Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 15:53, Ziomal X napisał:

Nie wiem, gdzie dalej iść. Windą nie da się wjechać. Inne drzwi zamknięte i nic nie da się
zburzyć?
POMOCY!!!


Jeśli się nie mylę są ukryte drzwi zaraz za spalarnią. Przycisk na ścianie je otwiera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:24, zziioommaall napisał:

Do tego momentu dochodzę ale gdy w niego strzelam on wcale nie ginie


gdy Rusek bedzię przebiegał koło beczek musisz w nie strzelac i tak do skutku w końcu go pokonasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:29, Gelo87 napisał:

> Do tego momentu dochodzę ale gdy w niego strzelam on wcale nie ginie

gdy Rusek bedzię przebiegał koło beczek musisz w nie strzelac i tak do skutku w końcu go pokonasz
;)

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:24, zziioommaall napisał:

> > Czy ktoś może mi powiedziec jak zabic Ruska na wyspie Grand Nixon?
>
> Gdy podnosi beczkę i trzyma ją nad głową trzeba w nią strzelić. Wybuchnie i zada mu obrażenia,

> rób tak do skutku, aż Rosjanin zejdzie na ziemię...
Do tego momentu dochodzę ale gdy w niego strzelam on wcale nie ginie

Wtedy zaczyna sie najtrudniejsze,bo niedosc,ze masz jego do zabicia to przeszkadzaja ci inni co strzelaja
do ciebie,mi sie udalo to przejsc:najwazniejszy jest rusek na dole jak zejdzie musisz go zabic tez szczelajac w beczki przy,ktorych sam jakos doprowadzisz do tego aby przynich akorat biegl.Potem musisz zabic generala i tak zakonczy sie tam misja.Generala nie bedzie trudno wcisniesz ta mgle z nozem juz niepamietam jak to sie nazywalo,wtedy doda ci chwile sily i go zabijesz jest w srodku pod rakieta ,znajdziesz takie drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad uzupełnieniem mojej kolekcji Extraklasyki o Punisher''a. Ale nie wiem czy warto. Osobiście ufam forum bardziej niż recenzjom, więc piszcie swoje opinie. Co sądzicie o grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:53, Hansin napisał:

Zastanawiam sie nad uzupełnieniem mojej kolekcji Extraklasyki o Punisher''a. Ale nie wiem czy
warto. Osobiście ufam forum bardziej niż recenzjom, więc piszcie swoje opinie. Co sądzicie
o grze?


Brutalna i to bardzo.
Czarny humor.
Punisher!
Fabuła nie wciągająca, ale ciekawa.
Po pewnym czasie robi sie monotonna.

Jeśli bawi Cię wkładanie przeciwnikowi do ust odbezpieczonego granata i wpakowanie noża prosto między oczy to myśle, że powinienieś kupić tą gre, tym bardziej, że jest w takiej cenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8/10 imo, gra się przyjemnie (tzn. faktycznie chce się grać, a nie przechodzi się, byle dość do zakończenia), do tego parę wyzwań (np. zabij przeciwników używając tylko miotacza ognia), spory arsenał i do tego całkiem ciekawe "zabójstwa specjalne" i przesłuchiwania (te są szczególnie emocjonujące, gdy robi się je przy akompaniamencie latających pocisków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:24, zziioommaall napisał:

> > Czy ktoś może mi powiedziec jak zabic Ruska na wyspie Grand Nixon?
>
> Gdy podnosi beczkę i trzyma ją nad głową trzeba w nią strzelić. Wybuchnie i zada mu obrażenia,

> rób tak do skutku, aż Rosjanin zejdzie na ziemię...
Do tego momentu dochodzę ale gdy w niego strzelam on wcale nie ginie

Prować go na beczki(płonie),gdy beczka zacznie się palić strzel w nią.Naprowadzaj go też na żołnierzy Kriegkopffa.Gdy parę razy powtórzysz padnie martwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 18:01, ShadowG napisał:

Dzięki za informację, ale mam jeszcze jedno pytanie, kim jest Bullseye i Bushwacker?

Bushwacker to kolo stworzony przez CIA jako zabójca.Zamiast prawej łapy ma spluwę.Zabijasz go w posiadłości Gnucci.
Bullseye to robot w ludzkiej skórze stworzony przez Wilsona Fiska(Kingpin).Rzuca nożami i nawala z rewolweru.Usuwasz go na poziomie Fisk Industries.(na koniec atakuje Yakuza).Wszystko masz w menu:wchodzisz w War Journal(czy jakoś tak) i Criminal Chart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:54, zziioommaall napisał:

Dzięki, ale już dawno to przeszedłem.

Wiem,ale napisałem to,bo ktoś może nie może sobie z tym poradzić.Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś rozwiązal problem z głebią kolorów po zmianie rozdzielczości?

mi nawet reinstalka nie pomogla- gra caly czas wyglada jakby głebia kolorow była skopana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ta gra ma w końcu wymagania mam 384mb ram i 1 ghz i 64 mb grafy.Biorę grę na naj niszą rożdzielczość zamykam wszystkie programy - rezultat przejdę 5 kroków czekam dłuższy czas , następne 5 kroków czekam kolejne męczarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra ale nie dla ludzi o słabym nerwach > Najfajniejsza torturą wg mnie jest ta na staku . Bierzemy nieszczęsnika na ten hak i ciagniemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ! To teraz wy pomużcie mi.Instaluje 2 płyte i mi wyskakuje error "DLL function call crashed ISTR. WaitOnDialog"Daje ok i zamyka się program.O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z głębią kolorów (dzięki linkowi powyżej) Ale mam następny problem z grafika wszystko jest ok. ale rozdzielczość mam na 1024, ale gra wygląda jak by była rozdzielczość 800x*** Mi sie wydaje, ze to wina częstotliwości odświeżania monitora, ale nie przez system tylko przez grę bo jest w grze ustawiona pewnie powyżej a ja muszę mieć na 60Hz. W systemie jest 60hz, ale czy w grze można tak ustawić np; w rejestrze ustawić jak tak to niech mi ktoś powie jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym mi ktoś wreście odpowiedzieć naprawdę nigd nie wie, na pewno jest na to sposób. Macie skrina widzicie jak grafika obskurnie wygląda na rozdzielczość 1024x768 32 bit

20070412192730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować