TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 08:01, Dux napisał:

> zaraz. Napisałeś 1-2 butelki. A ja bardzo lubię Kadarkę, którą sprzedają w 1,5 litrowych /.../
Im więcej tym lepiej. Weź i cztery. Wtedy przy przyrządzaniu potrawy czas z pewnością nie będzie
Ci się dłużyć:P

No, nie wiem. Po jednej wypitej Kadarce gulasz smaku nie straci, ale po drugiej, to może się przypalić. Trzeciej, w trakcie robienia gulaszu to nawet ja już bym nie ryzykował... ryzyko za duże i kac na drugi dzień murowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:29, KrzysztofMarek napisał:

No nie, bez przesady. Jedna butelka Kadarki powinna Ci wystarczyć. Ostatecznie o,7 l wina
jako napitek przy gotowaniu obiadu to akurat...

U mnie bulgocze prawie 80L z jeżyn , ale to jeszcze trochę potrwa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:12, spider88 napisał:

U mnie bulgocze prawie 80L z jeżyn , ale to jeszcze trochę potrwa ;))


Jakiś miesiąc temu przelaliśmy z teściem do butelek trochę porzeczkowego i trochę wiśniowego...:)
To z porzeczek robiliśmy pierwszy raz ale wyszło naprawdę diabelskie... Wiśniowe wg mojej małżonki jest lepsze, chociaż mnie smakuje bardziej jednak to drugie...:)
W przyszłym roku jeśli pogoda dopisze to weźmiemy się za winogronowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:12, spider88 napisał:

U mnie bulgocze prawie 80L z jeżyn , ale to jeszcze trochę potrwa ;))


Eee, a to ileś musiał zbierać tego? 80 l to jednak sporo. Owoców powinny byc chyba co niemiara. No chyba, że owoce z "hodowli", a nie "dzikie". Ale zbierania i tak sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:34, Dux napisał:

> U mnie bulgocze prawie 80L z jeżyn , ale to jeszcze trochę potrwa ;))

Eee, a to ileś musiał zbierać tego? 80 l to jednak sporo. Owoców powinny byc chyba co niemiara.
No chyba, że owoce z "hodowli", a nie "dzikie". Ale zbierania i tak sporo:)


Z czego troche ponad 70 litrów to woda :P Ale fakt trzeba było troche wrzucic tak owoców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:34, Dux napisał:

Eee, a to ileś musiał zbierać tego? 80 l to jednak sporo. Owoców powinny byc chyba co niemiara.
No chyba, że owoce z "hodowli", a nie "dzikie". Ale zbierania i tak sporo:)


Rozwiązanie jest bardzo proste , jeśli ma się działkę kopie się dół a następnie wykłada się go folią .Później po cichu jedziemy kilka razy do lasu z łopatą i workami po ziemię i sadzimy co chcemy .Mam na działeczce borówki, jagody i jeżyny ;p
Winko niestety nie do końca bulgocze tylko pracuje ;p
Taka mała nieścisłość , gdyż nie w balonie a w specjalnych wiadrach przeznaczonych właśnie do wina .Skończyło się wciskanie przez dziurkę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mnie dzisiaj z kumplami NIesłusznie oskarżyli o obrzucanie domu jajakami, widać w tych czasach wystarczy iść ulicą żeby coś zniszczyć ehh żal.pl ( pomijając groźby rodziny typu zaraz przyjedzie policja i Cię zgarnie itp. btw. spisali tylko moich kumpli sytuacja cholernie stresująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:12, Ubq napisał:

Ehh mnie dzisiaj z kumplami NIesłusznie oskarżyli o obrzucanie domu jajakami, widać w tych
czasach wystarczy iść ulicą żeby coś zniszczyć ehh żal.pl ( pomijając groźby rodziny typu
zaraz przyjedzie policja i Cię zgarnie itp. btw. spisali tylko moich kumpli sytuacja cholernie
stresująca.

Miałem tak samo. Idę z dwoma qmplami wczoraj ok. 19 i podjeżdża facet samochodem i każe nam podejść. Podchodzimy, a on zaczyna się rzucać, że chodzimy i mażemy sprejem po klatkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:11, rogoz94 napisał:

> Ehh mnie dzisiaj z kumplami NIesłusznie oskarżyli o obrzucanie domu jajakami, widać w
tych
> czasach wystarczy iść ulicą żeby coś zniszczyć ehh żal.pl ( pomijając groźby rodziny typu

> zaraz przyjedzie policja i Cię zgarnie itp. btw. spisali tylko moich kumpli sytuacja cholernie

> stresująca.
Miałem tak samo. Idę z dwoma qmplami wczoraj ok. 19 i podjeżdża facet samochodem i każe nam
podejść. Podchodzimy, a on zaczyna się rzucać, że chodzimy i mażemy sprejem po klatkach:P

Wiesz dlaczego ta rodzina mnie złapała? przez to że chcia/łem ssię wytłumaczyć że to nie ja ehh nie opłaca się być w tych czasach prawym i sprawiedliwym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:25, Ubq napisał:

Wiesz dlaczego ta rodzina mnie złapała? przez to że chcia/łem ssię wytłumaczyć że to nie ja
ehh nie opłaca się być w tych czasach prawym i sprawiedliwym ;(


Widzisz , trzeba było zwiać :P A jak już Ciebie złapią to rób tak jak koleś z mojej klasy " Ja jestem nie winien" " Ja tego nie zrobił" - tak on właśnie mówi. I o dziwo jeszcze chodzi wolny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:35, olki77 napisał:

> Wiesz dlaczego ta rodzina mnie złapała? przez to że chcia/łem ssię wytłumaczyć że to nie
ja
> ehh nie opłaca się być w tych czasach prawym i sprawiedliwym ;(

Widzisz , trzeba było zwiać :P A jak już Ciebie złapią to rób tak jak koleś z mojej klasy "
Ja jestem nie winien" " Ja tego nie zrobił" - tak on właśnie mówi. I o dziwo jeszcze chodzi
wolny :P

A myślisz że nie mowiłem. najlepsze było jak przyszła jakaś dziwczyna i oni jej mówią że ja to ten który rzucał jajkami w ścianę i dialog [m]ój z [d]ziewczyną
D- ale z Ciebie geniusz
J - dziękuję wiem to doskonale :)
Ludzie ale żeby do obrzucanej jakiem ( sztuk 1) wzywać policję ?? ( btw w zeszłym roku mi też obrzucali dom jakami i jakoś z tego powodu wojska,fbi,cia,abw,tv trwam i św. mikołaja nie wzywałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:25, Ubq napisał:

ehh nie opłaca się być w tych czasach prawym i sprawiedliwym ;(

To z pewnością ;D
Teraz bardziej opłaca się być Porządnym Obywatelem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:49, spider88 napisał:

> ehh nie opłaca się być w tych czasach prawym i sprawiedliwym ;(
To z pewnością ;D
Teraz bardziej opłaca się być Porządnym Obywatelem ;))

albo prawdziwą solidarną ludnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 15:29, Ubq napisał:

> > ehh nie opłaca się być w tych czasach prawym i sprawiedliwym
;(
> To z pewnością ;D
> Teraz bardziej opłaca się być Porządnym Obywatelem ;))
albo prawdziwą solidarną ludnością :)


Teraz to najbardziej opłaca się grać w Wiedźmina i nikt mi nie podskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:17, Full Wypas napisał:

> >/.../i nikt mi nie podskoczy :D

Taaaak? A kto Ci tyłek skopał pod Wieżą Maga? Taki Wiedźmin z Ciebie a Azar Ci dołożył. I to na bagnach! Musisz jeszcze trochę poćwiczyć... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:10, walgierz napisał:

Kto z Panów dostał już wezwanie na warsztaty?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=27530
Ponoć mają być obowiązkowe ^^

Jeden temat źle dobrany. Idealnie na zakupach można zachować sie tylko wtedy, gdy:
a) Jesteśmy w supermarkecie, a w supermarkecie jest stoisko z książkami;
b) w supermarkecie przed kasą jest ławka, "tylko dla mężów";
c) żona ma pieniądze, żeby zapłacić za książki, które przeczytamy w czasie oczekiwania na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się