TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2006 o 14:55, Pablo_bel napisał:

> TYHE --> czy twoje szczury są bez ptasiej grypy?? :-]
Ależ podzielę się każdą ilością. W doborowym gronie to dopiero radość. :) całego litra tej
miksturki mogę nie zdzierżyć... pitego samodzielnie. ;x :P


Ja i KrzysztofMarek służymy pomocą :-] Więc jak coś to mów od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2006 o 14:57, Yamamoto napisał:

Ja i KrzysztofMarek służymy pomocą :-] Więc jak coś to mów od razu.

TO zapraszam, już zapraszam. Zaraz się usunie troszkę szkieletów pełzających - to p otych którzy TYHE sprawili "małe" kłopoty - usiłowali sprawić. ;-) Pajęczynkę mozn azagnieść - przyda się do ran odniesionych podczas sesji przy erpegu dłuższej - ale to już tajemnicy KrzysztofMarek udzieli również. Jak i zawartości antałka utoczy... ;-) A te flachy walające się.. przypomnienie żywe libacji Fran - niech zostanie Ona choć tak z nami - skoro swoją ekoplazmą nie może być. :] Przy nas. ;-)
Cóż tu jeszcze do uprzątniecią? znowu obierki ziemniaczne, ale komu one przeszkadzją? Nie nam. :]
Zdrówko Waszmości.. zdrówko Waszmościowie i.. Upiorzyczki.:]
P.s> zamówilem Warhamerka Golda własnie.:] Wiem że ertesiorek, ale demko nawet było atrakcyjne. A tu cena w ramach oferty tygodnia zacna.:] I pod Warhamerka - zdrówko>:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:03, Pablo_bel napisał:

/.../> Cóż tu jeszcze do uprzątniecią? znowu obierki ziemniaczne, ale komu one przeszkadzją? Nie nam. /.../

Jak to nie przeszkadzają!? Ktoś frytki robił!? Fermentację prowadzimy już wyłącznie na ziarnach! No, jeszcze rodzynki, kukurydza, ale ziemniaki? to chyba z ubiegłego roku jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:29, KrzysztofMarek napisał:

Jak to nie przeszkadzają!? Ktoś frytki robił!? Fermentację prowadzimy już wyłącznie na ziarnach!
No, jeszcze rodzynki, kukurydza, ale ziemniaki? to chyba z ubiegłego roku jeszcze...

Cii.. pewnie że to te zeszłoroczne, no nie popisałem się podczas przyjmowania mnie do Lozy. Ale.. niech to już tak zostanie. :x
Może Fran posprząta miotłą"nówką" po powrocie?:x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrówko za twojego Warhamerka. A co tu robi ta pajęczyna na tym fotelu?? Odłożę do apteczki :D
Na ryżu też się trunki robi - sake :D Więc troszke ryżu się przyda :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:37, Yamamoto napisał:

/.../> Na ryżu też się trunki robi - sake :D Więc troszke ryżu się przyda :-]

Ryż, to nie ziarna powiadasz? Z ryżu też robimy, ale nie jest to sake. Raz, że nie bardzo mi sake podchodzi, a dwa, z tego powodu, że mi sake nie podchodzi, oryginalnej technologii nie podłapałem. Robię tak, jak z żyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:43, KrzysztofMarek napisał:

Ryż, to nie ziarna powiadasz? Z ryżu też robimy, ale nie jest to sake. Raz, że nie bardzo mi
sake podchodzi, a dwa, z tego powodu, że mi sake nie podchodzi, oryginalnej technologii nie
podłapałem. Robię tak, jak z żyta...

Ciekawa, japońska technologia destylacji "sakespirytusu". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:37, Yamamoto napisał:

Zdrówko za twojego Warhamerka. A co tu robi ta pajęczyna na tym fotelu??

Odłóż do apteczki, odłóż. .ale tą z kąta. Bo ta na fotelu to dla tych "poobijanych aż do kości" przygodami różnymi -w grach of course. ;-) To ci po 50 próbie przejścia jakiegoś "uciążliwego" fragmentu. :x
Co nie znaczy że i ja nie zasiadam w tym fotelu.:x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę co tu tak pusto!!)[mówię o składziku, piwnicach i loży] A poza tym dzwonię po kontener. (OOOOOps)
KTO TU Założył pułapkę na ludzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w tej ścianie były drzwi do piwniczki. Zanim zamknęła się w niej smoczyca, było tam pełno beczułek i butelek (z zawartością). Smoczyca więcej się nie pojawiła, a drzwi zniknęły... Czary jakieś, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 09:54, minimysz napisał:

Hmm... w tej ścianie były drzwi do piwniczki. Zanim zamknęła się w niej smoczyca, było tam
pełno beczułek i butelek (z zawartością). Smoczyca więcej się nie pojawiła, a drzwi zniknęły...
Czary jakieś, czy co?

A i owszem.:] Mamy odpowiednich "projektantów", i ludzi do wykonania ich zamysłów.:P Pan Władeczek - po małym opeer, widaćwziął sieznowu do pracy. Powrót w wielkim stylu.:x Widocznie znowu "zamknął" kogoś - smoczycę w Przestrzennym trapie.:] I za to go lubimy.. a jak TYHE ponownie wpadnie.:x

Dobrego dnia.;) I umiarkowanej ilości napojów - życia of course. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fableskowanie jakoś mi nie idzie ...
- dostałem szybko - a i owszem (nie to co z TRS2006 - do końca życia będę sobie w brodę pluł, że raz jeden ostatni Poczcie Polskiej zaufałem, ale i CDP nie jest bez winy, ale o tym sza!)
- rozpakowałem - a i owszem (ładna książka, szkoda że papierowa a nie skórzana [he, he skórzana za 75 zł i co jeszcze może pół litra by się chciało, co?])
- zainstalowałem - a i owszem (czemu nie na DVD!!!)
- pograłem - a i owszem (ale w sumie godzinkę ... i jakoś nie mogę się przysiąść - nie wiem po co ja te gry kupuję: stoi prawie nie ruszone AOE3, TRS2006 a teraz to - chyba tylko po to by się "prezentowało" :)

--> KrzysztofMarek
Ale ty masz bajoro pod domem, łał. A ryby już są? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 12:26, GeoT napisał:

dostałem szybko - a i owszem (nie to co z TRS2006 - do końca życia będę sobie w brodę pluł,
że raz jeden ostatni Poczcie Polskiej zaufałem, ale i CDP nie jest bez winy, ale o tym sza!)


Nie pracuję w CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D
Jak to nie ... no dobra żartowałem.

Powiem wam jeszcze, że jak ta gra (Fable) przyszła, to Moja Jedyna zaczęła sobie oglądać poradnik i natrafiła na misję o tym co wy tu poruszaliście, czyli domu uciech i ... wiecie co było dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 12:34, GeoT napisał:

Powiem wam jeszcze, że jak ta gra (Fable) przyszła, to Moja Jedyna zaczęła sobie oglądać poradnik
i natrafiła na misję o tym co wy tu poruszaliście, czyli domu uciech i ... wiecie co było dalej
:)

Powiec ,powiec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 12:34, GeoT napisał:

Powiem wam jeszcze, że jak ta gra (Fable) przyszła, to Moja Jedyna zaczęła sobie oglądać poradnik
i natrafiła na misję o tym co wy tu poruszaliście, czyli domu uciech i ... wiecie co było dalej
:)

Cóż... przypuszczam, ze zostałes brutalnie ekhmm... zniewolony :) Ale nie slarż się - chłopaki nie płaczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:04, Tengu napisał:

Cóż... przypuszczam, ze zostałes brutalnie ekhmm... zniewolony :) Ale nie slarż się - chłopaki
nie płaczą ;)

Zależnie od rodzaju zniewolenia, czasem nawet moga być zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszła wam do głowy taka ewentualność, że dorwała się do gry i nie chce mnie dopuścić do kompa??
Ale ta wersja też jest nieprawdziwa ... chce być obecna przy kompie jak tam dojdę :D

Żartowałem. Nic nie zauważyła. Ale swoją drogą ciekaw jestem co by było jakby naprawdę taką misję zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 12:26, GeoT napisał:

Fableskowanie jakoś mi nie idzie ...

Mi tez nie idzie.. już raz usunąłem profil.. po tych "pirepałkach" z opóznieniem misji - odłożeniem, na potem.-/ Wczoraj zacząłem na nowo... po paru dniach fearowania.:x (całkowita zmiana klimatu - i nawet dobra). :]
>- pograłem - a i owszem (ale w sumie godzinkę ... i jakoś nie mogę się przysiąść - nie wiem po co ja te gry kupuję: stoi prawie nie ruszone....
Oj, znam to doskonale, niektóre nawet nie "sprawdzone" pod względem - czy "działają".:x
I tak sobie myślę.. że na emeryturce będę "popykiwał" ambitnie.:D:D O ile dotrwam - choć to wcale niedaleko:x
A co mi, będe miał mile zajęcie.:)
>Moja Jedyna zaczęła sobie oglądać poradnik i natrafiła na misję o tym co wy tu poruszaliście, czyli domu uciech i ... wiecie co było dalej :)
Powiedz, powiedz... masz już "szlaban" na Fabla i erpegi z "momentami"?:x ;-) to znaczy.. z domami uciech? Bo przecież nie musisz korzystać z nich.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 15:00, Pablo_bel napisał:

I tak sobie myślę.. że na emeryturce będę "popykiwał" ambitnie.:D:D O ile dotrwam - choć to
wcale niedaleko:x

Tak nasze pokolenie będzie niesamowite na emeryturce , gierki net itp. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się