Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2008 o 17:03, Rumcajs52 napisał:

>
Ja bym też chciał :)

Czekajta, ludzie, muszę jeszcze załatwić kilka rzeczy i, przede wszystkim, do gram.pl musi dojść mój list z podpisanym regulaminem :P Jak wyżej - pisać, gdy będzie już wszystko ustalone i na gram.pl pojawi się nius :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:52, heaton 1992 bdg napisał:

Gra bardzo fajna , mi się bardzo podoba :D:);)

Mam wobec ciebie pewną szczerą prośbę... Zachowuj się dojrzale. Nie pierwszy raz widzę, jak piszesz posta tylko po to, żeby go sobie nabić - spójrz na to, co napisałeś. Czy wniosłeś coś do tematu? No właśnie... I nie przeginaj z emotikonami, bo każda twoja wypowiedź kończy się wiązanką buziek i uśmieszków... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś krytyczny :). Z jednej strony masz racje żeby nie przeginać z tymi emotami ale z drugiej strony to w/w Robotnik nie jest jedynym który pisze takie krótkie wypowiedzi które nie zawsze są dość zwięzłe co do tematu, aby zadowolić ciebie ( bez obrazy) oraz innych podobnie myślących co ty :).

Żebyś nie myślał ze bronie takiego zachowania. Po prostu taka jest moja opinia na w/w zachowanie. Ja sam kilka razy będąc niższy rangą tez pisałem podobnie jak w/w Robotnik tyle tylko ze nie używałem aż tylu emot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Nie dawno kupiłem nową grę komputerową WiC i mam problem.
Otóż gdy postanowiłem zagrac w WiC przez internet i kliknąłem żeby stworzyć nowe konto to pojawiło sie okienko z napisem "Łączenie" po dłuższym czasie oczekiwania wyskoczyło następne okienko z napisem "Wystąpił błąd połączenia- odłączono od massgate" I mam prośbę czy ktoś mógłby mi pomoc ponieważ bardzo spodobała mi się ta gra i chciałbym w nią zagrać przez internet.
Od razu odpowiadam że w zaporze Windows WiC jest uwzględniony jako wyjątek i nie jest blokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 20:39, revolt505 napisał:

mam jeszcze jedno pytanie
chcialbym wiedziec ile misji ma World in Conflict?

O ile pamiętam, to 10, ale mogę się mylić, dawno nie przechodziłem kampanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym wlasnie problem ze jak wlaczam ikone aby stworzyc nowe konto lub che sie zalogowac to najpierw wyskakuje okinko z napisem łączenie a pozniej wyskakuje mi okienko z napisem :"Wystąpił błąd połączenia - odłączono od Massgate"
no i nie moge nic zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, czy z Twoim połączeniem z Internetem jest wszystko okej (mnie np. często odłącza po włączeniu gry), jeśli wszystko działa w porządku, to na razie nie mam pomysłów :| Postaram się coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Mam właściwie banalny problem: Gdzie można zobaczyć jaką posiadam wersję gry? Normalnie piszę to chyba gdzieś w rogu, ale tutaj tego nie zauważyłem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:33, pirat111 napisał:

Hmmm...Mam właściwie banalny problem: Gdzie można zobaczyć jaką posiadam wersję gry?
Normalnie piszę to chyba gdzieś w rogu, ale tutaj tego nie zauważyłem:/

Numer wersji gry powinien znajdować się gdzieś w głównym menu, ewentualnie w oknie logowania do massgate.
Zresztą, nie ma chyba potrzeby sprawdzać. Jeśli będziesz miał nieaktualną wersję, gra sama powinna rozpocząć ściąganie patcha, zaraz po logowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:44, Darkstar181 napisał:

> Hmmm...Mam właściwie banalny problem: Gdzie można zobaczyć jaką posiadam wersję
gry?
> Normalnie piszę to chyba gdzieś w rogu, ale tutaj tego nie zauważyłem:/
Numer wersji gry powinien znajdować się gdzieś w głównym menu, ewentualnie w oknie logowania
do massgate.
Zresztą, nie ma chyba potrzeby sprawdzać. Jeśli będziesz miał nieaktualną wersję, gra
sama powinna rozpocząć ściąganie patcha, zaraz po logowaniu.


Aha, dzięki. Na razie przechodzę kampanię, bo chce nabyć jakiś umiejętności, a dopiero później będę innym zatruwał życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co trzeba było zrobić by w menu leciała nasze mp3 ?
Stwórz w folderze z grą katalog "music", wrzuć tam plik mp3 i zmień mu nazwę na "main_menu.mp3" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować