Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Takedown: Red Sabre - recenzja

15 postów w tym temacie

> "Pierwsza poważna wtopa kickstarterowego crowdfundingu"
>
> Nieprawda. Były już wcześniejsze (nie pamiętam tytułów).

No ja właśnie też nie, więc chyba były mniej poważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te mapy wyglądają na zerżnięte z CSa xD

Eeee, to my chyba graliśmy w innego CSa, bo żadna z tych map w tej grze nie przypomina tych z CSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na stronę na Kickstarterze - nieco ponad 220k$, więc nie jestem przekonany czy rzeczywiście można mówić o poważnej wtopie. Chyba że chodzi o poważną w sensie wyjątkowo niskiej jakości, a nie skali zjawiska.
Tak czy inaczej, ani ten rodzaj gry, ani klimat mnie za bardzo nie interesują, więc traktuję to wyłącznie w kategoriach ciekawostki. Zastanawia mnie, czy tego tytuły odbiją się negatywnie na całym crowdfundingu?

Drobna uwaga odnośnie konkluzji - może i dawanie pieniędzy dziwnym typom na zrobienie gry nie jest zbyt mądre. Ale o ile mądrzejsze jest kupowanie w ciemno pre-orderów, które jest współcześnie propagowane na każdym branżowym portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 15:48, Dared00 napisał:

Ouya.


Rozwiniesz myśl? Bo jestem nie w temacie. Tzn. wiem czym jest Ouya, ale dlaczego uważasz, że była "wtopą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 15:19, beziko napisał:

Eeee, to my chyba graliśmy w innego CSa, bo żadna z tych map w tej grze nie przypomina
tych z CSa.

Grałeś kiedyś np w uwalnianie VIPa z helikopterem? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grałeś kiedyś np w uwalnianie VIPa z helikopterem? ;p

Nope, ale mówisz tu raczej o mapach stworzonych przez graczy w dodatku na tyle mało popularnych, że nie znam :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Drobna uwaga odnośnie konkluzji - może i dawanie pieniędzy dziwnym typom na zrobienie
> gry nie jest zbyt mądre. Ale o ile mądrzejsze jest kupowanie w ciemno pre-orderów, które
> jest współcześnie propagowane na każdym branżowym portalu?

Ani trochę mądrzejsze nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś nie widzieć nikogo w multi, ponieważ przeglądarka serwerów w grze jest zepsuta. Na serwery (sic!) należy wchodzić poprzez alt+tab, Steam > Serwery i wybierając Takedown z listy. Inaczej wyskakują różne cuda typu niewłaściwy port 27050. W dodatku nie zobaczysz czy ktoś gra na serwerze dopóki nie wybierzesz PPM > Wyświetl informacje o serwerze. Tak, licznik graczy w głównym widoku nie działa tak jak powinien.

Inna sprawa, że ten tytuł to jedna wielka kaszanka. Jedyny plus wymieniłeś w tekście - są to mapy. Cała reszta to jeden duży, niesmaczny żart za $15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować