TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2005 o 21:00, Budo napisał:


Eeee to znaczy że wyższe lochy juz sa nasze?/ Dobra chłopaki wtaczamy beczki!! Niech ktoś posprząta te kościotrupy.

Doskonale, Budo, doskonale. To, że następna da sie złapać na atrapę to było pewne, ale że to sama Tyhe będzie, no, tego, to nie przypuszczałem. Teraz szybciutko glify kłaść, zaklęciami obłożyć, żeby nam z loszku nie uciekła. Niech siedzi tam, co poniektórych gości straszyć nam będzie. Teraz jeszcze nie będzie chciała, potem z nudów sama będzie prosiła, żeby mogła kogoś postraszyć...
A my wycieczki będziemy przyprowadzać Do Lochu W Którym Straszy Tyhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2005 o 21:24, KrzysztofMarek napisał:

A my wycieczki będziemy przyprowadzać Do Lochu W Którym Straszy Tyhe.


Oż kurde i znowu kasa!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:40, Budo napisał:


> A my wycieczki będziemy przyprowadzać Do Lochu W Którym Straszy Tyhe.

Oż kurde i znowu kasa!!! :D

Kasa będzie potrzebna bo PiS podatków nam dołoży, przecież muszą Leppera spłacić a ten się byle czym nie zadowoli. Jeden z loszków niech kopalnię udaje, to zwolnienie z podatków na inwestycje dostaniemy, może i dotację z Unii na ratowanie gatunków zagrożonych, w "kopalni" zawsze się jakieś znajda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2005 o 21:51, KrzysztofMarek napisał:

Kasa będzie potrzebna bo PiS podatków nam dołoży, przecież muszą Leppera spłacić a ten się byle czym nie zadowoli. Jeden
z loszków niech kopalnię udaje, to zwolnienie z podatków na inwestycje dostaniemy, może i dotację z Unii na ratowanie gatunków
zagrożonych, w "kopalni" zawsze się jakieś znajda...


Ja wiem ja wiem, możemy sie postarać o uprawnienia zakładu pracy chronionej (przekupi się tego i owego i paiery wystawią, aj ak przyjedzie kontrola to ja wslakuje na wózek i wsio) i jednocześnie parku narodowego, bo my tu mamy ginące gatunki (szowinistki zjadliwe Shovinis poisonis xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 22:08, Budo napisał:

/.../ my tu mamy ginące gatunki (szowinistki zjadliwe Shovinis poisonis xD).


Jakie ginące, toż to pleni się jak pokrzywa w ogródku albo króliki na ogródkach działkowych...Masz pojęcie ile ich na tym sabacie na łysej Górze było? 666 dokładnie, a to tylko reprezentanki najznakomitszych Rodów Demonich. Mogło ich i więcej przybyć, ale do 666 to ze względów proceduralnych ograniczono. Przykład masz najbliższy: toż sama Tyhe, Demon I Kategorii z Indywidualnie Negocjowanym Kontraktem z Premią Specjalną Za Same Przystąpienie Do Akcji w miejscu została. Na nas miała mieć oko.
Ginące, to one były, zaraz po tym, jak słynny "Młot na Czarownice" opublikowany został, ale dostosowały się i nawet rozmnazać się zaczęły. Teraz, to wszędzie ich pełno.Tak, że na park narodowy to dotacji nie będzie, ale na resocjalizację to sporo kasy wyciągniemy. Francuzi nas poprą, bo sami mają kłopoty, a reszta też nieźle wystraszona, to kłopotów większych nie będzie. Jak resocjalizacja przejdzie, to będzie już służba resocjalizacyjna, żadna tam praca, to i z łapaniem dalszych szowinistek do lochu tak spieszyć się nie musimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:02, Budo napisał:

Gdzie stare bywalczynie?? Teraz to faktycznie już fabryka bimbru się zrobiła, nic ze starej loży nie zostało... :(

Budo! Przepadłeś... STARE?! Stałe, chyba.
Oj, będzie ban chyba. Ta zniewaga bana wymaga. I ja wcale nie podpuszczam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 01:55, Executor napisał:

Gdzie ta Pani jest ??
ehehehe ;-)

Pytanie czysto retoryczne zresztą. Wpadła przez ciekawość i zachłannośż, i siedzi teraz w lochu, na Jej cześć nazwanym Lochem W Którym Straszy Tyhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaahaaahaaaa... Tyhe, że Ty sama wpadniesz w naszą "trap", to jest.. wielka radość dla nas. :P Myślelismy że Demonice Pomniejszego Gatunku dadzą się nabrać.. ale żeby Ty?. :P
Żadnych glifów i innych barier ochronnych nie musisz stawiać. Ręczę Ci że nikt z nas z wlasnej i dobrawoli nie zejdzie tam gdzie Ty i nie przekroczy tego "promienistego okręgu".Wiesz, p.Władeczek od Budo, żeby dorównać swym zleceniodawcom czyli nam "zabzdryngolił się w trupka". ;P i uczciwie popracował. Ale jak on to zrobil.. .cóż tego to sam nie wie.
Otóż p. Władeczek ściągnął z najdalszych otchlani Kosmosu Czarną Dziurę, dokonał w niej małych przerobek
(obecnie z zewnątrz mozna "lookać" w głąb tejże Dziury) - szkoda że nie ma pojęcia jek to zrbił - Nobel go ominię z fizyki ale był w takim stanie "permanentnego upojenia" i to nie sukcesem, bo porobilibyśmy tego więcej. A tak to leczy teraz kaca i usiłuje dociec na jakiej częstotliwości on "odbierał" wtedy by móc pracować tak w przyszłości. :P I tu jest ryzyko - grozi mu juz calkowite uzależnienie. :D
A więc wracając do głównego wątku.. teraz każdy zwiedzający i My - Prawowici Właściciele Tego Co Kiedyś Było Lożą Tyhe A Potem Wlasnością Demonic Płci Odmiennej - nie brzemiennej :P - możemy spoglądać sobie na Tyhe uwięzioną w Black Hole na całe eony. Jedyną pociechą tej sytuacji może być Ci fakt że Ty wcale nie odczujesz tego uwięzienia, dla Ciebie to będzie ciągle "ta chwilka" na którą chciałaś tam "wskoczyć".
Ale mam i drugie słowo pocieszenia.. otóż obiecję Ci że 7-go każdego miesiąca będziemy wydawali Wielki Raut na cześć Tyhe Uwięzionej Trwale i Nieświadomej. Wielki bal, z mnóstwem napojów wyskokowych o zawartości okrutnej %, sączonych z czasz(ek) przy świetle świec i księżyców kilku. :P
Miłego... "eonowania w okręgu". ;-) tymi wymiarami to.. nawet Wszystkie Czarty Sprzymieżone Z Szowninistkami i Sukkuby Dręczące Niewinnych Samców nie sąw stanie "pomanipulować". A co gorsza i p. Władeczek...:-/
Zdrówko.. Tyhe Wpadniętej W Pułapkę. :P
Za miesiąc i co miesiąc "Wielki Raut w Loży. Uaaahaaahaaa..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 10:32, Pablo_bel napisał:

Uaahaaahaaaa... /.../
Zdrówko..
Tyhe Wpadniętej W Pułapkę. :P
Za miesiąc i co miesiąc "Wielki Raut w Loży. Uaaahaaahaaa..... ;-)

Co miesiąc Wielki Raut w Loży.... Masz doskonałe pomysły! Ja bym jeszcze dodał co tydzień Raut Pomniejszy, też za Zdrówko Tyhe Wpadniętej W Pułapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 10:41, KrzysztofMarek napisał:

Ja bym jeszcze dodał co tydzień
Raut Pomniejszy, też za Zdrówko Tyhe Wpadniętej W Pułapkę.

A jak najbardziej za .. robimy więc "dwutygodniówki". ;-)
A o Fran... mam najnowsze info. Podobno "podrasowywała" swoją miotłę acetonem - większe przyśpieszenie, mogła "zdzierać" też.. miotłę własnie ;-) - i cofnięto Jej atest na - "Ozone Friendly". No, poza cofniętym atestem zabrali i miotłę samą.
Teraz musi nieboraczka "zdzierać" podeszwy w drodze z Łysej Góry.. a od tego to już odwykła całkiem. Więc trochę czasu Jej "zejdzie" na "dochodzeniu". ;-)
Mam nadzieję że to Ją nauczy że nie wszystko ma być "awangardowe i śmigające". Jak się pokaże to... My pokażemy Jej Tyhe Wpadniętą W Pułapkę. :)
Powinna chyba lada momencik dojść... ups.. tutaj oczywiście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 12:04, Pablo_bel napisał:

> /.../
Powinna chyba lada
momencik dojść... ups.. tutaj oczywiście. :P

Tylko nie mów nic o Czarnej Dziurze, nie uwierzy i sama wpadnie, a jak uwierzy, to nawet przyjść nie będzie chciała...ze strachu, że też wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2005 o 12:11, KrzysztofMarek napisał:

Tylko nie mów nic o Czarnej
Dziurze, nie uwierzy i sama wpadnie, a jak uwierzy, to nawet przyjść nie będzie chciała...ze strachu, że też wpadnie.

Ani słówkiem, nawet żadnej "kretyńskiej miny" nie zrobię.. nie muszę. Mimika stała mi została. ;-):D
No to.. zdrówka TYHE kolejna porcja... mniam .. dobre to "Jej" zdrówko. ;-) A nasz wyrób. :D Siedzi tam nieszczęsna i nie ma pojęcia że jest obserwowana z każdej strony...:x i ponadto zadowolona - jak niby nas "wykpiła" a nie ma pojęcia , bo niby skąd że... wpadła "niewyskokowo" już.
TYHE.. zdrówko. :P ;-)
Odezwij sie to będziemy wiedzieli że choć głos.. moze dobiegać stamtąd, poza "wizją" ale. .to już tajemnica p.Władeczka - nieszczęsny wpadnie w alkoholizm nieuleczalnie. Taką ma ambicję "rozpisania wzorem" tego co zrobił i "capnięcia" Nobla. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 12:18, Pablo_bel napisał:


/.../

Dnia 08.11.2005 o 12:18, Pablo_bel napisał:

TYHE.. zdrówko. :P ;-)

Ja od wczoraj świętuję, zdrówko Tyhe popijajac.
No to jeszcze raz zdrówko Tyhe; a coby sobie nie pomyślała, że nieszczerze pijemy, to i nalepkę do Czarnej Dziury Jej wrzucę, niech wie, że byle czy Jej zdrowia nie pijemy...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sezon przeziębień i grypy, ale ja chorobę mam już za sobą....

wyleczyło mnie... ZDRÓWKO :D

i jeszcze jeden i jeszcze raz...... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 12:53, TYHE napisał:

sezon przeziębień i grypy, ale ja chorobę mam już za sobą....

wyleczyło mnie... ZDRÓWKO :D

i jeszcze jeden i jeszcze
raz...... :))


O proszę jaki dobry humor! Miło może też się napiję...
walgierz-----> po czyjej ty jestes stronie, co??? ;) stare w sensie stare stażem w loży, nie wiekiem. ;];] rozumiemy się chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 12:57, Budo napisał:

walgierz----->
po czyjej ty jestes stronie, co??? ;)

po właściwej :P
>stare w sensie stare stażem w loży, nie wiekiem. ;];] rozumiemy się chyba
tak, winny się tłumaczy.... mamy na Ciebie teczkę, nie wymkniesz sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:03, TYHE napisał:

> walgierz-----> > > po czyjej ty jestes stronie, co??? ;)
po właściwej :P


Nie Ciebie pytałem ;]

Dnia 08.11.2005 o 13:03, TYHE napisał:

tak, winny się tłumaczy.... mamy na Ciebie teczkę, nie wymkniesz sie....


Winny? Winny czego?? A teczka? Mój staż jest krótki i nic na mnie nie macie!! <udaje chojraka>
<szeptem> chłopaki ratujcie kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:03, TYHE napisał:

>
tak, winny się tłumaczy.... mamy na Ciebie teczkę, nie wymkniesz sie....

Wy macie teczki a my Czarną Dziurę. Wrzucimy do Czarnej Dziury i możesz je tam do Końca Świata oglądać i Teczkami straszyć W Lochu W Którym Tyhe Straszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się