Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - poprawka lokalizacyjna na naszym serwerze

139 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 15:17, Soleila napisał:

> lekcewaza nas graczy - tyle mam do powiedzenia.
>
> pracuja przy herosach 5 nieodpowiedzialni ludzie i to oni robia zla reklame calemu zespolowi

> - wpadek jest masa
>
> herosi 5 to kleska CDP

morthi - tak sobie przejżałam historię Twoich wypowiedzi..
Powiedz mi proszę, czy słusznie myślę, że cokolwiek byśmy napisali - i tak nie spodoba Ci się
nasze działanie?

Faktem jest, że patch ukazał się po obiecanym terminie - za to przepraszam Cię ja w imieniu
reszty zespołu. Nic więcej zrobić nie mogę.


Zgodze sie z innymi graczami że błędy w grze sa w wielu miejscach polskie tłumaczenie gry jest niechlujne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:53, morthi napisał:

ja wciaz jestem na 5 misji pierwszej kampanii :) jeszcze wiele przede mna :)


He, już wiem - test na inteligencje oblałem : ]
Ide dalej : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko poczekac na edytor.... ehhhh - wtedy to bedzie pieknie:)
a tymczasem pamietajcie - GDY SIE NIE MA CO SIE LUBI TO SIE LUBI CO SIE MA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:11, Jay Z napisał:

> > Jay Z ->

Jeszcze w sprawie misji ze smokami. Celu misji nie da się zrealizować poprzez produkcję czy

Dnia 21.06.2006 o 16:11, Jay Z napisał:

zakup smoków. Trzeba je odnaleźć za pomocą obelisków.


To nie jest prawda po zdobyciu wszystkich zamkow demonow mozna bez problemu zakonczyc misje kupuja szmaragdowe smoki ( w taki wlasnie sposob ja ukonczylem ta misje) wiec nie wiem o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem tą misje dwukrotnie i na jeden sposób to tak jak ty i na drugi ze znajdywaniem smoków za pomoca obelisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich doswiadczeń z tą misją wynika, że smoki można pozyskać w dowolny sposób, ale muszą się znaleźć pod komendą Findana - inaczej gra "nie zauważy", że jest już ich dostatecznie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo wciąż przekładanej premiery gra ma wiele błędów. Podstawowy błąd to niedopracowany engine graficzny. Mimo, że posiadam mocny komp, gra niestety wciąż się przycina, zwłaszcza przy obracaniu kamerą, nawet po ustawieniu niskich detali jest to samo. Jak dla mnie to porażka producentów i wątpie by jakiś przyszły patch to naprawił :-( Czwórka była bardziej dopracowana, a piątka to moim zdaniem krok wstecz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mocny komp czyli co w nim masz ?

grafika bedzie Ci skakac jesli polozysz kamere zrobisz maksymalne oddalenie i bedziesz nia obracac - Fabrycy powiedzial ze to jest tryb tylko do robienia screenshotow a nie do grania i nie bedzie poprawiane

wylacz programy dzialajace w tle - szczegolnie te ktore wykorzystuja dysk twardy na ktorym masz zainstalowana gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować