TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2005 o 23:45, TYHE napisał:

panie walgierzu, toć sam pan tę propozycję poddał....

Poddałem i czekam na decyzję :D

Dnia 08.11.2005 o 23:45, TYHE napisał:

klamka jeszcze nie zapadła, słucham w napięciu :)

To właśnie ja czekam na propozycję. Musi być kusząca, bo ja mam silnie rozwiniętą męską solidarność ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:53, walgierz napisał:

To właśnie ja czekam na propozycję. Musi być kusząca, bo ja mam silnie rozwiniętą męską solidarność
;P


co kto ma silnego i rozwiniętego, to już się pokazało ;D

skoro tak łatwo oddajesz inicjatywę kobietom, to ja się muszę naradzić z Fran.... to nasz wspólny interes do ubicia ;D
a poza tym baby musza wszystko obgadać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:53, walgierz napisał:

> panie walgierzu,


Coś mi się wydaje, że na lodzie waść zostaniesz. "... to nasz współny interes..." ciekawe, o kim tak Szowiniski mówia "...do ubicia" i co z nim zrobić zamierzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:12, TYHE napisał:

A ja czekam, jakie
korzyści za zmianę strony zaproponują mi Szowinistki...

Dnia 08.11.2005 o 23:12, TYHE napisał:

> PPP;
rozwiń swoją wypowiedź, bo cała wiedza ludzkości nie daje rady: http://pl.wikipedia.org/wiki/PPP


Panie Proszą Przodem ;)

Ja jednak tradycyjnie pójde na końcu - bezpieczniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 00:07, KrzysztofMarek napisał:

Coś mi się wydaje, że na lodzie waść zostaniesz. "... to nasz współny interes..."

To mnie nie przeraża :P

Dnia 09.11.2005 o 00:07, KrzysztofMarek napisał:

ciekawe, o kim tak Szowiniski mówia "...do ubicia" i co z nim zrobić zamierzaja?

A to już lekko niepokoi...
Muszę to przemyśleć. Zastanawiam się ile nieprzespanych nocy miał Talleyrand. Jak widać dzisiejsze rozmowy wzbogaciły mnie jako historyka o cenne refleksje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu "przetargi przynależnościowe". ;-) Pięknie... jak widać "nasze" Szowinistki "sieją ferment" w dotąd zwartych "naszych" szeregach. :P Niedobrze się dzieje.
Szybko p. Władeczka nalezy "uruchomić" by i temu jakoś zaradził. ;-) Powinien dać sobie radę po.. spozyciu "określonej" ilości wiadomego specyfiku. :D
Zakusom Tyhe Wpadniętej i Fran Podstępnej - Nasze Stanowcze NIE. Damy odpór. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ty walgierz wpadam i co widzę? Sprzedawczyk, nie musze Ci chyba mówić jak ich ocenia historia ;] Uważaj bo jak na moje, to wieczyste pochłonięcie duszy w zamian za "sojusz" z szowinistkami i cenzurę postów to chyba mało. No tego to się po Tobie nie spodziewałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 00:11, walgierz napisał:

A to już lekko niepokoi...


Ponieważ nic takiego jak męska intuicja nie istnieje to musi byc zdrowy instynkt samozachowawczy ... ;))

Dnia 09.11.2005 o 00:11, walgierz napisał:

Zastanawiam się ile nieprzespanych nocy miał Talleyrand. /.../


To był bardzo pragmatyczny człowiek, jestem pewna , że zadbał i o materac i o odpowiednią jakość wypełnienia pierzyny, że o jedwabnym pokryciu nie wspomnę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 11:47, Pablo_bel napisał:

Widzę tu "przetargi przynależnościowe". ;-)


Tylko nie zaczynajmy od nowa dyskusji "czyja to Loża" , prosze. :)
Hmm, robie sie coraz bardziej podejrzliwa ... czy imć Walgierz nie jest przypadkiem V kolumną? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:41, Fran napisał:

>
Ponieważ nic takiego jak męska intuicja nie istnieje /.../


Eee tam. Istnieje, co prawda nie wszyscy ją mają, a i ci, co mają to się nie chwalą, bo i po co...

Dnia 09.11.2005 o 14:41, Fran napisał:

To był bardzo pragmatyczny człowiek, jestem
pewna , że zadbał i o materac i o odpowiednią jakość wypełnienia pierzyny, że o jedwabnym pokryciu nie wspomnę ... ;)

Ba, koszule też jedwabne nosił i fortunkę niezgorszą uskładał. I to jego prosili, a nie on się wpraszał...on tylko usilnym prośbom, odpowiednimi argumentami popartymi, ulegał. Nawet majtki jedwabne nosił (Napoleon wymyślając mu powiedział : "jest pan gównem w jedwabnych majtkach" - to historyczny cytat!). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:49, Fran napisał:

Hmm, robie sie coraz bardziej podejrzliwa ... czy imć Walgierz nie jest przypadkiem V kolumną? ;>

I "Poskubana Na Sabacie" ;-) rozgryzłas nas Fran. On sam "do nadal" jest nie uświadomioną V kolumną. :P
Powiedz nio.. prosze cóż tam było? I co z miotłą? :] /Bardzo ładny i "uwodzicielski" uśmiech./ :] Może i większą porcję naleweczki dostaniesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:49, Fran napisał:

>
Tylko nie zaczynajmy od nowa dyskusji "czyja to Loża" , prosze. :)

No nie, znowu zaczynasz... Tu już nie ma dyskusji, to jest nasza Loża. A, że szyldu nie chce się nam zmienić to zupełnie inna sprawa. No, nie chce sie nam i już...

Dnia 09.11.2005 o 14:49, Fran napisał:


Hmm, robie sie coraz bardziej podejrzliwa ... czy imć Walgierz nie jest przypadkiem V kolumną? ;>

Tak, na piesku się nacięłaś to i podejrzliwa się robisz? Za późno, za późno... Chociaż w tych podejrzeniach jest zdrowe jądro, walgierz jeszcze do końca sobie tego sam nie uświadomił, ale tak, jest V kolumną. Albo dopiero będzie, zależy jak na to patrzeć...
Tak, a może jakiejś nalewki? Popatrz, jaki wybór, gości chętnie częstujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:53, TYHE napisał:

tak! tabliczki "Teren prywatny Tyhe! Nie wchodzić!"


Juz się poprawiłem, co prawda postawiłem inną tabliczkę, aby i wilk był syty i owca cała. I nie bij mnie jeszcze, to nie wszystko... :)

Dnia 07.11.2005 o 20:53, TYHE napisał:

to są moje nowe Niższe Lochy! moje, moje, moje!
a teraz sio!


A więc urządziłem ci w lochach specjalną komnatę. Dla ciebie i koleżanek z Fran na czele. Teraz już nie będziecie musiały na sabaty wyjeżdżać a odbywać je tutaj na miejscu. No chyba, że wam się nie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:14, Daimon_Frey napisał:

> tak! tabliczki "Teren prywatny Tyhe! Nie wchodzić!"

Juz się poprawiłem, co prawda postawiłem inną tabliczkę, aby
i wilk był syty i owca cała. I nie bij mnie jeszcze, to nie wszystko... :)

> to są moje nowe Niższe Lochy! moje, moje,
moje!
> a teraz sio!

A więc urządziłem ci w lochach specjalną komnatę. Dla ciebie i koleżanek z Fran na czele. Teraz
już nie będziecie musiały na sabaty wyjeżdżać a odbywać je tutaj na miejscu. No chyba, że wam się nie spodoba...


Te lochy to chyba z qwaka wziąles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:14, Daimon_Frey napisał:

> /.../tak! tabliczki "Teren prywatny Tyhe! Nie wchodzić!"
/.../
A więc urządziłem ci w lochach specjalną komnatę. Dla ciebie i koleżanek z Fran na czele./.../

Masz talent, chłopie, niewątpliwie duży talent. Samej Tyhe dogodziłeś , to nie byle jakie osiągnięcie. A i pracy nie poskąpiłeś, dopracowane to wszystko, co Im żałować. Mogą mieć jakiś ładny kącik w naszej Loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przeróbki "na całego". ;-) I bardzo dobrze - dostatecznie. :P:D:D
TYHE jednak może przemawiać z Black Hole. To kolejna modyfikacja p. Władeczka.. jak on to robi swoją drogą? :P
Dobrej nocy "Wpadniętym" i "Wpadanym". :) Znaczy zaglądającym tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:19, TYHE napisał:

o jakie śliczne ^_^

nie wyjdę! :D może jestem Wpadnięta, ale z wpadki zadowolona ;]


Wkońcu udało mi się Ciebie zadowolić, chociaż na chwile. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie to przyjemne uczucie ;]
Taki szary człowieczek jak ja zostaje doceniony przez takiego kogoś jak Ty ;p
Dodam tylko, że na żywo wygląda to znacznie lepiej. Te płonące pochodnie, słupki wychodzące z urn, o wznoszących się pentagramach nie wspominając. Tak wiem, jestem skromny ;>

PS. To jeszcze nie wszystko co zaplanowałem, niestety to troche potrwa. To pomieszczenie dla Ciebie zajęło mi ponad 6 godz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:35, Ponury rzniwiaż napisał:

Te lochy to chyba z qwaka wziąles


Co? jakiego qwaka? Przecież to Loża, sam własnoręcznie zmodernizowałem, aby nasze kochane Szowinistki zadowolić ;>
A tak na serio, to nie qwak i jak już wspomniałem moje dzieło. A co to jest? Zgaduj zgadula w czyjej ręce złota kula. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 20:14, KrzysztofMarek napisał:

Masz talent, chłopie, niewątpliwie duży talent.


Ach dziękuję, dziękuję... te słowa są muzyką dla moich uszu ;>

>Samej Tyhe dogodziłeś , to nie byle jakie osiągnięcie. A i pracy nie poskąpiłeś,

No widzisz. Dowód na to że praca się opłaca :)
Teraz licze na jakieś specjalne przywileje ;P

Dnia 09.11.2005 o 20:14, KrzysztofMarek napisał:

dopracowane to wszystko, co Im żałować. Mogą mieć jakiś ładny kącik w naszej Loży.


A wiesz po co ten kącik? Bo widzisz, jak Tyhe, Fran i reszta idą na ten swój sabat, czy inne obrady Szowinistek, nie mamy pojęcia co One tam robią i co knują. A tutaj na miejscu można podsłuchiwać, obserwować. ;]
Specjalnie umieściłem tam ukryte przejście, co prawda na razie się jeszcze nie otwiera, jednak to tylko niewielka przeszkoda. Ale ciiiiii, żeby się nie dowiedziały. W każdym razie należy pamiętać, aby wrogów mieć blisko siebie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się