TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 15:26, lurynowicz napisał:

Będą będą... Zapomniałem tylko dodać, że w tylko mnie proszono o robienie zdjęć z podwiązkami.

No i o to chodzi ;D

Dnia 21.01.2007 o 15:26, lurynowicz napisał:

Odsyłam do relacji: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4234&pid=124 Nie będę postów dublował
:P

Ale tam nie ma zdjęć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:05, GeoT napisał:

Jakby ktoś jeszcze klucz chciał to pukać do mnie ... :)

lurynowicz chyba chciałby kod :)

KrzysztofMarek
To ja sobie poczekam. Byle nie za długo, bo zacznę marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:05, GeoT napisał:

Jakby ktoś jeszcze klucz chciał to pukać do mnie ... :)


Grzecznie zapukałem, poprosiłem, no i w końcu ktoś mnie wysłuchał :)
Że wysłuchał to nic takiego nadzwyczajnego, ale jeszcze miał w zapasie kod.
Dzięki bardzo za podłączenie do gramsajtów.
Piwko czy soczek w rewanżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:39, DemonCleaner napisał:

Grzecznie zapukałem, poprosiłem, no i w końcu ktoś mnie wysłuchał :)

Tak grzecznie zapukałeś, że aż w loży wszystkich obudziłeś ;) A trzabyło od razu mówić, że chcesz by ktoś ciebie wysłuchał :>

Dnia 21.01.2007 o 17:39, DemonCleaner napisał:

Piwko czy soczek w rewanżu?

Uuuu.... Nie wiem czy to wystarczy GeoT lubi całe beczułki napoju KM i to nie byle jakiego a ponad 2 letniego a tego jest już mało na świecie ;) 1 roczne i tego rocznych powinno być mnustwo ale tych starszych to kiepskawo ... Ale może ci się udać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 18:27, Konrades napisał:

Uuuu.... Nie wiem czy to wystarczy GeoT lubi całe beczułki napoju KM i to nie byle jakiego
a ponad 2 letniego a tego jest już mało na świecie ;) 1 roczne i tego rocznych powinno być
mnustwo ale tych starszych to kiepskawo ... Ale może ci się udać :>


soczek lub piwko to tylko taki mały rewanż
coś większego to już prawdziwa bibka :)
a jak u KM się nie znajdzie, to może coś zostało z tego co z Wodzem robiliśmy w lecie (znaczy się żuberki pasaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 18:44, DemonCleaner napisał:

to może coś zostało z tego co z Wodzem robiliśmy w lecie (znaczy się żuberki pasaliśmy :)

A Żuberki a to co innego ;) Ostatnio nawet Wódz pozwolił na wypożyczenie do reklamy jednego ze stadka :> Czyli macie zapas Żubra i Żubrówki to powinno wystarczyć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niebieską kuleczkę, mam niebieską kuleczkę ... :)

Dzięki Geo ... Całkiem fajne to jest ... Takie mega wizytówki+. Nie umiem co prawda znajomych dodać, ale sądzę że jest to kwestia do opanowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:49, buras napisał:

dodać, ale sądzę że jest to kwestia do opanowania ...

Na głównej stronie gramsajtu naciskasz na znajdź osobę i tam dodajesz ;) Poczekaj sekundke ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje okrągłego wyniku ... :D Ale nie to jest celem mojego postu ... tylko pytanie, takie z ciekawości ... Jaką miałeś najdłuższą przerwę w "forumowaniu" ? Taki wynik wymaga sporej liczby obecności ... albo około 20 postów dziennie ...
Gdyby nie gramsajt, to bym nawet dokładnej liczby nie znał ... a tak przypadkiem zobaczyłem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to patent zaczaili :) Nie wpadł bym na to za szybko ... dzięki za odpowiedź :)
Lożowy syn marnotrawny, wisi Ci antałek boskiego płynu, wyrobu KM ... :D
Jak by znów nmie nie było, moja urocza subkubka wpuści Cię do tajnego pokoiku ... Ale uważaj, masz skręcić w lewo ... na prawo jest Kącik TYHE... No chyba że chcesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:57, buras napisał:

/.../ Jaką miałeś najdłuższą przerwę w "forumowaniu" ? /.../

To było bodaj 6 albo 7 dni, ale nie pamiętam dokładnie. Same nieszczęścia wtedy miałem, płyta główna padła, potem poszedł dysk twardy. Wiesz, najgorzej z tą płytą główną. Zanim znalazłem taką, co pasowała do reszty parę dni przeszło. Ale skończyło się szczęśliwie, nawet Windows zaakceptował nową płytę. Może dlatego, że była tej samej firmy, miałem tą samą kartę sieciową i jestem zarejestrowanym właścicielem tego Windowsa. Właściwie, to lubimy narzekać na te wymogi rejestracyjne, aktywacje, ale, oprócz wspomnianego wyżej WindowsaXP, na przykład Symantec przedłużył mi o 30 dni ważność Norton SystemWorks, żebym zdążył wykupić przedłużenie licencji.
A średnią postów mam właśnie około 20 dziennie, nieźle spamuję ;D Jestem w ścisłej czołówce ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle ... Kiedyś (fajne mi kiedyś ... tak do mniej więcej 9 miesięcy gram.pl), też bywałem codziennie, potem zaczęły się komplikować niektóre sprawy w realu i przepadałem na nawet miesiąc czasu ... A jak zaglądałem wyrywkowo to i tak nie miałem nic do napisania, bo nie wiedziałem co się aktualnie dzieje ... zupełnie jak na starym forum ...
Na dogonienie nie mam szans :D ... Przynajmniej na razie ... choć najbliższy miesiąc zapowiada się spokojnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:06, buras napisał:

masz skręcić w lewo ... na prawo jest Kącik TYHE... No chyba że chcesz ...

W sumie w końcu można byłoby ją spotkać ;) Próbowałem kilka razy pare miesięcy temu ale się nie udało ;/ trudno ją spotkać - podobno tylko nieliczni mogą z nią rozmawiać no chyba, że chce się przymierzyć kłódeczke albo bana to wtedy szanse szybko rosną ;)
KM Też bodajże rok temu spaliła mi się płyta - poszedł dysk i procesor. A na dodatek wszystko 15 dni przed końcem gwarancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A na dodatek wszystko 15 dni przed końcem gwarancji ;)
Na szczęście ... takie zbiegi okoliczności bywają wręcz błogosławione, jak już coś się musi stać ...
Ja na razie, nie musiałem osobiście przebywać takiego horroru ... umarł bym, jak by się coś mojej kruszynce stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:42, Konrades napisał:

na prawo jest Kącik TYHE... No chyba że chcesz ...
W sumie w końcu można byłoby ją spotkać ;) Próbowałem kilka razy pare miesięcy temu ale się
nie udało

No właśnie, też próbuję ją znaleźc, jakbyście ją spotkali to moglibyście poprosic by wpadła na temat i się wypowiedziała? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5521&u=3721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:38, buras napisał:

No nieźle ... Kiedyś (fajne mi kiedyś ... tak do mniej więcej 9 miesięcy gram.pl), też bywałem
codziennie, potem zaczęły się komplikować niektóre sprawy /.../


Hihi, a weź mnie. Teraz biję rekordy aktywności, ale ostatnimi czasy zdarzało mi się wpadać raz na miesiąc ...
10 tys postów? Własny tytuł? Jaaasne ... może w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoTku masz może jakiś zbędny klucz dla lurynowiczka? Jeśli tak to będę zobowiązany. ;)

spider88 -->
zdjęcia będą, będą!!! Po prostu dzisiaj wracam do siebie i jutro biorę foty od ludzi.
minimysz --> "lurynowicz chyba chciałby kod :)" Jak miło że o mnie pamiętasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 23:06, GeoT napisał:

10 tys postów? Własny tytuł? Jaaasne ... może w przyszłym roku :)

No ... optymistyczne to nie jest :) U mnie to ze dwa co najmniej zajmnie ... Ale tak zupełnie szczerze, jak na początku strasznie mnie kręciło awansowanie, to od uzyskania delegatury, jakoś przestało ... no nie, miło by było mieć własny tytuł i być na szczycie piramidki, lub blisko niego, ale teraz jestem na forum w zasadzie ... moze to głupio zabrzmi, dla forumowiczów. Rozmowa, z niektórymi z Was jest dla mnie naprawdę fajną sprawą ... Można się pośmiać i powymyślać niestworzone rzeczy, pozachowywać jak małolat (sorki wszystkich małolatów na forum), który nie ma prawie żadnych zmartwień. No a już zupełnie fajnie jest wirtualnie poimprezować i podemonizować troszkę Panią Naszą O Myślach Czarnych ... :P
Dla mnie forum to taka Wirtualna Piaskownica, w której mogę się pobawić z kumplami ... I nawet jak nic nie piszę, bo wdeptuję na pięć minut, to dosyć często czytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 23:23, lurynowicz napisał:

Jak miło że o mnie pamiętasz :)

Jasne, że pamiętam. Staram się wyśledzić wszystkich "bezkodowych" znajomych - zrobię listę (nawet krótką) i zacznę "molestować" Sol (co pewnie skończy się odebraniem mi sajta, ale co tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się