Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - poprawka lokalizacyjna na naszym serwerze

139 postów w tym temacie

I to przesadza, bo na dobrą sprawę nie ma zapewne pojęcia o tym, jak skomplikowanym procesem jest lokalizacja czegokolwiek... ale nie... zostało jedno nieprzetlumaczone zdanie, które zapewne przetłumaczono milion razy, ale wystąpił jakiś błąd w implementacji... taak, to rzeczywiście wielka klęska CDP :P idę się pociąć, powiesić i utopić.. Potem, kiedy już wyschnę proszę skremować moje zwłoki... i rozsypać nad oceanem.. ach, tak się jakoś rozmarzyłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jay Z -> Grając w kampanie, natknąłem się dwa razy na kwestie bohatera, które nie była mówiona (Godryka w kampanii Przystani kiedy naradzają się między Izabelą i Beatrice, i Argeala (czy jakoś tak) w kampanii Inferno (bodajże 1 misja) kiedy ma zejść do podziemi i mówi zdanie "Gdzie jest zejście do miasta S-coś tam, gdybym z niego nie korzystał, to bym pomyślał, że go nie ma" przy bramie zielonego klucznika), czy to też poprawiliście, czy może to tylko u mnie błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) czepiam sie tylko tak zwanego wciskania kitu przez osoby odpowiedzialne za polska wersje Heroes 5

najpierw byl problem z demem (nie chcialo sie rozpakowac, nie chcialo sie laczyc z ubi) - poprawiliscie
wyszli herosi - bledy w instrukcji i kartach pomocy - nie da sie poprawic bo to papier
wyszedl patch poprawiajacy bledy ktore UBI zrobilo przy patchu 1.1 - i patch 1.11 nadal zawiera bledy

stawiam zarzuty bo niestety ale czuje sie lekcewazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phii nie gorączkujecie się Herosi 4 działały naprawdę poprawnie dopiero w wersji 3.0 ..jeszcze trochę części 5 do tego numerka brakuje - wszysko przed nami...
Szacuję że tak około 1.5 będzie już super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Naprawdę, co niektórzy są śmieszni. Najpierw marudzą, że nie ma patcha, potem marudzą, że ten patch psuje polską lokalizację (swoją drogą nie z winy CDP). Gdy wychodzi patch poprawiający to marudzą, że późno i kilka tekstów jest nie poprawionych.

Ja rozumiem, że kupując grę można wymagać, ale to juz chyba przesada. Co niektórzy chyba lubią porządek aż do bólu, ciekawe czy w życiu prywatnym tez mają takie podejście do siebie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:19, CooL_ZeeK napisał:

I to przesadza, bo na dobrą sprawę nie ma zapewne pojęcia o tym, jak skomplikowanym procesem
jest lokalizacja czegokolwiek... ale nie... zostało jedno nieprzetlumaczone zdanie, które zapewne
przetłumaczono milion razy, ale wystąpił jakiś błąd w implementacji... taak, to rzeczywiście
wielka klęska CDP :P idę się pociąć, powiesić i utopić.. Potem, kiedy już wyschnę proszę skremować
moje zwłoki... i rozsypać nad oceanem.. ach, tak się jakoś rozmarzyłem ;-)



dlatego to wlasnie CDP sie bierze za lokalizacje a nie cenega -po CDP moge sie spodziewac gwarancji jakosci i sumiennego podejscia do realizacji zadania. WH40k ? przetlumaczone swietnie - nawet nazwy jednostek zachowaly klimat. ground controll rowniez...wiele starszyh gier tez..

nagle sie pojawily problemy przyy herosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi -> Oj przestań biadolić, bo niedobrze się robi. Co do Cenegi, nie mów mi, że nadal żyjesz Far Cry, bo pół-intelignetów, którzy pamiętają tylko stare spolszczenia Cenegi, a nie grali w żadne nowe ich pozycje, jest już nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:26, CooL_ZeeK napisał:

Nie wymieniłeś żadnej gry tłumaczonej przeze mnie, obrażam się :) obrażam się i już :P

A co przetłumaczyłeś ? Przyznaj się to może cię pochwalimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.. ale samej giery też się troszeczkę czepiasz ni? ;> Choć nie przeczę, że łata powinna pojawić się w terminie ogłoszonym przez nas. I znów mam Cię przepraszać? :PPPP

mor (kiedyś jeden taki się obraził na tym forum na mnie za pieszczotliwe skrócenie Jego ksywki :P), jednego nam nie zarzucaj proszę - lekceważenia Twojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:30, morthi napisał:

mor...mrrr :) jakie to pieszczotliwe ;)

:) dobra :) koniec mojego narzekania :) czuje sie uglaskany :)


O. No i superowo. Jak już się na hirołsy "odbrazisz" to się na partyjkę umówimy, oki? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:31, Soleila napisał:

> mor...mrrr :) jakie to pieszczotliwe ;)
>
> :) dobra :) koniec mojego narzekania :) czuje sie uglaskany :)

O. No i superowo. Jak już się na hirołsy "odbrazisz" to się na partyjkę umówimy, oki? ;]

wrrrr - partyjka z SOL - to powinna być nagroda w jakimś konkursie a nie tak normalnie na forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:28, morthi napisał:

lamiesz regulamin obrazajac mnie....wiec zbastuj....

cenega skutecznie zniechecila mnie do swoich wyrobow i tyle...


Zbastuj, zbastuj, tobie też by puszczało nerwy gdybyś słyszał teksty ala fani RM, o produktach Cenegi. Naprawdę, to się robi nudne. Far Cry wyszedł już dobry czas temu, grę spolszczono jeszce 2 razy, by tacy jak wy byli zadowoleni, a wy nadal biadolicie i co gorsza, nie macie żadnych nowych przykładów przeciw Cenedze. Jeśli cię zniechęciła, ok, ale zamilcz na temat Cenegi. Inna sprawa: obrażać wydawcę można, ale ciebie już nie tak?

Co do jakości starszych tłumaczeń, kiedyś dystrybutor miał znacznie więcej czasu na przygotowanie PL wersji, jasne, możesz powiedzieć, że miesiąc to dużo, ale to gucio prawda, Ubi Soft zapewne zaczął implementować teksty PL do HoMM5 niedługo przed premierą w czerwcu i mamy to co mamy.

CooL_ZeeK -> Tak z ciekawości, jest możliwość kontaktu z tobą? E-mail na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować