TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 21:12, Szalony Max napisał:

Nie za duzo was tam ? ;)
Ja sam radzę sobie doskonale, sprzęt juz dawno sprawdzony i zaprawiony w bojach. Poza tym
nie chwiliłbym się głośno kto za co odpowieda ponieważ zawsze może znaleśc się chetny/a na czyjeś miejsce :P


Chętnych brak zesztą jak będą to się noe stanowiska wymyśli. Poza tym w większym gronie "raźniej" idzie praca

Dnia 02.11.2005 o 21:12, Szalony Max napisał:

Ciekaw jestem
jaka ma wydajność to wasze paliwo :D


Nie wiem, pytaj się KrzysztofMarka, ale kopie jak trza xD

Dnia 02.11.2005 o 21:12, Szalony Max napisał:

A z tym sejfem też bym uważał bo kto wie czyją własnościa on był.


Pewnie niczyj, albo jakiegoś śp szowinisty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:08, Budo napisał:

3. walgierz- konsultant ds. składu

Hmmm, ds. składu, mówisz? No dobra. Już składam na butelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2005 o 21:17, KrzysztofMarek napisał:

> > Dobra, skoro Tyhe robi się zachłanna, to odraczamy budowę awaryjnego wyjścia. Zdaje się, że do
Tyhe nie dotarło, co pan Dorn, robi ze spec służbami. Jak tylko zakończy obsadę najważniejszych stanowiski to wezmą się
za nasze feminazistki, rasistki, czy jak tam jeszcze się same nazywają, szowinistki. A wtedy nie będzie zmiłujcie sie kochani,
ratujcie... Dostaną po trzy miesiace profilaktycznego aresztu, odcięcie od netu i przymusowe oglądanie programu telewizji
polskiej "Kultura". Będą zresztą mogły zamienić telewizję na radio ojca Rydzyka...


Niee trzeba je będzie obronić przed tym. .......Żartowałem!! :D Eee same se dadzą radę jestem pewien, pan Dorn jeszcze się z taką furią nie spotkał w życiu. Wyłysieje i pojedzie sobie w pi.....u. No chyba że się nasze szowinistki oddadza dobrowolnie w ręce władz. To wtedy zostajemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:22, Budo napisał:

/.../same se dadzą radę jestem pewien, pan Dorn jeszcze się z taką furią nie spotkał w
życiu. Wyłysieje i pojedzie sobie w pi.....u. No chyba że się nasze szowinistki oddadza dobrowolnie w ręce władz. To wtedy
zostajemy sami.

He, he, nie doceniasz Dorna. U niego za doradcę robi Polko, ten od Gromu i antyterrorystów, a to chłopaki żonaci, więc w bojach zaprawieni, jeden na jedną to może i rady by nie dali, ale "nec Hercules contra plures" więc się nasze Szowinistki nie obronią.
No, tak czy inaczej zostaniemy chwilowo sami w loży, to spokojnie cykl produkcyjny dobiegnie końca, uruchomi się naprzemiennie drugą linię produkcyjną i zasiedli sie Lożę jakąś łagodniejszą mutacją Szowinistek, żeby weselej było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>Budo Raz zaledwie i to "tylko" dwa dni trwało...hm... i zaraz awans na speca od "pyrków". ;-)
A czacha "samoczłapka i rechotliwa wielce"?.. Może jednak. .choć pomocnik technologa? ;-) Obieranie ziemniaków to też technologia - choć niekoniecznie ta "obróbki skrawaniem", w tym przypadku to może być mylące. :P
>>>>>KrzysztofMarek A byłem przekonany.. no może bardziej miałem nadzieję że "nasze" Panie Szowinistki same ten tunel wykonają..... naprawdę w ich gesti ta akcja - wyjścia "nagłego i pilnego" przed "SpecSłużbami". Ale może lepiej nie... "dopadłyby" nasze zbiory cenne, cenniejsze od Sztandarów pod którymi zajeliśmy to "lokum". ;-) Idee mozna mieć... ale trzeba bardziej "mieć czym ducha bojowego krzepić". ;-)
Idę na wartę.. nie będzie mnie a jakobym tu był. (Mam ze sobą kilka sztuk myszek - latających, usprawnionych by Panie nie mogły dać "dyla" przed nimi. Przed zwykłymi to wskoczą gdziekolwiek i potem mogą "larum" wszczynać przyzywając na dodatek naszej pomocy. Naszej.. na "nasze" myszy..Przed tymi nie "czmychną" nigdzie wyżej.. ani na szafę. :P
Dobrej nocy ... bywalczyniom i bywalcom. Zwyciężonym "Milusińskim" i nam - " okrutnym okupantom". :)
Niechaj Panie śnią sny "wyzwoleńcze", zobaczymy jutro czy mają zadatki na "Kasandy Współczesności". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:56, Pablo_bel napisał:

>>>>>Budo Raz zaledwie i to "tylko" dwa dni trwało...hm... i zaraz awans na speca od "pyrków". ;-)/.../

Tym nie masz się co przejmować, mamy tyle innych, lepszych surowców. Ryż na przykład, bardzo dobrze fermentuje. Kartoflanka to ostateczność. Z rodzynek to prawie Tokaj zrobimy. Żyta nie brakuje nawet pszenicy pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ha ha.. nie przejmuję wcale. ;-) Zawsze to "funkcja" w loży. :P
hm.. Ryż powiadasz.. (dlaczego zaraz o sake pomyślałem?). :P Żytko jest? :D:D Jasio Zawędrował?:D:D
O.. takie coś jak dzika róża. .rośnie sobie ładnie, pieknie "pączkuje" i "owockami strzela" a.. jakie wino przednie z niej. ;-) "Nasze" Szowinistki będą mogły do sauny - łaźni brać jej płatki do kapieli a my.. do baniaczka.. do baniaczka. :D
To cośjak "ja go bukłaczkiem.. a on wilcze doły.....ja go bukłaczkiem.. a on wilcze doły". ;-)
Może daj Paniom ten plan podkopu mimo wszytsko? Spece - prawda ... już zaczynają urzędować. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 22:16, Pablo_bel napisał:

>/.../
hm.. Ryż powiadasz.. (dlaczego zaraz o sake pomyślałem?).

/.../
Wiesz, nie wszystkie wynalazki japońskie przetrwały próbę czasu. Oryginalne sake piłem w Tokio i nawet się nie umywa do naszej chałupniczej produkcji. W tej dziedzinie Japonia jest jakieś 350 - 400 lat za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:25, KHRoN napisał:

> /.../
a "zgoda na abandonware" wydawana jest "globalnie" - jak raz wypuszczą to juz po wszystkim - chyba że jakiś
serwis wyżebra sobie "wyłączność" to co innego... ;] ale w sumie jak tej wyłączności dopilnować? ;]

Znowu pogrzebałem po francuskich stronach z abandonware i znalazłem informację, że udostępnianie Daggerfalla zostało wstrzymane po mailu kogoś tam z Bethesdy. Nadal dostęna jest muzyka i podręcznik. Ale po doświadczeniach z Areną nieszczególnie mnie to dotknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:26, KrzysztofMarek napisał:

po mailu kogoś tam z Bethesdy


tak samo było na The Underdogz... autorzy stronki pomyśleli sobie "że to już stare" a bethesda poprosiła właśnie o usunięcie pliku ;]
... myślałem że jak już powiedziałeś że jest, to myślałem że jest na dobre... ;P

ale niedługo powinno* być... O_o


*) z okazji Oblivionu... może np. na wakacje, albo po premierze... albo co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 22:16, Pablo_bel napisał:

O.. takie coś jak dzika róża. .rośnie sobie ładnie, pieknie "pączkuje" i "owockami
strzela" a.. jakie wino przednie z niej. ;-) "Nasze" Szowinistki będą mogły do sauny - łaźni brać jej płatki do kapieli
a my.. do baniaczka.. do baniaczka. :D


Wrzucaj sobie płatki do baniaczka do woli. I kąp się, tylko zamknij drzwi do łazienki, cobyśmy nie zostały narażone na "widoki" ;P. Szownistki są zainteresowane wyłącznie owocami (to my mamy w Loży monopol na produkcję, przypominam), zaś jeśli chodzi o kąpiele w płatkach - ha ha ha! pozwolisz, ze zaśmieję się gromkim głosem...

BTW: mógłby mi ktoś streścić, co sie działo podczas mojej nieobecnosci? Gdzie wywiało wszystkie prawowite mieszkanki Loży? Za każdym razem, gdy tu zaglądam w odwiedziny - rzadko, przyznaję - w powietrzu wyłącznie opary testosteronu, żadnej żywej damskiej duszyczki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(gggrrryy... czemu nie ma edycji postów???)

I powiedzcie mi, o co - do cholery, coby nie użyć mocniejszego słowa - chodzi z tą sauną??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:56, Epiphany napisał:

w powietrzu wyłącznie opary testosteronu, żadnej żywej damskiej duszyczki..........


Ciiiii ... chodź za mną tylko uważaj na schodki ... to testosteron? Myślałam, że woda po goleniu ... nieważne, przeprowadzamy eksperyment socjologiczny; ponieważ nie mogłyśmy żadna siła skłonić naszych panów do budowy Loży i groziła nam zima przy ogniu na wzór ludów pierwotnych postanowiłyśmy oddać im pole w nadziei, że zamięnia go na pole do popisu no i masz; kominek, sala balowa, malowidła na suficie, nawet jest fortepian i zastanawiam się czy nie zacząć sie uczyć na nim grać ... bo czy to ważne czym sie straszy? ... aha, no i mamy saunę :)
Z teog wszystkiego zapomniałam Cie zburczeć za nieusprawiedliwioną nieobecnośc ... a niech tam, czego się napijesz? Chłopaki urządzili sobie w moim Lochu składzik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:59, Epiphany napisał:

(gggrrryy... czemu nie ma edycji postów???)

I powiedzcie mi, o co - do cholery, coby nie użyć mocniejszego słowa - chodzi
z tą sauną??????????????????????

Szowinistki rozpanoszyły się w Loży nadmiernie to i zajęliśmy Lożę i teraz ona nasza. Szowinistki szyld zmieniają a my nic, remont prowadzimy, modernizujemy, zmiany gołym okiem widać. Sauna też będzie, ale chyba Tyhe zrobiła się zachłanna, chce bilety do sauny sprzedawać. Absolutnie nie do przyjęcia, bo sauna będzie koedukacyjna, sprzedawanie biletów może podpadać pod jakiś paragraf. Ale wszystkie panie są mile widziane, czym chata bogata... Wejdź, rozgość się, przy kominku bańka z samogonem stoi. No i koniecznie zobacz wszystkie części Loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 23:59, Epiphany napisał:

(gggrrryy... czemu nie ma edycji postów???)

I powiedzcie mi, o co - do cholery, coby nie użyć mocniejszego słowa - chodzi
z tą sauną??????????????????????


Na poprzedniej/poprzednich stronach sa projekty nowego wystroju wnętrz mojego autorstwa. Ładne?
Mamy już kominek, i salę bankietową tylko uważaj na obierki bo chyba nikt ich nie posprzątał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:11, Fran napisał:

> w powietrzu wyłącznie opary testosteronu, żadnej żywej damskiej duszyczki..........

Ciiiii ... chodź za mną tylko
uważaj na schodki ... to testosteron? Myślałam, że woda po goleniu ... nieważne, przeprowadzamy eksperyment socjologiczny;


Eksperyment? A więc juz zaczęło się dorabianie teorii do Waszej porażki ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:26, Budo napisał:

Eksperyment? A więc juz zaczęło się dorabianie teorii do Waszej porażki ? ;]


Za taką saune mogę nawet znieść całkiem spokojnie klęskę nawet sporych rozmiarów. ;)
A teraz przepraszam, czas na inaugurację ... koedukacyjna ? ok, to zapraszam wszystkie duchy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:31, Fran napisał:

A teraz przepraszam, czas na inaugurację ... koedukacyjna ? ok, to zapraszam
wszystkie duchy. ;D

Nawiedzona sauna... Toż to szczyt postpostmodernizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:31, Fran napisał:

> /.../ ok, to zapraszam
wszystkie duchy. ;D

Opłatę za duchy uzgodnij z Tyhe, Jeśli chodzi o nas, to gratis mogą a nawet powinny być być duchy płci żeńskiej, nawet umiarkowanie szowinistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofieMarku, czy to Ty projektowałeś tę saunę? Mogę Ci tylko życzyć, by nie skończyło się, jak z jacuzzi Wassermana ;P

Dnia 03.11.2005 o 00:37, KrzysztofMarek napisał:

Opłatę za duchy uzgodnij z Tyhe, Jeśli chodzi o nas, to
gratis mogą a nawet powinny być być duchy płci żeńskiej, nawet umiarkowanie szowinistyczne.


Ciekawa jestem, jak rozpoznajesz płeć ciała astralnego pod prześcieradłem... Masz jakąś specjalną metodę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się