Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 10:55, Xantor napisał:

Ogólnie rzecz biorąc to patche ściąga się przez system wbudowany w grę a nie zewnętrznie
z przeglądarki.


U mnie na kompie często gry pojawiają się i znikają, dlatego wolę mieć patche na dysku i w razie potrzeby instalować niż za każdym razem ściągać z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 13:01, GeoT napisał:

> Ogólnie rzecz biorąc to patche ściąga się przez system wbudowany w grę a nie zewnętrznie

> z przeglądarki.

U mnie na kompie często gry pojawiają się i znikają, dlatego wolę mieć patche na dysku
i w razie potrzeby instalować niż za każdym razem ściągać z neta

To żaden problem. Po prostu jak ściągniesz patche z lobby gry to znajdziesz je później w

C:\Documents and Settings\User Name\Moje dokumenty\World in Conflict\Downloaded\patches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co się stało ze stroną wiccentral.pl ?? I czy wam się również wydaje że polska scena WiCa umarła. Jeśli nie to podajcie mi forum gdzie pisze najwięcej polskich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:05, Joannita napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co się stało ze stroną wiccentral.pl ?? I czy wam się również
wydaje że polska scena WiCa umarła. Jeśli nie to podajcie mi forum gdzie pisze najwięcej
polskich graczy.


hmm...ostatnio wic.gram.pl się "odrodziło" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie grałem w WiC od roku. Musze patcha ściagnąć najnowszego. I teraz się zastanawiam czy muszę ściągać wszystkie patche po kolei czy tez wystarczy najnowszy. Czy najnowszy patch 009 zawiera poprzednie patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 22:47, Yossarian83PL napisał:

Witam. Nie grałem w WiC od roku. Musze patcha ściagnąć najnowszego. I teraz się zastanawiam
czy muszę ściągać wszystkie patche po kolei czy tez wystarczy najnowszy. Czy najnowszy
patch 009 zawiera poprzednie patche?

Powinien zabierać. ja ściągnąłem prawie wszystkie, no może bez 05 i 04 i mi legalnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda łata do WiC jest stand alone. Nawet jeśli to tylko tkz. hotfix to i tak jest stand alone. Inna sprawa, że jest pięć map do pobrania...

Ale taka mała uwaga - wersja 1.0 jakoś słabo się łączy z Massgate i nie chce pobierać najnowszych łątek. Sugeruję zainstalowanie jakiejkolwiek i dopiero pobieranie wszystkiego przez Massgate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może, co się stało z Soviet Assaultem przecież ten dodatek miał być wydany we wrześniu czy tam październiku a jakoś ni widu ni słychu. A czytałem, że ponoć te studio, co robiło dodatek na sprzedaż poszło, ale czy coś za bardzo zagmatwane jest wiec może ktoś lepiej się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:43, Hacket napisał:

A wie ktoś może, co się stało z Soviet Assaultem przecież ten dodatek miał być wydany
we wrześniu czy tam październiku a jakoś ni widu ni słychu. A czytałem, że ponoć te studio,
co robiło dodatek na sprzedaż poszło, ale czy coś za bardzo zagmatwane jest wiec może
ktoś lepiej się orientuje?


Massgate jako studio zostało wykupione natomiast prawa do wydania dodatku ma ich poprzedni wydawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to poprostu cód ^^ nie mogę od niej odejść , grafika przepiękna kampania w singlu epicka , Polska wersja językowa bardzo dobrze wykonana dynamika gra ogromna ( żadne tam budowanie domeczków , zrzucasz jednostki i w drogę żołnierzu ^.^ ) Gram w nią od wersji beta aż do teraz . Głównie odgrywam rolę Pancernych ( armor,czołgi ) wraz z kolegami założyliśmy klan , nie raz dostaliśmy baty ale wybijamy się powoli na "pierwszą setkę " not for sell tak sie nazywa nasz klan pm me Orione . reasumując gra jest ZAJE***** Bardzo Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:56, Orione napisał:

Polska wersja językowa bardzo dobrze wykonana

Muhahahahahhahahahajha, ROTFL.
Człowieku, dobry żart, naprawdę niezły. Zrób tak, spróbuj czytać te kwestie dialogowe co u góry wyskakują, i słuchaj co oni mówią. Pisze co innego, a co innego słyszysz. A aktorzy mówią to wszystko bez polotu, bez wczucia się w sytuacje. Po prostu to najgorzej spolszczona gra moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:56, Orione napisał:

Polska wersja językowa bardzo dobrze wykonana

Przyłączę się do tego, co napisał powyżej Joannita. Polonizacja WiCa to jeden wielki syf i kaszana. Za to gra... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś tytuł piosenki która leci w filmiku po misjach w Rosji, kiedy lecą helikoptery i nagle zostaną zestrzelone?. Była tam też scena z Statua wolności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:33, marcinshinoda napisał:

Zna może ktoś tytuł piosenki która leci w filmiku po misjach w Rosji, kiedy lecą helikoptery
i nagle zostaną zestrzelone?. Była tam też scena z Statua wolności .

"Shadow on the Sun" Audioslave''a.

PS. Mogłeś napisać po prostu "w nowojorskim trailerze" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:06, Laska-z-Polski napisał:

> Zna może ktoś tytuł piosenki która leci w filmiku po misjach w Rosji, kiedy lecą
helikoptery
> i nagle zostaną zestrzelone?. Była tam też scena z Statua wolności .
"Shadow on the Sun" Audioslave''a.

PS. Mogłeś napisać po prostu "w nowojorskim trailerze" ;P

Dla mnie jest to najlepszy i najbardziej porywająca za serce cutscenka ze wszystkich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 18:40, Joannita napisał:

Dla mnie jest to najlepszy i najbardziej porywająca za serce cutscenka ze wszystkich
gier.


Prawda. Ogólnie Massive''owi za te dwie cut-scenki nie tworzone na silniku gry należą się gromkie brawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:00, Evil Khan napisał:

Wszystkie misje przeszedłem, wszystkie odznaczenia zdobyłem - fajna strategia w sumie.
POLECAM - generalnie łatwa taktyczna strategia na kilka godzin.

Wiesz na najłatwiejszym poziomie to żaden wyczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować