TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2008 o 09:18, hunter22 napisał:

> Zaliczyć powiadasz? ;p a w jaki sposób?? xD nie bój się zaliczę go w jakikolwiek
sposób

Heh, wybierz sobie jakiś zestaw i odpowiedz na pytania... zobaczymy czy zaliczysz...
:P

Hmmm ale hunterku nie widziałem byś Ty takie coś zrobił ;] a mnie zmuszasz do takiego czegoś ;] no nie ładnie oj nie ładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:20, mlynar911 napisał:

Hmmm ale hunterku nie widziałem byś Ty takie coś zrobił ;] a mnie zmuszasz do takiego
czegoś ;] no nie ładnie oj nie ładnie ;]


Ja już tu prawie dwa lata siedzie, to chyba jestem zwolniony z obowiązku zdawania testu, tak jak inni z kilkuletnim lożowym stażem, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:27, hunter22 napisał:

Ja już tu prawie dwa lata siedzie, to chyba jestem zwolniony z obowiązku zdawania testu,
tak jak inni z kilkuletnim lożowym stażem, nieprawdaż?

Eeee nie? Jestes członkiem i częścią Loży ? ;] to ten test należy także do Twoich interesów. Ale jak ktoś przypinał ten post mógł zastrzec ,że ludzie ze stażem xxx i xxx są zwolnieni ;] tak się nie stało. Więc bierz klawiaturkę do rączek i rozwiązuj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet nie przeczytałeś podpiętego posta... "Nie możemy przecież pozwolić, by wejść tu mógł każdy. Stąd się nie wychodzi, a perspektywa obcowania przez całą wieczność z różnego rodzaju marginesem jest niezbyt optymistyczna." To test dla nowych członków i z krótkim stażem... mnie to nie obejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:32, mlynar911 napisał:

> /.../ > Eeee nie? Jestes członkiem i częścią Loży ? ;] to ten test należy także do Twoich interesów. /.../

Tego forum nie było a Loża była. Loża była a my byliśmy w Loży. Tak było, jest i będzie, albowiem Loża jest wieczna. I to forum przeminie a Loża zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:37, hunter22 napisał:

To test dla nowych członków
i z krótkim stażem... mnie to nie obejmuje :)

Krótkim? Czyli co dla tych co minimum roku nie spędzili w Loży? Znasz mnie i wiesz ile siedzę w Loży, jak i kiedy piszę ;) to w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2008 o 09:20, mlynar911 napisał:

Hmmm ale hunterku nie widziałem byś Ty takie coś zrobił ;] a mnie zmuszasz do takiego
czegoś ;] no nie ładnie oj nie ładnie ;]

Tylko to wszystko tyczy się nowych i osób które w loży są od niedawna, albo tych którzy nie doczekali się próby Miłosiernie Nam Panującej, lub inicjacji poprzez specjalną próbę miodu i rumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:02, mlynar911 napisał:

Krótkim? Czyli co dla tych co minimum roku nie spędzili w Loży? Znasz mnie i wiesz ile
siedzę w Loży, jak i kiedy piszę ;) to w czym rzecz?


Po prostu musisz się wykazać, troche czasu już w Loży jesteś, ale z tego co pamiętam nie przechodziłeś żadnej próby na wejście... a moze przechodzileś? Mniejsza o to, ten test to tylko mały sprawdzianik, skoro jesteś pewny siebie to spróbuj, pokaż innym jak należy na pytanie odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 11:55, Chaotizz napisał:

> /.../
Argh, nie zdałem i muszę iść na poprawkę. ;PP Trudno, dzisiaj przymierzę się do następnego
zestawu pytań. ;)

nom niestety, a jak wszystkie trzy zestawy zawalisz czeka cię rozmówka w pokoju MNP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:00, hunter22 napisał:

Po prostu musisz się wykazać, troche czasu już w Loży jesteś, ale z tego co pamiętam
nie przechodziłeś żadnej próby na wejście... a moze przechodzileś? Mniejsza o to, ten
test to tylko mały sprawdzianik, skoro jesteś pewny siebie to spróbuj, pokaż innym jak
należy na pytanie odpowiadać :)

A pokażę ;] pokażę im .... Ja musiałem w ciągu minuty wypić 5 kufli litrowych miodku pitnego. Zagęszczonego z rabarbarem i odrobiną mięty. A i zagryzać to musiałem hamburgerem z amerykańskiego MC Donalda ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:29, kindziukxxx napisał:

nom niestety, a jak wszystkie trzy zestawy zawalisz czeka cię rozmówka w pokoju MNP :)

Oo, zrobię wszystko, byle nie przeżyć tej rozmowy... Dobra, teraz pora myśleć nad odpowiedziami. W sumie, pytanie są trudne, ale można je sprytnie obejść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:34, Chaotizz napisał:

> nom niestety, a jak wszystkie trzy zestawy zawalisz czeka cię rozmówka w pokoju
MNP :)
Oo, zrobię wszystko, byle nie przeżyć tej rozmowy... Dobra, teraz pora myśleć nad odpowiedziami.
W sumie, pytanie są trudne, ale można je sprytnie obejść. ;)

Pytania nie są trudne są zrobione tak że prawdziwy lożowicz poradzi sobie z nimi praktycznie bez problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to Prawdziwe Szowinistki muszą pisać codziennie ogromne ilości postów w tym temacie? Prawdziwe Szowinistki mają zbyt dużo innych zajęć. Jak widać, odpięcie FAQu (FAQa?) nie było najlepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:52, minimysz napisał:

Od kiedy to Prawdziwe Szowinistki muszą pisać codziennie ogromne ilości postów w tym
temacie? Prawdziwe Szowinistki mają zbyt dużo innych zajęć. Jak widać, odpięcie FAQu
(FAQa?) nie było najlepszym pomysłem.

został tylko link do FAQ-a, w sumie też wolałbym jakby FAQ również byłby przypięty ale pewien moderator stwierdził że to jest nieestetyczne no cóż :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:07, kindziukxxx napisał:

został tylko link do FAQ-a, w sumie też wolałbym jakby FAQ również byłby przypięty ale
pewien moderator stwierdził że to jest nieestetyczne no cóż :/


Zawsze mozna by przypiac posta z FAQ i dodać link do posta z testami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:30, hunter22 napisał:

> został tylko link do FAQ-a, w sumie też wolałbym jakby FAQ również byłby przypięty
ale
> pewien moderator stwierdził że to jest nieestetyczne no cóż :/

Zawsze mozna by przypiac posta z FAQ i dodać link do posta z testami... :P

tak to mnie różnicy nie robi, ale już nie chcę się bawić z formularzami do moderatorów wiesz co za dużo to niezdrowo, może przez przypadek coś jeszcze nie tak napiszę się zdenerwuje i dostane degrada :D w sumie to najczarniejszy scenariusz, ale tak to mi się nie chcę bo jestem leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:36, kindziukxxx napisał:

tak to mnie różnicy nie robi, ale już nie chcę się bawić z formularzami do moderatorów
wiesz co za dużo to niezdrowo, może przez przypadek coś jeszcze nie tak napiszę się zdenerwuje
i dostane degrada :D w sumie to najczarniejszy scenariusz, ale tak to mi się nie chcę
bo jestem leniwy.


Może jakis modek sam zauważy w czym problem i pomoże... po Loży się przecież ich kilki kreci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 12:52, minimysz napisał:

Od kiedy to Prawdziwe Szowinistki muszą pisać codziennie ogromne ilości postów w tym
temacie? Prawdziwe Szowinistki mają zbyt dużo innych zajęć. Jak widać, odpięcie FAQu
(FAQa?) nie było najlepszym pomysłem.

Tak, wiem że dałem plamę z tym zadaniem. ;PP Lepiej tego nie czytać, po prostu wymyśliłem coś na szybko, co okazało się czymś kompletnie durnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2008 o 13:38, hunter22 napisał:

Może jakis modek sam zauważy w czym problem i pomoże... po Loży się przecież ich kilki
kreci :P

być może może Geo T bo inni to za bardzo często do loży nie zaglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się