Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - miliard dolarów w trzy dni; rekord Call of Duty: Black Ops II zmiażdżony!

53 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Analitycy wróżyli, że GTA V będzie potrzebowało miesiąc, by zarobić dla swego wydawcy miliard dolarów. Okazało się, że produkcji Rockstara wystarczyło na to znacznie, znacznie mniej czasu.

Przeczytaj cały tekst "GTA V - miliard dolarów w trzy dni; rekord Call of Duty: Black Ops II zmiażdżony!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w przypadku CoDa wychodzi że tak naprawdę nie ważne co się sprzedaje ale ważne żeby nakręcić hype. GTAV to bardzo dobra gra ale zdecydowanie nie aż tak dobra. Problem w tym że recenzenci i gracze "wiedzieli" już że jest rewelacyjna zanim w nią zagrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że na jednej kopii gry wydawca zarabia zaledwie 30-40% sugerowanej ceny rynkowej... troszkę to przerażające, jak wiele egzemplarzy musi zniknąć z półek, by koszty stworzenia produktu się zwróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu gta, już od czasów pierwszej części. Rozumiem gra się całkiem okej, ale potem robi się nudna, a powiedziałbym nawet, że w niektórych misjach mocno irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie jak w przypadku CoDa wychodzi że tak naprawdę nie ważne co się sprzedaje ale
> ważne żeby nakręcić hype. GTAV to bardzo dobra gra ale zdecydowanie nie aż tak dobra.
> Problem w tym że recenzenci i gracze "wiedzieli" już że jest rewelacyjna zanim w nią
> zagrali...

+1 tyle, że to bardziej fanboje których seria musi mieć całkiem całkiem sporo skoro tak to nakręcone zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od premiery i jestem zachwycony. Najbardziej opłacalna gra pod względem zawartości jaką można sobie wyobrazić. Do tego posiada rewelacyjną fabułę, świetny klimat i genialne rozwiązania gameplayowe. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to niestabilna płynność rozgrywki i tylko jedno miasto. 9+/10. Zapewne po ewentualnej premierze wersji PC/PS4/X0 moja ocena podniesie się o to pół oczka w górę. Gra niemal idealna, przynajmniej dla miłośnika serii GTA. Wszystko co najlepsze w serii plus dużo, dużo więcej. Już nie mogę się doczekać GTA Online!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz z jakies 4 godziny i jak na razie jest bardzo dobrze :) Nie jestem zawiedziony, ale i tak liczy się co człowiek myśli po miesiącu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 20:10, Mikko91 napisał:

Gram od premiery i jestem zachwycony. Najbardziej opłacalna gra pod względem zawartości
jaką można sobie wyobrazić.


Tutaj można polemizować :D Prawdą jest jednak, że sandboxy zazwyczaj starczają na wiele godzin dobrej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 20:53, Mati-PL1993 napisał:

To ja się boję co będzie się działo kiedy w końcu wyjdzie HL3 :P

Na pewno nie pobije żadnego rekordu. Osobiście ja nie grałem w HL żadnego, moja paczka też i w ogóle prawie wszyscy moi znajomi. Sądzę, że przy takim gta (gdy nie pyta się kogoś czy przeszedł San Andreas''a tylko ile razy) to jak kropelka obok ulewy. Nie, fanboy''em nie jestem, ale bardzo lubię tą serię. Nie widzę żadnej drugiej, która może w tej chwili jej zagrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nie pobije żadnego rekordu. Osobiście ja nie grałem w HL żadnego, moja paczka
> też i w ogóle prawie wszyscy moi znajomi. Sądzę, że przy takim gta (gdy nie pyta się
> kogoś czy przeszedł San Andreas''a tylko ile razy) to jak kropelka obok ulewy. Nie, fanboy''em
> nie jestem, ale bardzo lubię tą serię. Nie widzę żadnej drugiej, która może w tej chwili
> jej zagrozić.
Zagraj koniecznie w HL2. Nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem fenomenu gta, już od czasów pierwszej części. Rozumiem gra się całkiem okej,
> ale potem robi się nudna, a powiedziałbym nawet, że w niektórych misjach mocno irytująca.

A z którą grą tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... pobić może nie pobije, ale na pewno na temat tej gry będzie niezwykle głośno. Mi się wydaje, że będzie to taki sam scenariusz, jaki pojawił się przy okazji premiery Diablo III - fajna gra... ale czegoś zabrakło. W przypadku GTA V oglądam różne gameplaye i gra mi się naprawdę podoba. Może trochę model jazdy może być średni.

Inna sprawa, która już poruszana była nie raz to to... że faktycznie HL 3 może nigdy nie wyjść nawet. Bo to jest naprawdę coś w rodzaju legendy. Takiej nie miał chyba nawet Duke Nukem Forever ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ja się boję co będzie się działo kiedy w końcu wyjdzie HL3 :P

A co ma się dziać? Nic się nie będzie działo. Gra na 7h, o której po pół roku wszyscy zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 21:43, TobiAlex napisał:

A co ma się dziać? Nic się nie będzie działo. Gra na 7h, o której po pół roku wszyscy
zapomną.


Tak jak zapomnieli o HL2? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 21:43, TobiAlex napisał:

A co ma się dziać? Nic się nie będzie działo. Gra na 7h, o której po pół roku wszyscy
zapomną.


Tak jak zapomnieli o HL2? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować