TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 09:42, Budo napisał:


Też to zauważyłem, o 23 następuje znaczny spadek aktywności /.../

O 23 coś dzieje się z forum, albo posty się nie dodają, albo strony nie chcą wyświetlać... po 20-30 minutach wszystko wraca do normy. Ale jak ktoś zniechęci się o 23 to potem raczej na forum nie wraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2006 o 09:48, KrzysztofMarek napisał:

O 23 coś dzieje się z forum, albo posty się nie dodają, albo strony nie chcą wyświetlać...
po 20-30 minutach wszystko wraca do normy. Ale jak ktoś zniechęci się o 23 to potem raczej
na forum nie wraca ;)


Nie wiem, u mnie wszyściuteńko działa. Jak graliśmy w Fm ostatnio to Devilfish przeżył kryzys z tego powodu, bo był MG i nie mógł wchodzić na forum w ogóle :)
Ostatnio w FM w ogóle same kryzysy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:02, Budo napisał:

/.../
Nie wiem, u mnie wszyściuteńko działa. /.../

U mnie regularnie o 23 zaczyna się z forum coś dziać. Nie jest to sprawa Internetu, bo wszystkie inne servisy działają bez przeszkód, tylko Forum nawala. Nie wiem, czym jest to wywołane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:12, KrzysztofMarek napisał:

U mnie regularnie o 23 zaczyna się z forum coś dziać.

u mnie tez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:02, Budo napisał:

Nie wiem, u mnie wszyściuteńko działa. Jak graliśmy w Fm ostatnio to Devilfish przeżył kryzys
z tego powodu, bo był MG i nie mógł wchodzić na forum w ogóle :)
Ostatnio w FM w ogóle same kryzysy ;]


A u mnie z przerwami jest dobrze. Czasami zastój na 20-30 minut. Może adminy jakąś rewolucję szykują??

Ps. pytanie w temacie FM: jaka tam teraz sytuacja? Bo widzę, że są nabory. Czy nowi mają jakieś szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 11:25, GeoT napisał:

Ps. pytanie w temacie FM: jaka tam teraz sytuacja? Bo widzę, że są nabory. Czy nowi mają jakieś
szanse?


Jasne, ze mają. Mamy dopiero coś koło 9 osób, więc nabór bedzie pewnie trwał aż do niedzieli. Co do forum, to po 23 zawsze się kaszani - za dużo osób wchodzi wtedy żeby wyniki FM zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję <kłania się>
Robiłam wg schematu z jakiejś francuskiej gazetki - na Zachodzie mają fajne pomysły w tym zakresie: szydełkowe wazoniki, filiżanki, domki, serwetki imitujące jezioro z łabędziami lub nenufarami.... Szkoda, że w Polsce takich gazetek nie wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:46, minimysz napisał:

Zupełnie zapomniałam się pochwalić stateczkiem, który dałam mężowi na walentynki


Świetny. Prawdziwy statek miłości :)
A co polskich gazetek - mamy Na żywo, Twój styl, Elle t coś jeszcze i to badziew jak widać. Może lepiej popróbować szczęścia z Małym modelarzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój mąż przypuszczam jest dużo bardziej z tego zadowolony niż dałabyś mu coś innego. Bo to robiłaś Ty sama i od serca :) (oczywiście pomijam tutaj prezent w postaci np. samochodu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:14, Yarr napisał:

A co polskich gazetek - mamy Na żywo, Twój styl, Elle t coś jeszcze i to badziew jak widać.
Może lepiej popróbować szczęścia z Małym modelarzem :P

Szydełkowych wzorów tam nie ma. A MM kiedyś trochę kleiłam, ale zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 03:17, Thomii napisał:

bardzo piękna rzecz, staram sie kleić w skali 1/35 ale to mnie powala,tylko mam pytanie poco
ja sie tak męcze

Hmm... Dla satysfakcji ze zrobienia czegoś ładnego? Co konkretnie kleisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pewien czas kleiłem i malowałem żołnierzyki w skali 1:35. Niezła jazda była swoją drogą... zdecydowanie wolę coś większego, taki np. model M1 Abramsa też 1:35 - chyba najbardziej lubię tę skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam... nie znasz się. Ja tam uważam, że najlepiej zrobić model Tygryska czy Panterki w skali 1:1 :) Tyle, że jeszcze nie wiem z jakiego materiału. Czołg na szydełku raczej nie wchodzi w rachubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 10:51, Yarr napisał:

E tam... nie znasz się. Ja tam uważam, że najlepiej zrobić model Tygryska czy Panterki w skali
1:1 :) Tyle, że jeszcze nie wiem z jakiego materiału. Czołg na szydełku raczej nie wchodzi
w rachubę :)

Łap za tekturę i kombinuj :P Zawsze możesz sobie wyszyć Tygrysa na sweterku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 10:57, DevilFish napisał:

Łap za tekturę i kombinuj :P Zawsze możesz sobie wyszyć Tygrysa na sweterku...


Nie wyszywam :) Mam już szablon i będę robił koszulkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się