TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 14:44, minimysz napisał:

/.../ To statystyki już działają?

Dla wybrańców - tak. ;P
Mi nie działają od dobrych kilku miesięcy, teraz podobno dodali nową zakładkę dotyczącą irca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:51, spider88 napisał:

Chyba tylko to odnośnie IRC ;(

Phi... Na IRCu tylko spam jest, to po co tam statystyki?

Bumber
Mi działają, jak im się zachce, a w dodatku są niezaktualizowane, więc rzadko na nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:58, minimysz napisał:

> Chyba tylko to odnośnie IRC ;(
Phi... Na IRCu tylko spam jest, to po co tam statystyki?


Może jakieś rangi wprowadzili? Ultraspamer, Megaspamer itp...:)))

Dwa miody powiadasz? Diabelski pomysł...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:34, Wodzasty napisał:

Może jakieś rangi wprowadzili? Ultraspamer, Megaspamer itp...:)))

Tego by jeszcze brakowało ;p
Wiesz co tam się będzie działo .No cóż ale z dwojga złego może lepiej , nich się tam przeniosą Ci najbardziej pragnący spamerskiego ducha ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:37, spider88 napisał:

/.../ Wiesz co tam się będzie działo .No cóż ale z dwojga złego może lepiej , nich się tam przeniosą
Ci najbardziej pragnący spamerskiego ducha ;))

A jak tam dostaną banika za spam, to wrócą na forum ze zdwojoną siłą ;) Może zrobić jakiś rezerwat dla spamerów, żeby mogli się wyszumieć bez przeszkód? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:34, Wodzasty napisał:

Może jakieś rangi wprowadzili? Ultraspamer, Megaspamer itp...:)))

Rang nie widać, ale jest top 50 i losowe cytaty.

Dnia 16.01.2007 o 15:34, Wodzasty napisał:

Dwa miody powiadasz? Diabelski pomysł...:)))

Dobrego nigdy nie za wiele.

Miałam iść do sklepu, ale syn tylko wbiegł do mieszkania, rzucil plecak, powiedział, że idzie do kolegi i już go nie było... Dzieci bywają koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:40, Bumber napisał:

A jak tam dostaną banika za spam, to wrócą na forum ze zdwojoną siłą ;) Może zrobić jakiś rezerwat
dla spamerów, żeby mogli się wyszumieć bez przeszkód? ;D

Coś tam czytałem w regulaminie że aż tak dobrze to nie ma .Kary odnoszą się chyba do Forum i IRC-a tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:42, spider88 napisał:

Coś tam czytałem w regulaminie że aż tak dobrze to nie ma .Kary odnoszą się chyba do Forum
i IRC-a tak samo .

Nie zawsze. Znam już ludzi, którzy mając bana na ircu mogą swobodnie wypowiadac się na forum. Chyba tylko ciężkie przewinenia dyskwalifikują z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:41, minimysz napisał:

Rang nie widać, ale jest top 50 i losowe cytaty.


Czyli za niedługo powstanie osobny temat na forum, gdzie zacznie się przechwalanie ile kto na IRC''u natrzaskał linijek... Ech...

Dnia 16.01.2007 o 15:41, minimysz napisał:

Miałam iść do sklepu, ale syn tylko wbiegł do mieszkania, rzucil plecak, powiedział, że idzie do kolegi i już go nie było... Dzieci bywają koszmarne.


Pomyśl, ile dzięki temu zyskujesz chwil spokoju...:)

Spider -> owszem, jeśli ktoś przeskrobie na IRC to i na forum mu się oberwie... wszak to też część Gram.pl... Działa też w drugą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:49, Wodzasty napisał:

Pomyśl, ile dzięki temu zyskujesz chwil spokoju...:)

To nie zawsze tak działa ;))

Dnia 16.01.2007 o 15:49, Wodzasty napisał:

Spider -> owszem, jeśli ktoś przeskrobie na IRC to i na forum mu się oberwie... wszak
to też część Gram.pl... Działa też w drugą stronę...

I to jest bardzo zdrowe podejście .Przynajmniej ludziska będą się pilnować i nie zmienią tamtego miejsca w podziemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:49, Wodzasty napisał:

Czyli za niedługo powstanie osobny temat na forum, gdzie zacznie się przechwalanie ile kto
na IRC''u natrzaskał linijek... Ech...

Nie strasz mnie... Choć to bardzo prawdopodobny scenariusz...

Dnia 16.01.2007 o 15:49, Wodzasty napisał:

Pomyśl, ile dzięki temu zyskujesz chwil spokoju...:)

To się tylko tak wydaje. Czasem muszę gdzieś wyjść, a syn jakoś się nie spieszy do domu i w rezultacie zamiast spokoju mam stresy same...

Właśnie wróciło to moje "sloneczko" - na 0,5 godziny, żeby odrobić lekcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:53, spider88 napisał:

> Pomyśl, ile dzięki temu zyskujesz chwil spokoju...:)
To nie zawsze tak działa ;))


Ja tam nie wiem, bom nie dzieciaty...:) Ale wiedząc co potrafi szarańcza to chyba czasami lepiej jak sobie pomkną gdzieś i zostawią nas samych?

Dnia 16.01.2007 o 15:53, spider88 napisał:

I to jest bardzo zdrowe podejście .Przynajmniej ludziska będą się pilnować i nie zmienią tamtego miejsca w podziemie ;)


Z tego co wczoraj widziałem przez moment, to podejmowane są takie próby... Najbardziej mnie dobijają wpisy w stylu XXX ziewa czy YYY beczy... Stary już chyba jestem...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:00, Wodzasty napisał:

Stary już chyba jestem...:)))

Chyba nie tylko Ty ;))
Wiesz jak zostałem wybrany do testów nawet się ucieszyłem ale jakoś nie za bardzo mnie wciągneło. Niestety poziom większości tekstów jak i dysput nie jest powalający .Że już nie wspomnę że wszystko tonie w ilości której się nie da przełknąć . No cóż jeszcze jakąś szansą może być powstanie pokoi o odpowiedniej tematyce .Pożyjemy zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:23, spider88 napisał:

> /.../> Niestety poziom większości tekstów jak i dysput nie jest powalający ./.../

Jak to, nie jest powalający!? Mnie tak powaliło, że poszedłem sobie stamtąd, na czworakach zresztą, bo podnieść się nie mogłem. Wrócę, jak instrukcję obsługi opublikują, szczególnie, jak unikać dyskutantów według własnego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:32, KrzysztofMarek napisał:

Jak to, nie jest powalający!? Mnie tak powaliło, że poszedłem sobie stamtąd, na czworakach
zresztą, bo podnieść się nie mogłem. Wrócę, jak instrukcję obsługi opublikują, szczególnie,
jak unikać dyskutantów według własnego wyboru...

He he nie ma to jak stare dobre forum .Może po pewnym czasie tam też się uspokoi w końcu widaomo ,coś nowego to wszyscy się rzucili .Mimo wszystko wolę sobie spokojnie posty popisać niż warjować z przewijaniem tekstu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 19:55, Konrades napisał:

Lożologia jest nauką nie tylko trudną lecz i ostro skomplikowano - zawiłą. Im bardziej dochodzisz
do tego, że coś wiesz to okazuje się, że jesteś w błędzie - nie dość, że zle myślisz to na
dodatek się cofasz z nauką. Czasami nawet dochodzi do tego, że im więcej się uczysz to mniej
umiesz i mniej rozumiesz. Musisz pewne rzeczy wziąść na wiare a z innymi musisz się pogodzić.
I nigdy nie mów, że jest to niemożliwe - MATRIX czy Loży to pestka. Więc niech MOC będzie z
Tobą i ruszaj w głąb Lochów - jak przeżyjesz kilka miesięcy to może masz szanse tu przetrwać
a jak ci się nie uda - no cóż nie było ci to pisane ;) Powodzenia

No wiesz,troche mnie teraz przestraszyłeś:)Chodzi Ci o kilka miesięcy na forum,czy w tym temacie?A za powodzenia podziękuje jak tu się zadomowie:DA i jeszcze jedna rzecz: może mi dasz jakąś wsazówke,no wiesz tak żebym tu nie zabłądził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:50, boduczek napisał:

za powodzenia podziękuje jak tu się zadomowie:DA i jeszcze jedna rzecz: może mi dasz jakąś
wsazówke,no wiesz tak żebym tu nie zabłądził:)

Pierwsza zasada dla amatora - siedź w Loży i przypadkiem nie schodz do Lochów. Jak zejdziesz to jest mało śmiertelników, którzy powrócili za "światów" - tak dokładnie tam panuje inny wymiar - są miłe bezbronne Yeti jak i wielkie śmiercionośne szczury i myszy (oczywiście nie mówie tu o naszej miłej minimyszce ;)). Tak więc jak usłyszysz dźwiek syreny to lepiej sobie zatkaj uszy albo .... W razie potrzeby co jakiś czas są umieszczone w Lochach ukryte telefony komórkowe - ukryte poniewasz większość dziwadeł <mam nadzieje że nikt tego nie słyszy bo inaczej przyjdą po mnie w nocy ...> jak zobaczyła do czego służy komórka to zaczeła do siebie dzwonić aż doszło, że rachunki za telefon były kolosalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach:D

Hehe,teraz to już tak się boję że chyba już tu nie wejdę więcej;)A ostatnie pytanko; Ile jest tych zasad dla amatora??I kiedy będę miał wyższą rangę niż amator,ile sie na to czeka??
A i uważaj na siebie w nocy,bo nigdy nie wiadomo kiedy i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się