Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2008 o 13:44, brianD napisał:

Tak trochę z innej beczki - jaka jest minimalna prędkość łącza internetowego by grać
w WiC online?


Myślę że co najmniej 256 kb/s wystarczy, ja mam 512 kb/s i wszystko pięknie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie korzystam z bezprzewodowego neta plusa i jestem PEŁEN obaw...a z bezprzewodowymi łączami to jest tak że czasem jest 1mb czasem 112kb/s, czasami 512kb/s itd. Gram właśnie w demo i lekko przycina...
ps. Czy WiC ma większe wymagania "internetowe" niż np. Guild Wars? Przymierzam się to kupna obu gier, ale...no właśnie "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 17:12, brianD napisał:

ps. Czy WiC ma większe wymagania "internetowe" niż np. Guild Wars? Przymierzam się to
kupna obu gier, ale...no właśnie "ale".


WiC ma mniejsze i wieksze wymagania systemowe. Na max detale potrafi zaciac nawet b.dobrego kompa a przy min. chodzi na geforsie 6600 1,3 procek i 1gb ram ;D Moj kumpel gra na takim sprzecie ;D Nie wiem dokladnie jakie ma gulid wars ale stawiam ze mniejsze bo nie dzieje sie tyle na monitorze co w wicu (bomby atomowe, obstrzaly artyleryjskie itp, itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:52, Blucky napisał:


Mi WiC na minimalnych, i 1280x1024, na procku 3000+, radeonie 9550 i 512 ram :D
I się w ogóle nie tnie, tylko nieco przy atomówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:56, Rumcajs52 napisał:

>
Mi WiC na minimalnych, i 1280x1024, na procku 3000+, radeonie 9550 i 512 ram :D
I się w ogóle nie tnie, tylko nieco przy atomówkach.


Przy atomowkach to cielo mi sie nawet na moim starym kompie, ale gfralem na full detale. Ta gra jest b.dobrze zoptymalizowana ;D Pojdzie nawet na laptopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:12, brianD napisał:


Człowieku, olej GW i to nudne nabijanie lev. Blucky dobrze napisał że w WiCu się dużo więcej dzieje. A i nie ma jak ta adrenalinka przy zmiataniu pół mapy ładną dużą żarówką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:23, Joannita napisał:

Człowieku, olej GW i to nudne nabijanie lev.

Chyba pomyliłeś GW z jakimś WoWem :P

Mi osobiście GW i WiC chodziło świetnie na neo 256. Jedyne przycinki przy WiCu wynikały ze słabości kompa, a nie łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:20, Pawlo09 napisał:

Coś mi się trochę wierzyć nie chcę bez obrazy.


Nikogo nie zmuszam :P
Grałem w bete - było idealnie, kupiłem pełną wersje - też problemów nie zauważyłem (zabawy z patchami pomine milczeniem).
Obecnie mam 512 i jakiejś znaczącej różnicy nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:23, Joannita napisał:

>
Człowieku, olej GW i to nudne nabijanie lev. Blucky dobrze napisał że w WiCu się dużo
więcej dzieje. A i nie ma jak ta adrenalinka przy zmiataniu pół mapy ładną dużą żarówką
:D


Dokładnie! Jakiego ja miałem stresa przy pierwszej atomówce, a potem bez mrugnięcia okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:19, scooby01 napisał:


Ale chyba żeby rozpoczęła się dobra zabawa musisz mieć dobrze rozbudowaną postać, czyli nabić level.

Tomasz23
Heh też miałem stresa przy pierwszej atomówce. Pamiętam grałem support''em na tej mapie z radarem. Wtedy na chomikowałem tych punktów pomocy taktycznej. Dziś jednak zbierania tego nie polecam, tylko od razu wydawać gdyż więcej punktów sie wtedy zyskuje i można być najlepszym graczem w danym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:06, Joannita napisał:

Dziś jednak zbierania tego nie polecam, tylko od razu wydawać gdyż więcej punktów sie wtedy zyskuje i można
być najlepszym graczem w danym meczu.


IMO zbierać warto tylko wtedy, jak ci dobrze idzie ;P Kiedy zajmujesz już trzeci punkt z rzędu na początku meczu, i tłuczesz każdego, kto ci stanie na drodze, punktów nabierasz przecież błyskawicznie, i już przy 60 TA warto poprosić innych graczy o dostarczenie brakujących punktów ;) Wtedy nie dość, że zapewne będziesz jednym z najlepszych graczy na mapie dzięki udanemu "blitzkriegowi", to jeszcze dobijesz wroga bombą atomową - bezcenne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli wic.gram.pl? Nic dziwnego, stara załoga go opuściła ;P Ale muszę się pochwalić, że od kilku miesięcy mailuję z gram.pl i już całkiem wkrótce będę miał okazję wtrącić na nim swoje własne trzy grosze i postawić go na nogi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:25, Podpułkownik napisał:

To fajnie jeżeli będziesz potrzebował pomocy to napisz do mnie :) Pomogę wedle swoich
możliwości :).

Jasne, przyda mi się każda pomoc, szczególnie, że jeszcze nikogo nie mam w redakcji :) Jak się pojawi stosowny news na gram.pl, to się zgłaszaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować