TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 18:34, Alexei Kaumanavardze napisał:

Po pierwsze to jest Walgierz jeszcze, a poza tym nie przekonałeś mnie:PP Musiałbyś się baaaaardzo
postarać żebym zagłosował na Ciebie:PP


Mi to jednakowo czy na mnie zagłosujesz czy nie... w tych wyborach startuję dla zabawy, wiem że nie wygram, więc aż tak baardzo mi na głosach nie zależy... i nie za dużo na to czasu mam, w sobotę egzamin z podstaw przedsiębiorczości, około 30 stron A4 do opanowania, i dodatkowo poprawka z matmy też w sobotę... cudownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:25, hunter22 napisał:

> Po pierwsze to jest Walgierz jeszcze, a poza tym nie przekonałeś mnie:PP Musiałbyś się
baaaaardzo
> postarać żebym zagłosował na Ciebie:PP

Mi to jednakowo czy na mnie zagłosujesz czy nie... w tych wyborach startuję dla zabawy, wiem
że nie wygram, więc aż tak baardzo mi na głosach nie zależy... i nie za dużo na to czasu mam,
w sobotę egzamin z podstaw przedsiębiorczości, około 30 stron A4 do opanowania, i dodatkowo
poprawka z matmy też w sobotę... cudownie :P

Nie wspomniałeś że brak głosu na huntera = opętanie ;P Ale to nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 17:25, Konrades napisał:

megawisienka :D

Yyy, że niby jak? :P

minimysz---> Szkoda, że nie wystartowałaś :) Fajna w sumie zabawa w te wybory :)


Coś mnie tu dawno nie było... Co słychać w Loży? Coś w spiżarni zostało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:33, Magwisienka napisał:

> megawisienka :D
Yyy, że niby jak? :P

minimysz---> Szkoda, że nie wystartowałaś :) Fajna w sumie zabawa w te wybory :)


Coś mnie tu dawno nie było... Co słychać w Loży? Coś w spiżarni zostało? ;)


Tylko trutka na myszy TYHE (jako, że dla jej myszy trutka to podstawowy pokarm, więc nie ma zmartwienia...), jakaś przeterminowana kawa i chyba tyle...
A co do wyborów to uważam to za fajną zabawę- ja zagłosowałem na WW3 i Magwisienkę, nie dociekając za bardzo co w tym roku zrobili na albo dla gram.pl Po prostu ich lubię :) Tylko proszę, nie bierzcie tych wyborów na poważne, jakby to były wybory na prezydenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:33, Magwisienka napisał:

> megawisienka :D
Yyy, że niby jak? :P

Oj żartobliwie podszedłem :D Przepraszam :(

Dnia 21.01.2008 o 20:33, Magwisienka napisał:

Coś mnie tu dawno nie było... Co słychać w Loży? Coś w spiżarni zostało? ;)

Ja także zniknełem na jakiś czas a tutaj pełno nowych Lożowników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:25, minimysz napisał:

A co tam u Ciebie w RD słychać? Myśmy wojnę przegrali, ale następna się szykuje.

A dziękuje jakoś leci - nikt znami nie chce walczyć aż Imp postanowił napisać na ogólnym że zaprasza po ziemie. A tak ogólnie wszystko po staremu. Będzie trzeba kiedyś powalczyć miedzy nami sąsiadami :D

Spider88 ----> Ty też pajączku dawno tu nie zaglądałeś? Niemożliwe :D A GeoT i Wódz przesiaduja czy też na jakąś wyprawe poszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:05, Konrades napisał:

> > megawisienka :D
> Yyy, że niby jak? :P
Oj żartobliwie podszedłem :D Przepraszam :(

No co Ty, za co przepraszasz? Przecież ja również żartobliwie podeszłam ;) I tak nic nie przebije "mega(wstaw-sobie-tutaj-dowolny-owoc/warzywo)" by Vil :P

Full Wypas--->
>(...)jakaś przeterminowana kawa(...)
Na szczęście kawy nie pijam - co najwyżej cappuccino od czasu do czasu :) A właściwie to regularnie - co sobotę na angielskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:20, Avalon67 napisał:

Masz na myśłi, że jakbyś startowała to nie byłoby zabawy. Wszyscy głosowaliby na ciebie :)

O_o Nie lubię czegoś takiego, a poza tym podejrzewałam, że z tej "zabawy" jak zwykle nic nie wyjdzie.

spider88
Jakieś dziwne wybory na najlepszych gramowiczów są.

Magwisienka
Ja tam nie żałuję. Jakoś mnie to nie kręci...

Full Wypas
Myszy są moje.

Konrades
Można by kiedyś się zmierzyć.
Wiesz już, gdzie będziesz w następnej erze? Pytam dlatego, że jeśli koalicja Mekka Sqad ( http://www.reddragon.pl/forum/index.php?showpost=941998 ) wypali, to jako przymusowa impka będę musiała jakiegoś przeciwnika na wojnę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 07:25, dawidos170 napisał:

Lożo wstajemy ! Przepraszam,że ostatnio was zaniedbałem - tak jakoś wyszło ;) Może kolejeczka
miodku w ramach pokoju ?


Dzieńdoberek :D
Gdzie ty się szlajałeś... Miodek na przeproszenie za hałasowanie po nocach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 07:37, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Lożo wstajemy ! Przepraszam,że ostatnio was zaniedbałem - tak jakoś wyszło ;) Może kolejeczka

> miodku w ramach pokoju ?

Dzieńdoberek :D
Gdzie ty się szlajałeś... Miodek na przeproszenie za hałasowanie po nocach? :P


A wiesz zwiedzałem lochy tu i tam ;) Etap nauki zakończony teraz czas na dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 07:40, dawidos170 napisał:

A wiesz zwiedzałem lochy tu i tam ;) Etap nauki zakończony teraz czas na dziewczyny :)


A później, będziesz sie dopiero szlajał po wszystkich magazynkach, gdzie jest przechowywany Miodek.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 07:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

> A wiesz zwiedzałem lochy tu i tam ;) Etap nauki zakończony teraz czas na dziewczyny :)


A później, będziesz sie dopiero szlajał po wszystkich magazynkach, gdzie jest przechowywany
Miodek.... :P


Ja tam miodek bardzo lubię:) jak się skończy to whisky zacznę pić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 07:54, dawidos170 napisał:

Ja tam miodek bardzo lubię:) jak się skończy to whisky zacznę pić ;p


Jak się skończy miodek... Hm... Chyba jednak się nie skończy... Wiesz ile tu jest pułapek... co niektóre się przemieszczają samoistni i po spożyciu miodku możesz trafić w taką pułapkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 09:09, rogoz94 napisał:

Witojcie, panoćki i paniusie! Dzisiaj Wasz Rogoz daje przekaz z sali informatycznejopolskiego
plastyczniaka... :D


Piszocie jakoś dziwnio... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, to ty!!!!!! Może już zapomniałeś, ale ja jeszcze pamiętam jak posłużyłeś się szczurami TYHE żeby się mnie pozbyć, jeszcze mi ręka nie odrosła, to było straszne przeżycie fizyczne i psychiczne, jeszcze mam uraz :/

hunter22
Nie dziwnio, to taki szyfr jest, jak się wysilisz to zrozumiesz o co chodzi, a dokładniej o nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:31, Avalon67 napisał:

hunter22
Nie dziwnio, to taki szyfr jest, jak się wysilisz to zrozumiesz o co chodzi, a dokładniej o
nic xD


Bez rozszyfrowywania wiem, że to bezsensowny bełkot... ale może ma on jakieś ukryte przesłanie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się