TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2005 o 10:15, Pablo_bel napisał:

/.../
Myslę że to nas już ostrzeże przed zakusami Szowinistek Naszych. :]
Teraz
idę spożyć czarkę.. no może kilka, Napoju Tak Dzielnie Strzeżonego. :)

Nasze zabezpieczenia takiego zamieszania w Obozie Szowinistek Naszych narobiły, że naradę (nazwa właściwa "sabat") na Łysej Górze zwołały, gdzie naradzać się będą.
Informacyje nasze ze źródła pewnego, czego One nawet domyśleć siś nie mogą jakie by ono było.
A my nic- na razie.
Tylko najuprzejmiej Tyhe prosimy, żeby ludu w błąd nie wprowadzała. Jak już do szyldu słówko "z sauną" dodała, to niechże i prawdę napisze, że jest to sauna koedukacyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2005 o 10:53, KrzysztofMarek napisał:

Nasze zabezpieczenia takiego zamieszania w Obozie Szowinistek Naszych
narobiły, że naradę (nazwa właściwa "sabat") na Łysej Górze zwołały

To znaczy że w domostwach nastnie okres porządków i miotły "będą odkurzane" a nie odkurzały... eh.. ale z "tą" płcia - nawet w niematerialnej wersji to .. tylk o"zamieszanie". ;-)

Dnia 04.11.2005 o 10:53, KrzysztofMarek napisał:

Informacyje nasze ze źródła
pewnego, czego One nawet domyśleć siś nie mogą jakie by ono było.

Ani mi w głowie nawet pytanie o to. jeszczeby Specsłużby "Naszych" Szowinistek gotowe "saksować" naszą "wtykę" w ich szeregu. :P
A teraz.. kolejna porcja Ambrozji...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Fran.. no wiesz co?...Twoje wszystkie wypowiedzi w "tej" loży powinny mieć statusik przy Twym nicku - "relikt". ;-) No taka Jedyna już tu "bywasz" i jesteś. :)
Wybacz że tak się Ciebie czepiam ale... kupiłem wlaśnie od handlarza "Ponad - Czaso -przestrzennego" na straganie najnowszy model przyssawek z anty-matrii. :P No i je testuję, "to se sie czepiam".:P ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cisza panuje... sam nie bedę tak straszył. :-/
I niech ktoś dziś trzyma wartę.. bo mnie nie bedzie nocą. A jutro, może na momencik w ciągu dnia...
Loszek pusty.... dziwnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:51, Pablo_bel napisał:

Ale tu cisza panuje... sam nie bedę tak straszył. :-/
I niech ktoś dziś trzyma wartę.. bo mnie nie bedzie nocą. A jutro,
może na momencik w ciągu dnia...
Loszek pusty.... dziwnie tak.

To i robotników nie ma? Pewnie pan Władek wpadł do beczki z zacierem i wyjść nie chce. Trzeba Budo poszukać i przypomnieć o obowiązkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 18:51, Pablo_bel napisał:

Ale tu cisza panuje... sam nie bedę tak straszył. :-/
I niech ktoś dziś trzyma wartę.. bo mnie nie bedzie nocą. A jutro,
może na momencik w ciągu dnia...
Loszek pusty.... dziwnie tak.


Nie wiem jak inni, ale ja zajęty jestem. Lożą się zajmuje. Ktoś w końcu musi tu zrobić porządek i wnętrza zaprojektować. Co powiecie na dwa lwy pilnujące kominka i ziejące ogniem? I to w głównym pomieszczeniu. A i małym ogródkiem się zająłem. Teraz czas zająć się troche lochami, aby Fran miała gdzie straszyć. ;]
Pierwsze efekty wkrótce zostaną wam objawione, mam nadzieje, że się wam spodoba. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 23:09, KrzysztofMarek napisał:

> Budo, weź i pogoń pana Władka, niech się wygrzebie z tej beczki z zacierem i weźmie do robory. Szowinistki mają zlot
na Łysej Górze, to trzeba czas wykorzystac, Pablo_bel już Ci powie co tam trzeba przerobić, weź przeczytaj Jego posty i
do roboty! Panu Władkowi przydziel też ze dwie kwarty dodatkowego napędu, bo pewnie inaczej z tej beczki z zacierem nie
wyjdzie...


Ehh, wybaczcie moją nieobecność, pan Władek już dostał opieprz. Zaraz nadrobię zaległości isam się wezmę do roboty, tylko schowam porcję Władzia tak żeby była bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 23:05, Daimon_Frey napisał:

Co powiecie na dwa lwy pilnujące kominka i ziejące ogniem? I to w głównym pomieszczeniu.

A czego mają te lwy pilnować przy kominku? To już lepiej na straży piwniczki je postawić...
Tyle, że nasze panie, to się byle lwów ziejących byle ogniem nie przestraszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:40, walgierz napisał:

To już lepiej na straży piwniczki je postawić...


Na piwniczkę też lwów starczy, przy piwniczce moge ustawić nawet smoka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 00:40, walgierz napisał:

> Co powiecie na dwa lwy pilnujące kominka i ziejące ogniem? I to w głównym pomieszczeniu.
A czego mają te lwy pilnować
przy kominku? To już lepiej na straży piwniczki je postawić...
Tyle, że nasze panie, to się byle lwów ziejących byle ogniem
nie przestraszą...

Lwy ziejące ogniem też mogą sie przydać. Naszym Szowinistkom to nie zaszkodzi, bo One nie takim ogniem zieją, ale jak się ktoś obcy trafi, co to własności cudzej nie uszanuje i co najszlachetniejsze trunki powypijać chciałby, to lwy będa jak znalazł. No i gdybyśmy te psy gończe pana od syfilisa opóźnić chcieli, co by naszym Szowinistkom choć odrobinę czasu na zorganizowaną ewakuację zostawić, to też przydatne będa. A przypominam, że współczesna doktryna wojenna dopuszcza mozliwość wygrania bitwy przez szybką ewakuację właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, no mogą być i lwy, pewnie...ale może niech już pilnują tej piwniczki jednak? Po co "Lwy plujące ogniem" mają pilnować... ognia? ;-)
A "naszych" Upiorniczek.. nadal brak. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:40, Pablo_bel napisał:

/.../
A "naszych" Upiorniczek.. nadal brak. :-/

Dalej radzą na tym sabacie. Na razie chcą wziąść na przetrzymanie, uważają, że nam się znudzi, jak będą nas ignorowały. Do bieżącego nadzoru wyznaczyły Tyhe, to z racji Jej stanowiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:40, Pablo_bel napisał:

Kurczę, no mogą być i lwy, pewnie...ale może niech już pilnują tej piwniczki jednak? Po co "Lwy plujące ogniem" mają pilnować...
ognia? ;-)


Otóż wyjaśniam. Wchodzi ktoś do Loży i trafia od razu do głównej komnaty z kominkiem, więc stojąc w pierwszej komnacie, do jakiej trafia każdy nowicjusz, te wyjątkowe lwy pilnują jednocześnie całej loży. No i dalszego wstępu do kolejnych komnat, prywatnych, piwniczki, ogródka i lochów. Przynajmniej do póki nowicjusz nie zostanie przetestowany na lojalność, aby wiadomo było, że nie będzie podkradać nam naszych zapasów ;]

Dnia 05.11.2005 o 20:40, Pablo_bel napisał:

A "naszych" Upiorniczek.. nadal brak. :-/


Bo remont przeprowadzam, a panie zazwyczaj nie lubią unoszącego się wszędzie pyłu. ;)

Obiecałem pokazać pierwsze efekty, więc prosze, komnata główna z kominkiem i ogródek. Piwniczka w trakcie modernizacji, wstęp wzbroniony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 23:55, Daimon_Frey napisał:

Obiecałem pokazać pierwsze efekty, więc prosze, komnata główna z kominkiem i ogródek. Piwniczka w trakcie modernizacji, wstęp wzbroniony ;]

Ogródek przyjemny, nie powiem. Ale brakuje mi lipy, bo jak wiadomo, to w jej cieniu najlepiej smakuje miód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:58, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> A "naszych" Upiorniczek.. nadal brak. :-/
Dalej radzą na tym sabacie.

Oj radzą, radzą... może nawet i nowe modele mioteł testują? Podobno "cicho - bieżna" majądostać. To taka tajna współpraca z MSW. ;-)

Dnia 05.11.2005 o 20:58, KrzysztofMarek napisał:

Do bieżącego nadzoru wyznaczyły Tyhe, to z racji Jej stanowiska...

Tak ale Jej już nawet nie chce się wpadać tu - zaznaczam, tu do loży :P - i nawet paluszkiem pogrozić.
Ot, choćby tak tylko pro forma, dla zasady. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2005 o 23:55, Daimon_Frey napisał:

Wchodzi ktoś do Loży i trafia od razu do głównej komnaty z kominkiem, więc
stojąc w pierwszej komnacie, do jakiej trafia każdy nowicjusz, te wyjątkowe lwy pilnują jednocześnie całej loży. No i dalszego
wstępu do kolejnych komnat, prywatnych, piwniczki, ogródka i lochów. Przynajmniej do póki nowicjusz nie zostanie przetestowany
na lojalność, aby wiadomo było, że nie będzie podkradać nam naszych zapasów ;]

A to zdadzam sięw pełni. :] Trafne uzasadnienie i popieram.
A to próbki moich "eksperymentów" z zakrzywianiem wymiarów. Piwniczka jaka jest - każdy z nas - bywalców, wie. Ale postanowiłem "dodać" trochęzakamarków z wodą bo.. jak wiadmo upiorniczki to nie strzygi i... "nasze" Panie "boją się wody jak ognia". ;-) To poplątanie przestrzenne powino też "ostudzić" Ich zakusy. :]
teraz to juz.. ani na momencik nie "połapią" się w "Podziemiach Strasznie Zimnych i Groźnych że Aż Strach Ogarnia Nawet Dniem Demonice ". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 09:43, Pablo_bel napisał:

> > /.../
Oj radzą, radzą...
może nawet i nowe modele mioteł testują? Podobno "cicho - bieżna" majądostać. To taka tajna współpraca z MSW. ;-)

Współpraca z MSW upadła. Miotły, które proponowali, okazały się modelem dawno przestarzałym, ze złomowiska mioteł z XVI wieku. Tam, w MSW myśleli, że to rewelacja.
Niezależnie od tego nie dowierzają temu, tam, od syfilisa. Ziobro też im się nie podoba, zwłaszcza, że to on będzie koordynatorem od polowań na czarownice.
A z tymi cichobieżnymi miotłami to prawda. Fran ma taką od dawna, to był prototypowy model, teraz wszystkie mają takie dostać. A Fran pewnie dostanie jakiś jeszcze nowszy model do testowania, ale dane techniczno/taktyczne trzymane są w ścisłej tajemnicy. Wiem jednak co nieco. Mają to być modele bojowe z miotaczem jadu i tarczą przeciwsłoneczną, żeby mogły operować w dzień. O tą tarczę wszystko się rozbija, muszą najpierw przekonstruować napęd, a to sprawa trudna, od 2900 lat zaniechano dalszych prac nad napędem; wznowiono je ostatnio i jedyne, co się udało, to nieco go wyciszyć, ale za cenę spadku mocy. Będzięmy śledzili tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 09:43, Pablo_bel napisał:

Ot, choćby tak tylko pro forma, dla zasady. ;-)


Pro-Forma Astralna powiadasz??? Ta to ma gadane, tylko nie wiem czy tu zagląda, bo sam jestem nie za często :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 19:56, Comatus napisał:


Pro-Forma Astralna powiadasz??? Ta to ma gadane, tylko nie wiem
czy tu zagląda, bo sam jestem nie za często :/

Zagląda, zagląda, chociaż parę dni Jej nie było. Aktualnie z całą resztą na sabacie na Łysej Górze obraduje ale koniec obrad niedaleko, już Jej wygladamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się