TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

I tak mili Państwo. Znajoma "ugłaskana".:) Myth - mimo że angielsie, bardzo ją ucieszyło.:)
Ale.. tak mnie sumienie "żarło" że Ją potraktowałęm tak.. okropnie brzydko, że.. dołozyłem i 3 przygodówki. Pewnie już pisałem że erpegi i przygodówki to cała Ona. Czasami i FPS`ik.:P Dołożylem "Phantasmagorię", "Moment of Silence" i "najdłuższą Podróż">:x Ta ostatnia gra -w zawieszeniu. To znaczy dam ją Jej jużwkrótce ale.. mam ją od chwili ukazania się a do dzisiaj nie byłą nawet dysku celem "przetestowania" instala.:x Nim Ona pokończy część tych "dostanych" to ja juz powinienem mieć - może nie ukończonąPodróż ale odinstalowaną. "Łaskawie" mogę nawet dlugo kończyć jak mi siespodoba. ;-)
I "samoistnie" dołożyłem Jej te wyroby.. zbyt wielkie wyrzuty miałem, i nadal mam.:-/
------> minimyszko A Czarami "ochronnymi" na Minsca nie oddziaływalaś? Miksturami? przed spotkaniem bezpośrednio z Syrenką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko całkiem nie a propos. ;-) Własnie w wątku BG przeczytałem ( chyba już kiedyś też to mówileś - ale czasami ma się zaćmienia), że wolisz "jednoosobowe erpegi. Graeś może w NWN? Właściwie jest - dużo prostrze od Baldurków i icewindów, oraz jednosobowe - czegoby nie mówić. W podstawce kiesrujes tylko Twoim bohaterem i najemnikiem - sztuk jeden.:)
W dodatkach - też i masz "swobode" dostępu do ekwipunku" towarzysza. Ja - miałem wielki problem z "przejściem" na NWn - po pierwszym instalu wyłączylem po ukończeniu treningu a Akademi i odinstalowałem. Ale.. po miesiącu jak sobie przypomniałem ile zapłacilem - a oczywiście "przedpremierowe" zamówienie to.. szybko zainstalowałem, zacisnąłem zęby - i momentalnie - ja "odwlekacz finałów" w erpegach baldursowatych - ukończyłem podstawkę. Potem SoU i tylko Hordy Podmroku m ipozostały.. nie mogęukończyć ale.. . rzadko dosiadam do nich. Nie ważne - ważne że w singlu jest to czyste - one person ( jeden towarzysz to nie Ekipa a możesz nawet nie przyłączaćgo - jak samodzielnie porozwijasz postać przy awansach). Ja korzystałem z usług Toma - złodziejaszka w 90 % gry ze wzgledu na pulapki - a of course Paladynem przeszedłem i Rycerzem Slachetnym. Innych werbowałem na moment - by pozanać ich historięi questy porobić z nimi związane. A wyjawiali swoje dzieje po większym awansie bohatera - zawsze sa o 1 poziom mniej niż postać prowadzona.:) I powiem że duzo prostrza jesto do ukończenia.:) I tyle - pytanko tylko o to czy grałełlub rozważałeś? :)
Zdróko.:]
Coś nam burasa "wcieło" samodzielnymi torturami na "całkiem". Paczka raczej już w jego posiadaniu.:xPoczciwiec z niego był.. zdrówko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:51, Pablo_bel napisał:

------> minimyszko A Czarami "ochronnymi" na Minsca nie oddziaływalaś? Miksturami?
przed spotkaniem bezpośrednio z Syrenką?:)

Wpadłam na te panie zupełnie przypadkiem, gdy moja drużyna została zaatakowana przez bandę Hobgoblinów. Poza tym nie lubię czarów, bo panny strasznie się z nimi guzdrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:05, Pablo_bel napisał:

. Graeś może w NWN? /.../

Usiłowałem. Usiłowałem, bo gra, z przyczyn absolutnie dla mnie niepojętyych, nie lubi mojego komputera. Albo którejś z jego części składowych i pemanentnie się wiesza, tak, że tylko twardy reset mnie ratuje. Po dwóch instalacjach i tuzinie resetów odeszła mnie ochota. Z Fable miałem kłopoty z wywalaniem do pulpitu, to była kropla przepełniająca czarę...
Takich gier pamiętam ze trzy, wliczając demo opowieści z Narnii, czy jakoś tam...
Ale czekaj, mam stary komputer z Win98, może tam pójdzie? O ile oczywiście skończę BG zanim wyjdzie Oblivion...

Dnia 12.05.2006 o 20:05, Pablo_bel napisał:

Coś nam burasa "wcieło" samodzielnymi torturami na "całkiem". Paczka raczej już w jego
posiadaniu.:xPoczciwiec z niego był.. zdrówko. ;-)

Miałem informację, że dotarła, a potem już tylko cisza. Może mu się, chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, spodobało? To by było nawet dobre, jedna z tortur okazuje sie przyjemnością no i czym nas Tyhe postraszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 08:13, spider88 napisał:

Kto dzisiaj z rana przygotowuje kawkę ?? ;)


Mogę ja? ;) Dawno już nie piłem w waszym towarzystwie ... heh kawy to chyba wogóle nigdy :)

Ps. skoro Pablo miał takie skrupuły gdy chciał sprezentować gre o Wiadomym Tytule, to cóż dopiero KrzystzofMarek zrobi skoro nam naszego biednego burasa na pewną jak widać śmierć naraził?? :D
Bo spodobać to się mu toto nie mogło nie ma bata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 08:54, GeoT napisał:

Mogę ja? ;) Dawno już nie piłem w waszym towarzystwie ... heh kawy to chyba wogóle nigdy :)

O Geo , dawno Cię nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:00, spider88 napisał:

O Geo , dawno Cię nie było ;)


Ech, słuchaj ... wir codzienności mnie wciągnął i nie wyrabiam na zakrętach, ale już jestem ... :)
Wyobraź sobie, że musiałem wczoraj swoją piękną zawieść do pracy o 1.20 w nocy a potem o 3.30 zabrać spowrotem do domu bo nagła sytuacja w banku ... co się robi z tytm światem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:10, GeoT napisał:

Wyobraź sobie, że musiałem wczoraj swoją piękną zawieść do pracy o 1.20 w nocy a potem o 3.30
zabrać spowrotem do domu bo nagła sytuacja w banku ... co się robi z tytm światem :/

Rozumiem Cię bo mojej córeczce ostatnio chyba się ostatnio przestawił zegarek w głowie bo wstaje o 5:00 i chce się bawić .Spróbuj kiedyś o tej porze układać klocki ,puzle i inne zabawki ,prawdziwy odlot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:18, spider88 napisał:

Rozumiem Cię bo mojej córeczce ostatnio chyba się ostatnio przestawił zegarek w głowie bo wstaje
o 5:00 i chce się bawić .Spróbuj kiedyś o tej porze układać klocki ,puzle i inne zabawki ,prawdziwy
odlot ;)


Heh, dzieci ... ;)
Choć kiedyś, kiedyś pamiętam zdarzało mi się zrywać tak wcześni żeby się bawić, ale ja bawiłem się sam ... na kompie ... :)

No cóż kawka kawką, to może ja teraz skoczę po coś mocniejszego.
Zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że mogę już opóścić krypte 13-scie. Wyjątkowo mnie Tyhe nie znalazła :). Skoro żyję, to stawiam wszystkim duże piwo :]

Ps. Poznajcie przy okazji Helgę - naszą nową podawaczke napojów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:41, GeoT napisał:

No cóż kawka kawką, to może ja teraz skoczę po coś mocniejszego.
Zdrówko!

Oj tak jakiś wzmacniacz na pewno się przyda a Keorth widzę że po piwku stawia *zdrówko*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* klask, klask, klask, *

Nie no to wszystko dla nas??
Mimo niezachęcającej miny Pani Helgi jej wszelkie minusy wybaczymy w obliczu tych 12 plusów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:17, GeoT napisał:

Mimo niezachęcającej miny Pani Helgi jej wszelkie minusy wybaczymy w obliczu tych 12 plusów
;D

Specjalnie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:22, spider88 napisał:

Specjalnie dla Ciebie


Dziekuję, bardzo ładny kufelek :)

A to dla ciebie. Oktoberfest 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. byłem wczorajsząnocką kilka minut po 23 jakiśczas - "parominutowy" i ciągle "błąd strony", nie mogłem nic napisać.:-/
------->KrzysztofMarek - W sprawie "wywałek" NWN - niestety musi być coś "odlotowego", ja mam obecnie Baldura - choć przez ostatni tydzień ani razu - a codziennie byłem - poza jednym dniem bez żadnej gry.Ty masz NWN - i to trzeba przyjąć za "rzecz naturalną", jeden podzespolik odmienny i "pulpit".:-/
Kwestia "przywykania" do Fabla... Ale tym sposobem TYHE "traci" tylko argumenty wobec burasa. ;-) Na mnie i chyba Ciebie ani GeoT`a niestety ma nadal "grozę" terroru tym? :x
Oby buras - choć jeden z nas, był zadowolony z tego.:x
A GeoT wraz ze spider`em88 i Kerothem juz poranek zaczeli.:]
Brawo.. to postawa godna... setki dodatkowego przydziału z Najtajemniej Zakamuflowanej Piwniczki.:]
------>minimyszko Wiadomo co. ;-) Proszę bardzo... a może i Żuberka i Bizonka dołożyć?:x :P
Miłego dnia.. u mnie słońce świeci najpiękniej tego roku, po zimie okrutnej więc "wykorzystam" te wdzięki Świata. i spędzęczas na dworze.:) Wieczorkiem pojawię się - chyba że mnie przywieje wcześniej. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 10:46, Pablo_bel napisał:

------->KrzysztofMarek - W sprawie "wywałek" NWN - niestety musi być coś "odlotowego", ja
mam obecnie Baldura - choć przez ostatni tydzień ani razu - a codziennie byłem - poza jednym
dniem bez żadnej gry.


Woła to o pomstę do nieba!! Dzień bez grania??!! Jak tak można :D
.. ehm, ehm ... ja nie grałem już będzie ze 3 tygodnie ...

Dnia 13.05.2006 o 10:46, Pablo_bel napisał:

Kwestia "przywykania" do Fabla... Ale tym sposobem TYHE "traci" tylko argumenty wobec
burasa. ;-) Na mnie i chyba Ciebie ani GeoT`a niestety ma nadal "grozę" terroru tym?
:x
Oby buras - choć jeden z nas, był zadowolony z tego.:x


Czy to ostatnie zdanie to cytat wypowiedzi Głownego Architekta M$a Przezacnego Billa?? :D

Dnia 13.05.2006 o 10:46, Pablo_bel napisał:

A GeoT wraz ze spider`em88 i Kerothem juz poranek zaczeli.:]
Brawo.. to postawa godna... setki dodatkowego przydziału z Najtajemniej Zakamuflowanej
Piwniczki
.:]


Tak jest i zapraszamy bo jest tego trochę jeszcze. Własnie dyskutujemy nad przeszczepieniem na nasz grunt pewnej imprezy ... bo są jej marne w Polsce podróbki (ze wskazaniem na słowo: "marne")

Dnia 13.05.2006 o 10:46, Pablo_bel napisał:

Wieczorkiem pojawię się - chyba że mnie przywieje


Przywieje, nie przywieje, aby cię tylko nie przewiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:58, Keroth napisał:

/.../
Ps. Poznajcie przy okazji Helgę - naszą nową podawaczke napojów :).

No cóż, w pracy liczy się fachowość i wydajność. A tego Heldze odmówić nie można. Wielkość kufli conajmniej zadowalająca, zawartość pewnie też, zresztą zaraz sprawdzę...No tak, może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się