TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2006 o 10:00, spider88 napisał:

> ... ma ktoś płytki do "trójki"?? ;)
Masz tam jeszcze troszeczkę wolnego miejsca ??


A proszę bardzo ... tu druga rurka i podłączaj się. Chcesz podoomać? Może jakiego duela zapodamy, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 10:03, GeoT napisał:

A proszę bardzo ... tu druga rurka i podłączaj się. Chcesz podoomać? Może jakiego duela zapodamy,
hehe ;)

Z wielką i niekłamaną przyjemnością się podłączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przyjaciel chciał mi pokazać co potrafi w UT2004 (ja bardzo rzadko gram w FPSy, kompletnie tego nie czaję), no i złoił mnie jak dziecko. Na końcu mówię, by dał mi szansę. No to dał. Zebrałem wszystko co można na plkanszy, a on miał tylko taką zieloną tarczę i miał mnie tym załatwić ... zajęło mu to 10 sekund od mojego respawnu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w niektóre FPS`ki "popykuję". :) I "podoomywałem" i unrealkowałem.:x
Teraz Serious Sama "obtłukuję" - genialny "rozwałkowiec" i "prześmiewca powagi" niektórych FPS`ów. :P
A propos Albionu.. piękna nazwa Wysp Brytyjskich z czasów arturiańskich, gdy jeszcze Merlin "błąkał" się po niej. :) A teraz dla niektórych młodszych graczy zapadnie w pamięci jak kraina z Fabla. Czyżby zemsta za okres "Karnych Koloni" i zsyłek? Ale Brytusom "kuku" zrobili. :D:D
A może by tak zrobić - organy alkoholowe, jak Gallager - Galloway? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu... powrót do gąsiorka.:] :x
Oj.. gdyby TYHE widziała co się wyrabia w Loży.:x Zdrówko.. korzystajmy z Jej nieobecności.. i Przezronie - trzeba "spacyfikować" czarem , miotłę Fran. Bo ta miotła to i kij - samobij zarazem, bez właścicielki też "manto" spuszcza.:x :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo tu w Loży zagrożeń na nieświadomych wędrowców czycha. Czekaj niech no jeszcze tylko minimyszka z norki wyskoczy i wypuści te zielone maleństwa ...
Lepiej pić, lepiej pić ...
Zdrówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:21, GeoT napisał:

Mnóstwo tu w Loży zagrożeń na nieświadomych wędrowców czycha. Czekaj niech no jeszcze tylko
minimyszka z norki wyskoczy i wypuści te zielone maleństwa ...

Ups... ja już.. z "małymi zielonymi" zaprzyjaźniłem się...dlatego zapomniałem o nich. :P Nawet przyjemniejsze - gatunkiem - od białych myszek.:x bardziej... hm.. przyjazne i nie stresujące jakowymś nawykiem . ;-)

Dnia 16.05.2006 o 11:21, GeoT napisał:

Lepiej pić, lepiej pić ...
Zdrówko ;)

A zdrówko... zdrówko małych zielonych i Zmutowanych:x Takie milusie stworzonka - po poznaniu bliższym.:x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 10:36, Pablo_bel napisał:

/.../
A może by tak zrobić - organy alkoholowe, jak Gallager - Galloway? ;-)

Ja już z Władkiem piłem i choć głowę mam mocną i piłem jako czwarty w kolejce, to i tak na samo wspomnienie głowa mnie boli. Już lepiej bez organów, za to w mniejszych dawkach.
A co do Tyhe, no cóż Ona też ma Izbę Tortur gdzie Ją aktualnie będą torturowali. Dokładniej będzie miała sesję tortur i musi do sesji potrenować ;)
Na razie trochę luzu, ale jak wróci, wielce storturowana, to na nas biednych sobie odbije ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:22, spider88 napisał:

Świeża dostawa prosto z piwniczki ;)

Proponowałbym beki.. na stół postawić.. odczopować i... zalec pod nimi.:] Z lekturą Forgoten Realmsów.:x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:25, Pablo_bel napisał:

Proponowałbym beki.. na stół postawić.. odczopować i... zalec pod nimi.:] Z lekturą Forgoten
Realmsów.:x ;-)

*Stękając* Sam nie dam rady , potrzeba pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

Ja już z Władkiem piłem i choć głowę mam mocną i piłem jako czwarty w kolejce, to i tak na
samo wspomnienie głowa mnie boli.

To naprawdę dziwne.. każda rozmowa z p. Władeczkiem kończy się bólem głowy.. co takiego z niego emanuje - nie oparuje. ;-)

Dnia 16.05.2006 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

A co do Tyhe, no cóż Ona też ma Izbę Tortur gdzie Ją aktualnie będą torturowali. Dokładniej
będzie miała sesję tortur i musi do sesji potrenować ;)

Wow... sesja real czy... zrobiła instala... wiemy czego? ;-)

Dnia 16.05.2006 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

Na razie trochę luzu, ale jak wróci, wielce storturowana, to na nas biednych sobie odbije ;D

Oj biedniśmy, biedni... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:27, spider88 napisał:

*Stękając* Sam nie dam rady , potrzeba pomocy ;)

W godziwym celu - zawsze służę pomocą. :] Tylko Nasze Szowinistki tego nie pojmą.:x :P Nigdy.. ile to sięczłe.. znaczy tego.. upiór musi namęczyć by "Przeraźliwe Obliczea" móc ukazać. ;-) Tylko pretensje wieczne - "Jak straszysz? Nie mogłeś grozy większej wydobyć z trzewi?" A by cokolwiek z trzewi dobyć - trzeba się poświęcić i naładować. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dostać coś na wzmocnienie? Zmiana ciśnienia musiała być, bo ledwo chodzę i nawet jeść nie bardzo mam siłę, a jeszcze dziś zebranie w szkole... Jakaś miksturka by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:48, minimysz napisał:

Mogę dostać coś na wzmocnienie? Zmiana ciśnienia musiała być, bo ledwo chodzę i nawet jeść
nie bardzo mam siłę, a jeszcze dziś zebranie w szkole... Jakaś miksturka by się przydała.

Myszko :) "legnij" :x koło nas.. pod stołem.:x ;-) "Ucztę rzymską" uprawiamy.:P
I na spodeczku... proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:49, Pablo_bel napisał:

Myszko :) "legnij" :x koło nas.. pod stołem.:x ;-) "Ucztę rzymską" uprawiamy.:P

Z miłą chęcią. Mmm.... Dobra miksturka.... :-)

Dnia 16.05.2006 o 11:49, Pablo_bel napisał:

I na spodeczku... proszę. :)

Dziękuję. :-)
Dobrze, że do tego zebrania jeszcze 7 godzin. Zdąrzę się wzmocnić i może nawet zdrzemnąć się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:54, minimysz napisał:

Z miłą chęcią. Mmm.... Dobra miksturka.... :-)

Jak większość naszych "patentów". :x Tylko TYHE nie daje wiary temu.:x - Nie ma Jej, można spiskować.:x

Dnia 16.05.2006 o 11:54, minimysz napisał:

Dobrze, że do tego zebrania jeszcze 7 godzin. Zdąrzę się wzmocnić i może nawet zdrzemnąć się
uda....

Przepraszam myszko... do której "baldurzyłaś" nocką?:x ;-) Idź na sjestę, zaraz po "wzmocnieniu". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 11:54, minimysz napisał:

Dobrze, że do tego zebrania jeszcze 7 godzin. Zdąrzę się wzmocnić i może nawet zdrzemnąć się
uda....


Jeśli dobrze rozumiem to jest to zebranie rodziców z nauczycielem w sprawie postępów dziecka w nauce. Jeśli tak i jeśli ty juz się tak na to nastawiasz, to mam pytanie: co robi teraz syn i dlaczego się schował? :DD
Oczywiście żartuję pewnie b. dobrze się uczy ;)

Powiem wam, że tu pod tym stołem całkiem przyjemnie ... i mozna coś poczytać, o ... "Elbląska Fabryka Mebli" prosze bardzo, ... rok prod.: 1987. No proszę, nad naszymi głowami rozpościera się niezły kawał historii :D

Spider88 -> pomóc ci otworzyć tę beczkę? Bo poprzednia się nagle skończyła jak tylko minimyszka tu zległa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 12:29, GeoT napisał:

Spider88 -> pomóc ci otworzyć tę beczkę? Bo poprzednia się nagle skończyła jak tylko
minimyszka tu zległa :)

Dawaj,dawaj bo zaschło w gardle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cisza spokój, bo ... Tyhe jest na forum!! Trzeba tu szybko posprzątać i wyjść spod tego stołu, by godnie Fundatorkę Loży przyjąć :)
Spider dawaj przepchnijmy tą beczkę, żeby się w oczy nie rzucała, ... ale nie zamykaj, czekaj ... popróbujemy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się