TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 15:36, spider88 napisał:

> /.../> Na pewno odpowiednie siły szybkiego reagowania się tym prędzej czy później zajmą spokojnie
;D

A ja właśnie wpadłem na inny pomysł... Wzorem Microsoftiui innych organizacji typu ZAIKS (o ile dobrze skrót pamiętam;) , chodzi o te dbające o prawa autorskie... jak można było mój post na forum gram.pl wykorzystac do konkursu bez mojej zgody!? W regulaminie o tym mowy nie ma! Dobre, co? I jeszcze dla zmyłki napisać, że autorem był moderator...
Chyba będe musiał domagać się, solidarnie od Miłościwie Nam Patronujacej i Kierownictwa CDP odszkodowania. Swoje straty wyceniam na 0, 231 grosza i domagam się doliczenia tej kwoty do moich wirtualnych pieniedzy ;P. Ewentualnie gotów jestem zrezygnować z roszczeń, jeśli TYHE zapewni jedną poradę gratis. Tylko nie bylejaką poradę, to musi być prawdziwa porada, na specjalne życzenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:54, KrzysztofMarek napisał:

Chyba będe musiał domagać się, solidarnie od Miłościwie Nam Patronujacej i Kierownictwa CDP
odszkodowania. Swoje straty wyceniam na 0, 231 grosza i domagam się doliczenia tej kwoty do
moich wirtualnych pieniedzy ;P. Ewentualnie gotów jestem zrezygnować z roszczeń, jeśli TYHE
zapewni jedną poradę gratis. Tylko nie bylejaką poradę, to musi być prawdziwa porada, na specjalne
życzenie... ;)

Wiesz ale internet jednak ma swoje prawa ;D
Coś w tym jest , ciekawe czy jakaś kancelaria prawnicza podjeła by się podjąć takiego wyzwania , może w USA tam się lubują w takich akcjach i to miałbyś szanse na milionowe odszkodowanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:02, spider88 napisał:

> /.../ to miałbyś szanse na milionowe odszkodowanie > ;D

W Stanach? na pewno i bez ryzyka. To adwokat zgłasza się na ochotnika i ponosi wszelkie koszty w zamian, skromnie, za połowę uzyskanego odszkodowania. Ale ja nie jestem pazerny, autentyczny autograf TYHE wystarczy za odszkodowanie. Tylko muszę podnieść wysokość strat, no bo jak to, autograf TYHE za 0,231 grosza!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, przed snem, widziałem złote błyski w oknie. Nie chciało mi się wstawać więc pytam na wstępie - to wasza sprawka ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:11, KrzysztofMarek napisał:

autograf TYHE za 0,231 grosza!?

Obawiam się że taki autograf to jest sprawa bezcenna i ciężko będzie Ci go wyrwać .Możesz go jedynie dostać za coś miłego bez wycen wtedy szanse na pewno wzrosną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:16, WorldWar3PL napisał:

Wczoraj, przed snem, widziałem złote błyski w oknie. Nie chciało mi się wstawać więc pytam
na wstępie - to wasza sprawka ?! :)

Cholera! Eksperyment znowu nie wypalił, a taki piękny plan miałem...Ale świat będzie jeszcze mój BUHAHA!:D. To było promieniowanie...mocne promieniowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:20, spider88 napisał:

> /.../> Obawiam się że taki autograf to jest sprawa bezcenna i ciężko będzie Ci go wyrwać .Możesz go
jedynie dostać za coś miłego bez wycen wtedy szanse na pewno wzrosną ;D

Co prawda, to prawda, ale...
To nie ja mam sie martwić ale CDP. TYHE też może zażądać stosownego odszkodowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niezłe błyski, jak dochodziły do mnie aż do Białegostoku, no no :)
Jednak to sukces, takie promieniowanie :) Utworzyłeś z trzy setki zombie ! Gratulacje ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:31, KrzysztofMarek napisał:

To nie ja mam sie martwić ale CDP. TYHE też może zażądać stosownego odszkodowania!

To prawda tylko ostatnio TYHE jakby mniej widoczna więc pewnie nic nie wie .Ehh niewiedza to cudowna rzecz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:36, spider88 napisał:

> To nie ja mam sie martwić ale CDP. TYHE też może zażądać stosownego odszkodowania!
To prawda tylko ostatnio TYHE jakby mniej widoczna więc pewnie nic nie wie .Ehh niewiedza to
cudowna rzecz ;D


"To że ty nie widzisz avatara, nie znaczy że avatar nie widzi ciebie" - cytat autorstwa TYHE, myślę że nie musicie się o nią martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:59, Fagno napisał:

"To że ty nie widzisz avatara, nie znaczy że avatar nie widzi ciebie" - cytat autorstwa TYHE,
myślę że nie musicie się o nią martwić :)


I to w dodatku było skierowane do mnie... :P Nie zapomnę tego . ;) TYHE sobie poradzi, bez obaw. Kiedyś musi się tu pojawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 17:06, Bumber napisał:


I to w dodatku było skierowane do mnie... :P Nie zapomnę tego . ;) TYHE sobie poradzi, bez
obaw. Kiedyś musi się tu pojawić...


człowieku, ty żyjesz, jesteś na forum, masz nie zbanowane konto i rangę Brygadzisty podczas gdy TYHE coś takiego ci powiedziała ? :)) masz dużo szczęścia, albo jesteś idealnym forumowiczem... (PS: Co to za czerwone ślepka za tobą ? ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 00:20, Narrenturm napisał:

Faktycznie, zmieniło się dużo, ze starych osób to już nikogo nie widze ...
ehh ... to były dobre czasy ...


Zpstał wierny KrzysztofMarek i Spider88, a poza tym nowa krew jest pożądna w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 00:52, Icestalker napisał:

Zpstał wierny KrzysztofMarek i Spider88, a poza tym nowa krew jest pożądna w tym temacie.


To o tej krwi... Zabrzmiało troche dziwnie. Kulciki wampiryczne sie tu rozchodzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:31, Icestalker napisał:

==========> TYHE, jak Ty możesz mieć tyle cierpliwości??????? Jak ja bym był Moderatorem, to już by ich tu nie było (może właśnie dlatego nim nie jestem ;-) ).


TO już chyba te lata ją po prostu dopadły.. Wiadomo, nie ma się już tej enegii co kiedyś.. ~.~''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 07:24, Arar napisał:

To o tej krwi... Zabrzmiało troche dziwnie. Kulciki wampiryczne sie tu rozchodzą? :)


NIe no.. Wampiryczne to może nie..
Ale świerzej krwi to TYHE potrzeba do rzucania swych klątw.. Ty myślisz, że skąd bierze moc na czar "Świętego Bana", lub "Potężnego Degrada"? Że o "Zamknięciu Wątku" nie wspomnę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak od paru dni zastanawiałem się dlaczego tak mało osób jest na forum w ciągu dnia, a przecież rok szkolny we wrześniu się zaczął :) Ja czekam do końca miesiąca... i się zacznie. Chyba, że mnie wcześniej wywalą z uczelni ?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 10:12, WorldWar3PL napisał:

A dlaczegóż to mieliby cię wywalić ? :)

Wszystko zaliczone oprócz egzaminu z matematyki... Moja zmora. We wtorek będzie chwila prawdy - moje być albo nie być. A jak nie, to przysięgę urządzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się