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O, kolejny dodatek do simsów. Będziemy mogli mieć ozdobne skrzydła, które do niczego
> się nam nie przydadzą. Hurrra!
Lepszy rydz niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fala robi wrażenie :). A funkcja LFG to najlepsza sprawa od dłuższego czasu. W końcu będzie szansa na jakieś sensowne party na nieuczęszczane dungi. A jeżeli ogłoszenie nie będzie przeszkadzało w normalnej grze, to już wgl luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O, kolejny dodatek do simsów. Będziemy mogli mieć ozdobne skrzydła, które do niczego
> się nam nie przydadzą. Hurrra!

Poza tym są jeszcze inne nagrody... Bardziej użyteczne. Ale zgodzę się, ze te skrzydła to mogli by sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O, kolejny dodatek do simsów. Będziemy mogli mieć ozdobne skrzydła, które do niczego
>
> > się nam nie przydadzą. Hurrra!
>
> Poza tym są jeszcze inne nagrody... Bardziej użyteczne. Ale zgodzę się, ze te skrzydła
> to mogli by sobie darować.

a mi sie skrzydelka podobaja :)
co mamy w tym uptacie?
LFG
Ruins of Power w WvW
nowe skille w WvW
remake bossow Teq i pare innych mniejszych

to tego pewnie masa mniejszych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 01:49, Janek_Izdebski napisał:

To będzie darmowy dodatek, czy płatny? Tak tylko pytam, bo nie gram w "GW 2." Dzięki.

To nie będzie dodatek tylko update w ramach Living World. Tego typu zawartość od początku była, jest i (według planu wydawniczego AN) będzie darmowa. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 02:01, Gorthak napisał:

To nie będzie dodatek tylko update w ramach Living World. Tego typu zawartość
od początku była, jest i (według planu wydawniczego AN) będzie darmowa. Proszę.

Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 06:38, TobiAlex napisał:

> Nadal czekam na cos wiekszego. Cieszy mnie jednak LFG, oby okazalo sie bardzo uzyteczne.

LFG doprowadza do upadku gier mmo.

Moze i tak, ale np z LFG w wowie sie ciesze. Juz dawno mam za soba czasy kiedy logujac sie do gry dostawalam po 10 komunikatow od grup, ktore potrzebowaly osoby leczacej, a na liscie przyjaciol mialam tylko tanki, zeby bylo latwiej zorganizowac grupe. Juz dawno mi sie znudzilo stanie godzine w miescie i szukanie ostatnich 2 osob do grupy, a potem nikt i tak nie chcial sie zabrac do dungeona (a tam trzeba bylo 2 osoby by przywolac reszte) lub gdy potem nagle tank opuscil grupe szukania w panice nowego tanka bedac w srodku dungeona. Moze kiedys mi bardziej odpowiadal system bez LFG bo mialam czas i chcialam sie angazowac w spolecznosc gry. Dzis gram tylko w gry (online) casualowo i nie mam czasu na szukanie grupy przez dlugi czas, na aktywne zaangazowanie w gildi czy rajdowanie podlug schematu 2-3 razy w tygodniu o konkretnej porze. Dzis LFG jest dla mnie jak znalazl i jedyne czego mi troszke brakuje to tego, ze ludzie doceniali dobrego gracza czesto zapraszajac go na nowe dungeony. Dzis nie znam nikogo z kim gram, ale socjalu mam az nad w zyciu poza komputerem wiec sie wyrownalo w dobra strone:D.

Co do GW2 to LFG juz w sumie jest, ale taki przez strone internetowa. Moim zdaniem wprowadzenie LFG w grze zmieni nie tak duzo (a bedzie wygodniejsze i szybsze mam nadzieje) bo szukajac ludzi przez tronke internetowa jedyne do czego cala moja rozmowa sie ogranicza to "Czy macie jescze miejsce dla X w grupie?", a potem juz sie nie rozmawia no chyba, zeby grupa nie dawala sobie rady to sie ludzie kloca albo taktyke obgaduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > O, kolejny dodatek do simsów. Będziemy mogli mieć ozdobne skrzydła, które do
> niczego
> >
> > > się nam nie przydadzą. Hurrra!
> >
> > Poza tym są jeszcze inne nagrody... Bardziej użyteczne. Ale zgodzę się, ze te skrzydła
>
> > to mogli by sobie darować.
>
> a mi sie skrzydelka podobaja :)

Poza tym, że debilnie wyglądają i psują klimat gry... To są spoko. No ale cóż, po tym całym hejcie jaki odchodzi na forum za to że AN dodała nowy tier itemów to raczej na inne nagrody niż kompletnie bezużyteczne dziadostwo na plecach nie mamy co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 10:35, HiddenNick napisał:

> > > O, kolejny dodatek do simsów. Będziemy mogli mieć ozdobne skrzydła, które
do
> niczego
> >
> > > się nam nie przydadzą. Hurrra!
> >
> > Poza tym są jeszcze inne nagrody... Bardziej użyteczne. Ale zgodzę się, ze
te skrzydła
>
> > to mogli by sobie darować.
>
> a mi sie skrzydelka podobaja :)

Poza tym, że debilnie wyglądają i psują klimat gry... To są spoko. No ale cóż, po tym
całym hejcie jaki odchodzi na forum za to że AN dodała nowy tier itemów to raczej na
inne nagrody niż kompletnie bezużyteczne dziadostwo na plecach nie mamy co liczyć.


nowy tier itemow wcale nie sprawia ze jestes silniejszy
to nie wow lub inne mmo gdzie musisz to miec i juz

a o ascended bylo wiadomo juz 8 miesiecy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować