TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 14:28, spider88 napisał:

U mnie to samo żona to mi chyba eksmisje zrobi ;D


Hehe, no mnie się za bardzo matka nie czepia. :] Bo np "swój teren" zawsze sprzątam - nawet w TYM jakże ważnym dla nas czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 14:33, Vaxinar napisał:

Hehe, no mnie się za bardzo matka nie czepia. :] Bo np "swój teren" zawsze sprzątam - nawet
w TYM jakże ważnym dla nas czasie.

No tak ale wiesz jak masz na głowie cały dom dziecka a ty nic tylko po pracy piwko i mecze przez miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 14:35, spider88 napisał:

No tak ale wiesz jak masz na głowie cały dom dziecka a ty nic tylko po pracy piwko i mecze
przez miesiąc ;)


No to ja mam jeszcze lepiej niż myślisz, bo nie ma pracy tylko jest szkoła, a szkoły już też nie ma bo od jutra OFICJALNE wakacje, a nieoficjalne to ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 14:55, olki77 napisał:

Dlaczego TYHE zmenił nazwe tematu z kilmatyzacją.?


Bo jest ponad 25 stopni Celcjusza na dworze? W sumie to te dopisywane od czasu do czasu końcówki tematu prowokują mnie, żeby sobie poczytać ten topic;) Najbardziej podobała mi się odsłona z choinką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:01, KrzysztofMarek napisał:

Pewnie masz na myśli późniejszy finał?


łza mi się w oku zakręciła na myśl, że tym razem obejdzie się bez awantury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 14:50, KrzysztofMarek napisał:

Klimatyzacja musi się zamortyzować, no i ta nowa aparatura do destylacji by się przydała, że
o beczkach dębowych nie wspomnę...;)

Beczki można samemu wyciosać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Miałam iść na pocztę, żeby odesłać ten nieszczęsny model, ale jak wyglądam przez okno to mi się odechciewa wychodzić. Zrobię sobie "miętówkę" i pobaldurkuję trochę (udało mi się dorwać OzWM :-) )
Dobry pomysł z tą klimatyzacją w Loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:18, spider88 napisał:

> /.../> Beczki można samemu wyciosać ;D

Boazerię sam kładłem i to bezpośrednio na betonową ściankę, drzwi sam zrobiłem ze sklejki, chociaż "fachowcy" twierdzili. że to niemożliwe, ale beczki... Wiesz, pewnie i beczkę bym zrobił, gdybym miał z czego, ale pierwszą robiłbym pewnie z trzy tygodnie. Może przy dziesiątej zszedłbym do 4 dni. Położenie boazerii w przedpokoju i pokoju zajęło mi razem dwa tygodnie. Nie, robienie beczek, to nie dla mnie, ja skoncentruję się na fermentacji i destylacji. Ostatecznie czegoś mnie na tych studiach uczyli, niech się wiedza nie marnuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś chętny pomalować za mnie garaż? :D Garba mi się skonczyła i musiałem do domu wrócić, ale pewnie za pół godziny znowu wurusze bawić się z tym badziewiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh! W tym piekelnym ukropie tylko tu orzeźwienie mozna znaleźć :] Przy okazji ukropu byłem dzisiaj na "Omenie" i z czystym sercem mogę polecić tylko starszą część. Remake to kompletne dno. Przy okazji, jest tutaj piwo z beczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:38, Mistic napisał:

A ktoś chętny pomalować za mnie garaż? :D Garba mi się skonczyła i musiałem do domu wrócić,
ale pewnie za pół godziny znowu wurusze bawić się z tym badziewiem :P

Przy takiej pogodzie to wspólczuje, ale za to temperature + aromat farby muszą dawać niesamowite wrażenia umysłowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ojciec pewnie uzna, że wystarczającą nagrodą za to będzie dla mnie malowanie piwnicy w której to jest w lecie temperatura ok. 15 stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:45, spider88 napisał:

>/.../
Powinno wystarczyć ;D

A niech tam! Zrobię, jak załatwisz zezwolenie na wycięcie. Za jakieś dwa lata powinno Ci się udać, o ile do tego czasu nie zrezygnujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się